Színes liquid, subohm kazanban

Használj LiqCalc appot

Bombod bekeverés után így néz ki.

Porlasztó témához meg csak annyit, hogy amikor használok PnP porlasztós tankot örülök, ha 40ml-t elmegy vele​:sweat_smile: Utána már egyből cserélek is mert utálom ha csak egy kicsit is égett ízt kapok.

4 kedvelés

Én tennék próbát a helyedben egy RTA-val,amit TE tekersz meg,ugyanazzal a liquiddel.
Hogy kizárd a porlasztót az “egyenletből.”

2 kedvelés

Nem,semmi rosszat csak halkan figyelmeztetek mindenkit hogy ha valami nincs vagy nem található nem kell kétségbe esni,de nem célszerű kikiabálni a közösségi oldalakon,talán még itt sem már.

5 kedvelés

félre értesz. nem a porlasztó sok, meg én is elpöfögök vele (ha már rosszul csináltam a levest)… fentebb @SiD_SiDoCiOuS irta hogy neki tök jól elment a 0,2 55 watton és kb csak erre reagáltam ismét.

2 kedvelés

Ha valami kell szivesen segítek bárkinek mit honnan de ezen túl csak privátban ! :man_shrugging:

1 kedvelés

útón van és addig nincs jobb dolgom :smiley:

2 kedvelés

rendben! azt hittem itt lehet kérdezni, ki mit honann szokott. De nézd el ha nem erre gondoltál, kissé már fáradt vagyok.

2 kedvelés

Nem értettem félre.
Csak a félreértés elkerülése végett írtam hogy a bombok azok ilyenek.
Sima iw.málna elmegy egy hónapot is akár,olyan mint a heisenberg.

2 kedvelés

igen sajnos, ilyen a levesem… A liquid vegyítőbe ki is adta ugyan ezt! Sajnos csak androidra van

2 kedvelés

köszi még1x

2 kedvelés

A színesedésre mutatok egy példát.

Csak megépítettem az RDA-t és slukkoltam vele kb. 10-et és pár óra után ilyen a vatta. Pedig jól látható, hogy a bekevert liquid teljesen áttetsző és színtelen. Vannak ilyen liquidek amik így reagálnak a vattára.

8 kedvelés

…és a megemelkedett hőmérsékletre, forróságra.

7 kedvelés

Ez egy nagyon jó bolt ha nem aromát akarsz venni akkor is… :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

sziasztok. picit lehet hogy off, de ehez a Z MAX tankhoz kapcsolódik. Szívás után buborék jön ki a befolyó nyíláson. Ez normális vagy nagyon bitangul szívom? :smiley:
Ezer hála a reagálásért! :slight_smile:

Igen normális . A beáramló leves helyét veszi át a levegő.

Fish Tank Aquarium GIF

4 kedvelés

Köszönöm a gyors választ!

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.