Színes liquid, subohm kazanban

új porlasztó, új íz Bombo 40/120 longfill feltöltve 30pg/70vg 6mg alappal. új 0,2 triple coil porlasztó 55 watt 250 slukk és a porlasztó már barnás… :smiley: én szerintem tuti a pg többlet a rossz. De én annyire nem is tudom értelmezni a keverdét, hogy nagyon… nem előre bekevert alaplével számol ugye… ha valakinek lesz egy perce majd valamikor szívesen meghallgatnám :smiley:

2 kedvelés

50-50 arány így néz ki
Pg 28.8 ml
Vg 60 ml
N (100-as) 7.2
Aroma 24 ml
120 ml hatos 50/50
:man_shrugging:
30 pg 70 vg
Pg 4.8 ml
Vg 84 ml
N(100-as ) 7.2 ml
Aroma 24 ml
120 ml hatos 30/70
A bombo az ilyen :man_shrugging:
Vegyél inawerát az nem kokszol !

4 kedvelés

honnan rendeltek Inawerát? De ez is full tiszta amit most használok. Revolute alappal. Nekem az a bajom a keverdével, hogy kitöltögetem, majd error a végén és irja -xx ml pg… :smiley:
meg csinálnám már külön külön de amigy nem tudok 100-as nikotint veni aromamesterről addig marad az előre bekevert alap… és jó hülye is voltam mert bekevertewm 3-4 db 120-at

számológép nem jó?

3 kedvelés

hogy érted hogy nem jó? :smiley: kitöltöm és crash előre bekevert alaplével nem tud számolni az “app”

a telefonodon van számológép én is azt használom…

2 kedvelés

Nálam így néz ki a Blotto Max,mondjuk nem Bombo,hanem DC pistachio.70vg/30pg.


De ez csak kondenz.

3 kedvelés

de neked alapból színes a lötyi vagy rosszul látom?

2 kedvelés

2 kedvelés

Külön pg
Külön Vg
Ha nincs más akkor
Francia oldalról booster,és azzal is tud számolni a VapeDIY.

5 kedvelés

Nem értem mi ezzel a baj ? :thinking:

2 kedvelés

Nem látod rosszul,színes alapból.De amíg porlasztós tankot használtam,előfordult néha,hogyha sokáig volt benne a liquid,szinesedett,íze más lett picit. :thinking:
Most rendeltem Aromamestertől 1-2 perce,minden gond nélkül egyébként. :saluting_face:
(csak halkan:nic is volt a kosárban :face_with_hand_over_mouth: :grimacing:)

2 kedvelés

floravitárol már rendeltem is őket. csak a nikotin hiányzik

Ez a liquid mióta van a tankodban?

Akkor ha nem megy tőle van más !
Ezen nem kell fent akadni :man_shrugging:van pár oldal ha minden kötél szakad :stuck_out_tongue_winking_eye:
Csak kérlek ne itt !!!

csak emlitést tettem hogy 250 slukknál kezd szinesedni a szrul bekevert lötyi :smiley: meg az íze se frankó annyira pedig 40 ml aroma van benne és tuto hogy pg többletes akkor meg nem ártana finomnak lennie? :thinking:

2 kedvelés

277 slukkal ezelőtt lett kidobva a másik (mert elfogyott az előző lötyi)

2 kedvelés

köszi a halkan részhez :smiley: én meg várom hogy vissza legyek igazolva…

most valami rosszat mondtam volna?

Egy dl kazánban lazán elpuffogok 50-50-es liquidet simán és nem akadok fennt a slukkszámon mert annyira nem érdekel ha a tekerésem filléres tétel.
Ha neked sok a porlasztó,akkor váltani kell,vagy rta-ra vagy kevésbé kokszolós liquidekre.

4 kedvelés