Tanácsot kérek

Pár napig munkahelyen is jött rám némi “elvonási” tünet. De megszűnt. Leküzdögettem őket. 10 perc és elmúlt.
Most vagyok úgy, hogy a pár kedvenc liquidem íze hiányzik.

2 kedvelés

Nincs itthon más,de akkor rendelek 1,0 ohm-t.Segitenél még abban,hogy melyik tipust ajánlod? Nagyon köszi!

Irigyellek! Már nagyon várom,hogy én is igy érezzek.:blush:

1 kedvelés

Én se hittem.
De a mostani cuccokkal és ízekkel működik.
12 éve, mikor fosch Ego szettel meg cigiforma pici ecigivel akartam átszokni, kudarc lett…
De ez más.
Plusz Kinga és a csapat is best​:+1:

3 kedvelés

Szia! Kezdőként, tudatlanul neten keresgetve ajánlották ezt a készüléket,de megköszönöm,ha ajánlasz jobbat. Persze továbbra is egyszerű,kezdőknek való tipust.

2 kedvelés

Úgy tudom 1 ohm-osból csak egy féle van. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Biztos h nincs annyi. Amugy milio szett/kit van amivel kezdhetsz. Nekem az aspire nautilus gt kit sokat segített. Megy mtl-ben is és szűk dl-ben is. Nem mondom, kicsit drága cucc, (így mint kezdésnek) de mivel a taifun poris változata, így biztosan kijelemthetem neked, h minőségi cucc. Nekem is van. 2 éve vettem. Még most is tökéletesen működik… De ezt vedd csak úgy mint egy sima ötlet… Nem több…

Vagy van a vaporesso gtx one kit. Az mtl-es változat. Az is nagyon jó. De sztem lesz meg itt bőven infó a többi vaperina tagtól, lesz miben válogatni. Tutira!!! Sok szerencsét és kitartást kívánok neked… :wink::dash:

6 kedvelés

Köszönöm,Neked nagy elismerés! Igazad van,fejben kell eldönteni! Utána nézek az általad leirt készüléknek,minden tanács jól jön.

4 kedvelés

Szia! Én is 30 év után tettem le decemberben.
Többször próbálkoztam már, de most sikerül. gtx one kit-el kezdtem. Kezdésnek jó volt, nem.hiányzott mellette az analóg.
Viszont múlt héten egyik nap “extra ideg” miatt elszivtam egy délután alatt fél doboz cigit :flushed:. Előtte sem, és azóta sem hiányzik.
A lényeg, hogy ne add fel! Ha találsz egy jó szettet és 2-3 liquidet ami beválik, előbb utóbb “rabjává” válsz :blush:
Szerintem csak fejben dől el!

6 kedvelés

Minden tanácsot,ötletet köszönök!

2 kedvelés

Annyira jó,hogy ilyen segitőkészek,megértőek vagytok! Nagyon köszi!

4 kedvelés

És melyik az az 1?:thinking:

2 kedvelés

Annyian írnak, látod élőben, hogy időd sincsen cigizni.:grin:

(Szobában meg csak vapelni illik)

3 kedvelés

Szerintem ez lesz az…

https://www.elektronikus-cigaretta.hu/elektronikus-cigaretta/eshop/0/0/5/2163-eGo-AIO-porlasztofej-Joyetech-BF-coil-1-0-ohm

Én ego aioval kezdtem, ajánlom, hogy legyen 5-10 pori otthon, elég könnyű selejtesebb poriba futni, vagy ha nem áztatja be az ember rendesen, akkor megég a vatta.

4 kedvelés

Nagyon köszi!

1 kedvelés

:heart_eyes: Nagyon szuper ez a csoport!

8 kedvelés

Szia Jutka! :slightly_smiling_face:

Gyakorlatilag,szinte kivétel nélkül minden olyan oldalon,ahol lehet e cigit vásárolni, kezdőknek ajánlják.
Ebbe én is beleszaladtam. :frowning_face:
Van akinek beválik,és van akinek nem.Nekem sajnos,ahogy fentebb írtam is, nem vált be.
Aztán tavaly tavasszal gondoltam egyet,és vettem egy szintén ilyen márkájú joyetech exceed d 19-et.
Nos,azzal már könnyebb volt a váltás.Nem szörcsögött,nem köpködte a forró liquidet a számba,a porlasztót,egy,másfél hét után kellet csak cserélni.És már a vapelést is tudtam vele élvezni. :slightly_smiling_face:
Konkrét ajánlást,ha nem haragszol,most nem írnék.Ugyanis nekem az volt az utolsó porlasztós gépem.Aztán
amikor rátaláltam erre a nagyszerű oldalra,akkor heteken-hónapokon át olvastam a különböző témákat,mások tapasztalatait.És mostanra,hála ennek a remek közösségnek,már magam építem a tankjaimat.
Az út nem egyszerű,de én nagyon bízom benne,hogy Neked is sikerülni fog!

8 kedvelés

BF SS316 a neve. :slightly_smiling_face:

Szerk.: Közben Ispy linkelte, azaz.

2 kedvelés

Nálam sokkal tapasztaltabbak elmondtak már minden okosat, én csak annyit tennék hozzá (saját élmények alapján): leszokni tényleg fejben kell először. Nekem még úgy is nehezen ment, hogy a nikotin egyáltalán nem hiányzott (nullás liquidet szívtam mindig is), “csak” a cigizés egész fílingje. Még mindig hiányzik néha. (A dögvész alatt majdnem visszaszoktam…)
Másrészt: az semmiképp ne bátortalanítson el, hogy “másoknak 1 nap alatt sikerült”. Nem vagyunk egyformák - hál’istennek -, mindenki másképp működik. Van, aki könnyebben szabadul egy függőségtől, van, aki nehezebben. Akaraterő és valós elszántság nélkül nem megy, és az a te feladatod, de van egy biológiai faktor is az egészben, ami nem tőled függ.
Harmadszor: a készülék és a liquid tényleg nagyon fontos. Nekem az első Ego arra jó volt, hogy lerakjam az analógot, de soha nem élveztem igazán a használatát. Most van egy Joyetech Exceed Grip Plus podom, meg egy Kizoku építős szettem, találtam pár ízt, ami valóban bejön, és most konkrétan jólesik vapelni (pedig mindkettő elég belépő szintű gép) :grin:
Ja, még egy: nekem minőségi ugrást jelentett az is, amikor lecseréltem a drip tipet (a szopókát :grin:) más alakúra, ha a te készülékeden cserélhető, lehet, hogy az is megér egy próbát, hátha jobb élményt nyújt úgy.
És valahol itt az oldalon talán ráleltem egy videóra, amiben a megfelelő gőzbeszívási technikát magyarázzák el, na azt se butaság megnézni, szerintem segít, mert nem úgy kell szívni az elektromosat, mint ahogy az analógnál hosszú évek alatt megszokta az ember.

9 kedvelés

Itt a Vaperinán nagyon jó véleménnyel vannak erről a készülékről:

És szerintem árban is elfogadható:
https://www.elektronikus-cigaretta.hu/elektronikus-cigaretta/search-engine.htm?slovo=GeekVape+Wenax+Stylus+Pod+&search_submit=&hledatjak=2

4 kedvelés