Első DL tank ajánlás

Sziasztok!

Ajánlásokat szeretnék kérni életem első DL tankjára
Jelenleg egy Ares 2 tankom van, egy 18650 es Innokin Coolfire Z80 modon, de szeretném kipróbálni a DL is.

Fogalmam sincsen a DL ről ezért egy “Univerzális” tank jó lenne hogy ki tudjam próbálni mi is jönne be nekem DL vonalon.
Mindenképpen RTA érdekelne.

Ja és ha esetleg van valakinek elfekvőben, ne rejtse véka alá!:wink::smiley:

Előre is köszönöm! :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nemrég volt egy ugyanilyen kérdés, ott is ugyanezt ajánlottam:
Augvape Intake MTL. Nálam kedvenc, jó íz, sok gőz, felső levegőzés, nem tud megfolyni, elfogadható ár.

5 kedvelés

Ez így bátor és egyben nehéz dolog. DL- ben akarod használni vagy MTL-ben.
Rengeteg drip-tip fajta van DL tanknál. 810 méret de hosszra alakra más és más.
Mesh, tekerés, porlasztó használatát igényled?
Járd körül egy kicsit a témát az interneten, hogy könnyebben tudj dönteni. Ezáltal mi is jobban tudunk tanácsot adni.
Most kaphatsz 8-10 tankot is ajánlásba de szerintem nem leszel előrébb vele.
Az az egy biztos hogy szükség lesz egy dual módra. 80W-os mód amid van nem bírják a DL magas Watt igényét.

3 kedvelés

Helyesbítenék ha lehet :blush:
Bírni bírja,de hamar lemerül az az egy biztos !
30 watt is elég egy dl tankhoz :stuck_out_tongue_winking_eye:
Inkább 2x18650 az igazi neki .

5 kedvelés

Szia kezdés képpen én Geek Vape Zeus , Blitzen, Augvape Intake , Taifun gx és még sorolhatnám ,ezeket átlagban kiprobálás szempontból ajánlom ,mivel egy Ni 0.26 3 magon 35-50 watt tartományban lehet hajtani …:point_up:de én dual akkus modot ajánlanék ha mégis hosszú távon dl- nél

3 kedvelés

Szia!
Abszolút kezdő vagyok, de egy Yacht Vape Eclipse RTA-t használok. Nekem nagyon szimpatikus. Nem folyik, szépen építhető, jó ízek vannak. 510, 810 driptip is van mellé. Én ajánlom.

5 kedvelés

és én azóta sem találtam eladót :slight_smile: …kivéve liquidhall-on, de onnan elvből nem veszek semmit, inkább sose legyen. Szóval addig marad a porlasztós eleaf ello…ami 25wattal is tökéletes számomra.

2 kedvelés

18 bejegyzést új témára osztott fel: Jobb a DL? Ha igen, miért?

Köszönöm az infókat, már nézegetem őket.Az Intake, és a Yachtvape nagyon szimpatikus, viszont belefutottam közben az Arbiter soloba is :smiley:

2 kedvelés

Nekem most féluton a felhőeregetés és az MTL között jön be…annyira, hogy elkezdtem ismét ízeket is használni. Pozitív az is, hogy csak 25watt-al izzítva a kantal 0.25 Ohm is bőven megfelel…3mg/ml-es a leves. Szóval, 2 tank dl, 1 tank MTL (erősebb th miatt) már a napi arány :smiley:

3 kedvelés

Nálam is valami hasonló a helyzet, ezért szeretnék egy igazi DL kazánt kipróbálni.:smiley:

3 kedvelés

Taifun egy jó márka és Dl tankjai jók…

4 kedvelés

Élőben ilyen​:blush:

8 kedvelés

Itt is egy SteamTuners kieg.el…:slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Szia! Zoli, Jani ajánlása teljesen jó! Dvarw DL FL verzióval nem nyúlsz mellé és másik mod sem kell. 18-25 watton tökéletes. Remek ízek, gőzök. Egyszerű építés, nem folyik, nem sípol!

2 kedvelés

Szerintem ezek közül lesz valamelyik a befutó:
Augvape Intake
YachtVape Eclips
Oxva Ambitent Solo

Vélemények tapasztalatok a fennt említett tankokról?
Előre is köszönöm :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Intakeből a single szerintem szűk DL, a dualt nem próbáltam, de a levegőzését elnézve sokkal levegősebb. A single ízétől leültem. Piszok jó. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Hát nekem a single akkora gőzt bír tolni, mint a… mint a… ezt nézd mekkorát :sweat_smile:
Nem olyan szűk az, de már kifigyeltelek, hogy neked minden egy fokkal szűkebb, mint nekem :smiley:

3 kedvelés

Gőzben nem volt hiány. :blush: És valóban… Nekem a levegős MTL az ami Neked már sok. :slightly_smiling_face: Az Expro V5 óta már én is tudom. :hugs:

2 kedvelés

Jaja, a Dvarw is 1-es afc-vel került a helyére nálam. Az 1.2-vel olyan volt, hogy akkor már szívhatnék akár DL-t is :smiley:

2 kedvelés