Élménybeszámoló

Szép estét.

Ma végre megérkezett az első RTA kazánom amit már vártam, hogy ki tudjam próbálni milyen is a tekerés és vattázás. Na de, nem nem is mennék ennyire előre…

Áprilisba kezdtem a vapelést és néhány nap eltetltével sikerült az analóg cigarettát drasztikusan lecsökkenteni. Éreztem, hogy működőképes lesz a dolog, még annak ellenére is, hogy voltak kellemetlen pillanatok. Mostanra végre odaértem, ahová szerettem volna. Teljesen elhagytam a cigarettát 16 év dohányzás után!

Aztán ráéreztem a dologra kicsit belemrültem és vennem kellett egy új szettet is, amivel teljesen mértékbe meg is vagyok elégedve, kivéve… a tank! Itt határoztam el magam, hogy akkor eljött az építés ideje. Az RTA-vonal ugyan tervbe volt már egy ideje, de valamiért egyszerűbbnek láttam a porlasztós tankok világát. Ami azért valjuk be, tényleg egyszerűbb kivenni a régit és betenni az újat. Az első tekerésem nem lett túl esztétikus, de csinálja amit kell. A következő majd biztosan jobb lesz.

3 hónappal ezelőtt még nem gondoltam volna azt, hogy bármikor is leteszem a cigit, most pedig én építem majd a kazánom egy elektromos cigibe. Hihetetlen! :slight_smile:

26 kedvelés

Gratula és sok sok sikert, kellemes gőzöket és ízeket Neked!!! :+1: :+1: :wink:

6 kedvelés

Örülök az örömödnek,hidd el nagyon együttérzek veled,szinte most volt hogy én is hasonló cipőben jártam .

6 kedvelés

Gratulálok a sikeres átálláshoz. Innen már csak felfelé vezet az út! :smiling_face_with_three_hearts:

5 kedvelés

Gratulálok!

5 kedvelés

Gratulálok és ízes gőzöket :blush:

5 kedvelés

Gratulálok a cigi elhagyásához s az első működő tekerésedhez egyaránt. :v: :clap: :clap: További kitartást, és sikeres kísérletezgetést, hisz a java (mondhatni, hogy minden jóság) még ezután jön! :star_struck:
No meg persze gőzökben, ízekben gazdag szép estét!

8 kedvelés

Persze, hogy kifelejtettem: Üdv az Ares 2 tulajok klubjában! (is) :wink: :+1: :grinning:

5 kedvelés

Gratulálok, további jó építést és kitartást.

5 kedvelés

Köszönöm szépen! :wink:

3 kedvelés

Köszönöm szépen! :slight_smile:

3 kedvelés

Úgy legyen! :wink: Köszönöm szépen! :slight_smile:

3 kedvelés

Nagyon köszönöm! :slight_smile:

3 kedvelés

Köszönöm! :wink: :slight_smile:

3 kedvelés
  1. nekifutásra sikerült vállalhatóan megcsinálni. A jövőben egy kis rutin után már remélem, hogy kicsit pörgősebben fog menni a dolog és köszönöm szépen! :wink: :slight_smile:
4 kedvelés

Hallgattam a tanácsodra most is úgy, mint a Zlide esetén. Remélem ezzel is legalább olyan jóban leszünk, mint azzal. :wink: :slight_smile:

4 kedvelés

Nagyon köszönöm! :wink:

3 kedvelés

Annyira jó ezt olvasni! :+1:
Mivel ma van a Holdra-szállás évfordulója, szeretnék valami Amstrong-osat kívánni:

  • Kis lépés ez egy embernek, de hatalmas ugrás az egészségednek!!! :man_astronaut:
8 kedvelés

Való igaz! Azt hiszem, ezzel a mondattal mindenki egyet ért aki dohányzott! :slight_smile:

6 kedvelés

Gratulálok! Csak így tovább! :slightly_smiling_face:

2 kedvelés