Tankok zavarában

ha jól vattázol akkor egyik tank sem fog megfolyni még felfordítva sem…a hangsúly a “jól”-on van…ami néhol egyszerűbb máshol bonyolultabb

1 kedvelés

Hát mit ne mondjak, néha vape témában úgy érzem ha kérdezek akkor a kapott válasz még több kérdést vet fel. :joy:

1 kedvelés

Btw, hogy kell érteni azt hogy mesh deck? :sweat_smile:

Na, én a helyedben kimondottan single tankot vennék és ha van felsőlevegős akkor olyat. Azért ajánlottam az Intake-et mert én is itteni ajánlásra vettem és nem bántam meg. Könnyű építeni…egyszerű mint a faék. Kicsit szűkebb DL tank ami nekem előny mert nem 70wattal akarok hatalmas felhőket fújni az égre :slight_smile:
Az is igaz, hogy single mesh tankból sokkal nagyobb a kínálat…és azokba is rögzíteni lehet a tekerést.

1 kedvelés

Zeus dualt is meg lehet építeni single be

Nekem is erre hajaz a véleményem. Csak vannak mellék infók amiket még emészt az agyam…vagy mim. :grin:

Azért ajánlottam a Zeusz szériát mert egyszerű építeni és lehet venni hozzá single illetve mesh decket is

1 kedvelés

Ez itt a reklám helye… Nem DL-ezek.
Kérésre rendeltem, de mire megjött már nem vette át az ürgepásztor. :angry:
https://vaperina.cc/t/dead-rabbit-v2-rta-minikin-3-mod/16301?u=cserki

Persze, csak nem potyára vannak single tankok​:point_up:…kialakításuk miatt single-ben adnak max élményt. A dual-ok meg értelemszerűen dual tekerésnél. Ha tudni lehet, hogy biztosan nem cél a dual építés akkor a single tank a jobb választás (pl ízben)…szerintem

3 kedvelés

Így értendő a mesh a hálós deck és abba szépen be lehet fogatni a normál tekercset
image

A mesh nekem végképp idegen, nem tudom érdemes lenne elmennem ebbe az irányba. :grin:

Ez a mesh egy pisszenet volt részemről csak azért említem mert bőven van benne hely és zeusban is van amiben viszont már fehér hollónak számít a single deck.

Lehet elgondolkoznék egy rda-n. Extrém könnyű építeni, remek íz. Vagy csepegtetve,vagy squonkolva. Azt ha bejön a dl,akkor vennék komolyabb rta-t . Ez csak az én véleményem.

1 kedvelés

Én is gondolkodtam ezen de rda-t szinte kizárólag majd kóstolás miatt vennék. Valahogy nem az én világom de ha majd rá szánom magam ki tudja.

Szia! Én teljesen kezdőként Zeus Xrta tankot vettem, és nem bántam meg! Vannak hátrányai, de meg lehet szokni.

1 kedvelés

Köszönöm a visszajelzést. :upside_down_face: Milyen hátrányok pl?

Amikor szétszeded minduntalan kijön az alsó szilikon tömítés, és ha nem vagy óvatos a légszabályzó is könnyen lejön a mikor rátankolsz, nagyjából ennyi. A folyást amire sokan panaszkodnak én nem tapasztaltam, de arra van egy nagyon egyszerű megoldás. Ezen az oldalon is le van írva, de a YouTubon is van videó róla.

1 kedvelés

Ja és a japán vattát nem csipázza, vagy csak nekem nem sikerült, de a Firebolttal tökéletesen dolgozik.

1 kedvelés

Még egyszer mindenkinek köszönöm a segítségét, a voksom a zeus x rta mellett tettem le, mivel hosszú távon is ki tud majd szolgálni és a deck alapján úgy tűnik nem nehéz építeni. :heart:

1 kedvelés

Ha már így döntöttél akkor itt jó áron kapod: Geek Atomizer Vape Zeus X RTA (calumette.com)

30eur felett ingyen szállítás!
Sok sikert a tankhoz.

2 kedvelés