Égett íz, porlasztó

Sziasztok. Cseréltem porlasztót mert égett íze volt már de az újnak is majdnem ugyanolyan íze van :smiley: 0.25-ös van benne. Tippek?

az uj porit mikor bele raktad meg csepegtetted liqviddel a kis vattáknál?:blush:

milyen tank ez milyen pori?

1 kedvelés

Zeusz, 0,25. Nem csepegtettem de az előzőeket sem :smiley:

1 kedvelés

én úgy szoktam az asszonynak a tankját,hogy előtte be csepegtetem levessel a kis vattáknál bele tekerem a porit a tankba utánna fel öntöm levessel és 1 2 percet hagyom állni,de az is lehet gyári hibás a pori.

2 kedvelés

Köszönöm szépen :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Menthető lehet még csepegtetéssel vagy már offos?

3 kedvelés

Ha már égett kuka…jól be kell áztatni használat előtt, rá is lehet szívni párat tüzelés előtt és az sem árt ha áll 5 percet utána.

5 kedvelés


Itt kell az oldalán?

2 kedvelés

én pl ki venném a porit ha éget és középen bele néznék ha már fekete benne a coil meg a vatta akkor kuka de ha nem az még lehet jó csak cseppeteni kell a vattára levest és hagyni állni ahogyan @Ispy leírta​:blush::wink:

2 kedvelés

igen ott ahol van a vatta oldalt levessel meg kell csepegtetni hadj itattódjon be.:wink:

1 kedvelés

Meg fölül is, de ott azért ne tocsogjon.

3 kedvelés

Valami nem kerek srácok. Ugyanazt a porlasztót rendeltem ami volt benne… Csepegtettem is a vattára… A második porlasztónak van égett íze rövid időn belül.

Csak nem Vaporesso modon használod?

Nem tudom mi az :smiley: annyit tudok hogy tegnap csúnyán elintéztem magam céges bulin és asszony szerint bekapcsolt állapotban vette ki a zsebemből :smiley: előtte jó volt.

Vaporesso az egy márka.Aminek az a sajátossága,hogy ő javasol egy watt számot ami nagyon sok és meg ég a porlasztód.Lehet azok útán amit írsz az a baj,hogy sok a watt…

Geekvape legend 200 gépem van. 30 Watton használom

És a porlasztóhoz hány wattot ír a gyártó?Kezd a feléről és nézd meg úgy müködik-e természetesen a porlasztót be kell liquidezni…

47-57… Így használtam előtte is ugyanezt a fajtát. Nem volt velük gond eddig

Értem.Lehet széria hiba is egy komplett csomag szar mert azt az éjszakai műszakba Csen csinálta nem a nappaliba Li…Ha a körülményeket is figyelembe veszük nem lehet,hogy Tc-modba van a Mod?

2 kedvelés