Ajándékba kaptam ezt a készüléket, már értem miért lett nagyon népszerű!

9 kedvelés

Már olyan “régen” szemezgetek ezzel a Geekvape wenax-al.De külföldről kéne venni​:cry:
Sokan dicsérik.Miért jó?Ízvisszaadás?

2 kedvelés

tökéletes ízre szerintem igaz sokszor kell tölteni mert csak 2ml leves megy bele de nekem pl a 0,6 pori van benne nagyon jó,annyira jo hogy a héten szerintem jön a 2. wenaxom is​:wink::grinning:márc 27. rendeltem a 2. wenaxomat remélem itt lesz a héten

5 kedvelés

nem csak az íze jó de kicsi és sok helyen elfér szaladgálni jó kis pod ez kocsiba csak ez van nállam ha megyek erre arra​:wink::grinning: praktikus nagyon egyszerű és könnyű is.

4 kedvelés

Egyet értek, nem gondoltam volna, hogy egy poris kis készülékből ilyen ízeket lehet kicsalogatni, a 0,6-tal tökéletes, és ami még említésre méltó, hogy olcsó kezdő szett! Ami még nagyon fontos nekem, hogy a környezetemben lévő dohányos ismerőseim közül is tetszik pár embernek! Szerintem nekem is kell rendelnem pár darabot!

5 kedvelés

Honnan rendelnéd.?A németektől nem akarnám.Sokan onnan veszik.

2 kedvelés

Nem tudom, majd körülnézek, nem sürgős!

2 kedvelés

én pl alin vettem ma megyek a postára érte remélem nem kell fizetni érte semmi vámot mert a postás eddig kihozta mindig most meg fel kell menjek a nagy postára nyíregyre érte.

3 kedvelés

Nekem múltkor csomagpontra adták le. Pedig címre rendeltem. Szintén Ali. Szerintem nem fogsz fizetni, mert akkor előzőleg kértek volna kötelezően adategyeztetést. És akkor mikor fizetned kell pont hogy kiviszi a postás, mert neki kell fizetned. Ne izgulj. :slightly_smiling_face: Majd várjuk a képet. :smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés

őszintén megmondom féltve rendeltem meg az alin nagyon gondolkodtam rajta ne hogy bele fussak a vámba de március 27. adtam le és ma meg megyek érte de legalább nem volt vám.:wink::grinning:még elég hamar ide is ért.

4 kedvelés

Az Alin mennyi volt?A Fasttechen most olyan 5500.-

2 kedvelés

őszinte leszek 3 ezer ft volt kuponnal mert 1 vásárlásom volt ott még nem vettem előtte semmit sem.:grinning::slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Még én sem vettem az Alin semmit​:slightly_smiling_face:

már úton van még 2 cuccom is onnan bele lendültem :grinning::grinning:de a wenaxot el is hoztam a postáról most​:wink::slightly_smiling_face:


ilyen lett meg ugye van egy zöld még mellette csak azt nem fotóztam a zöldet le.

4 kedvelés

Ez a szín is vállalható szerintem!

2 kedvelés

nem rossz szín ez el is raktam még a zöldet használom tartalékba jó lesz majd​:wink::+1:

3 kedvelés

csak nekem pl a gyári drip tipp nem tetszik ami van rajta az olyan semmilyen meg nagy is de amit adnak a csomagban ami nekem van a zöld színű wenaxon jobb szerintem meg várok még 2db drip tippet amit csináltatok rá még.

5 kedvelés

Mtl? Ez a wenax?

4 kedvelés

mtl igen nekem pl a 0,6 pori adja jól benne​:blush::wink:

4 kedvelés