Tapasztalatok az első hónap után

Szívből gratulálok! Csak így tovább!:grin:

5 kedvelés

Gratulálok! :slightly_smiling_face: Ízekben/gőzökben gazdag szép napokat kívánok neked, és minden Gőzlér társuknak!
Akik mostanában kezdték, azokat csak biztatni tudom, hogy mielőbb próbálják ki az építős kazánok világát! :slightly_smiling_face: Sok sikert, és kitartást kívánok! :slightly_smiling_face:
Vapeltessék! :kissing_heart:

4 kedvelés

Köszönöm szépen! :slight_smile: Igen, innen már nem ám! :wink:

3 kedvelés

Én 16 évig szívtam napi 1-1.5 doboz cigit. :slight_smile: Amikor elkezdtem a vapelést, akkor drasztikusan sikerült lecsökkenteni napi 1-2 szálra. A reggeli kávé és lefekvés előtt még nem tudtam elengdeni illetve hát én mindig megvettem egész hónapra a kék multit. Amint elfogyott az utolsó doboz, vettem mégegyet és az azóta is ott van a táskámba. :slight_smile: 1.5 hete csak az ecigi és azt gondolom, hogy a megfelelő levesekkel ez a leszokási módszer működik. :slight_smile: 16 év alatt párszor próbáltam leállni (tapasz, rágó, cukor), de 1-2 napnál tovább nem bírtam. Ez a 1.5 hét sokat jelent nekem, mert 16 évet eldobni egyik napról a másikra nem kis teljesítmény véleményem szerint, főleg úgy… hogy gyakorlatilag nem is akartam leszokni az elmúlt időszakba. :slight_smile: Egyik este kitaláltam, hogy mi lenne ha vennék egy ecigit és ma már ezen az ecigis fórumon írom ezeket a sorokta. Hát hihetetlen. :slight_smile: Úgyhogy kitartást neked is, hajrá! :wink:

10 kedvelés

Nekem már van egy drága hobbim. :rofl: Jó, azért az hoz is pííííízt a házhoz, de abból az asszony nem sokat lát. :grinning: Ezzel a vapeléssel még egyenlőre csak ismerkedem, és kóstolgatom, de van egy olyan érzésem, hogy lesz majd néhány szettem… Az asszony had örüljön. :rofl:

5 kedvelés

Nagyon köszönöm! :wink:

3 kedvelés

Köszönöm szépen! :wink: :slight_smile:

2 kedvelés

Igen, megvan a kék villamos. :slight_smile: Van most 6-7 levesem, minden napra jut egy külön íz. :slight_smile: Egyenlőre elég, de a következő kívánság listámon szerepel ez is, jókat olvastam róla. :wink: Azért a vapelésbe annyit nem fogok beletenni, mint a fotózásba, de azt hiszem megtaláltam a 2. hobbit amivel még az egészségemen is javíthatok a korábbiakhoz képest. :slight_smile:

8 kedvelés

Gratulálok, csak így tovább! Remélem hogy nem lesz szükséged vissza nyúlni az analógra. :grin:

7 kedvelés

Én már annyira meg akartam szabadulni, a cigitől, hogy bementem egy trafikba, vettem egy ijust s-t, meg valami mangós löttyöt, és kidobtam a maradék cigit. Azóta 1x szívtam el egy szálat, mert lemerült a szettem, rá egy évre, de ritka szar élmény volt.

6 kedvelés

én régen még az ego one szívtam anno amikor le raktam akkor nagyon kezdő szettem volt mondhatni nem is szett hanem még az üvegszálas porlasztóm volt de már vagy 5 vagy 6 éve.:wink::grinning:Még bele kelett az akksit csavarni a töltőbe úgy töltöttem még nagyon régen.

4 kedvelés

Köszönöm szépen! Én is remélem, hogy nem lesz rá szükség! :slight_smile:

2 kedvelés

Köszönöm! Nekem az elmúlt időben egyátalán nem volt napirenden a leszokás. Egyik este jött az ötlet, amit végül megléptem és nem bántam meg. :slight_smile:

5 kedvelés

Nekem is van 1 doboz cigi a munkás táskámba, ami 1.5 hete érintetlen. :slight_smile: Nem szeretnék és nem is fogok hozzányúlni, de ha a munkahelyen lemerülnék, akkor jó tudni, hogy lenne mihez nyúlni. Hál’istennek nem kellett még hozzá nyúlni a “büdős” cigihez. :slight_smile:

5 kedvelés

Néhány éve kipróbáltam én is valami trafficos cigit, 18mg-os levessel. Hamar feladtam! :slight_smile: Ma már tudom, hogy minden tekintetbe vérzett a választás. :slight_smile:

2 kedvelés

Én is olyannal kezdtem. :sweat_smile:

3 kedvelés

kemény is volt de mellette 1 2 cigit elszívtam azért :rofl::grinning:az nem volt az igazi még amugy

3 kedvelés