Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Én érzés alapján szoktam, mert nem mindegy hogy clapton vagy sima huzal. Nem mindegyik segédben lehet beállítási hogy szálhuzal vagy clapton. 0.7-0.8 ohmmal tolom, MTL claptonnal és sima huzallal is. Úgy 5-6 watt a difi. Ami ha MTL-Ben gondolkozom sok. :thinking:

2 kedvelés

Szeva Viktor. Vaper lettel?

2 kedvelés

Mai. Change v1

4 kedvelés

Szia igen már nem élek az analóggal én sem lassan egy éve! Találtam megfelelő készülékeket amivel teljesen el tudtam hagyni!!Látom neked szép gyűjteményed van!!:grinning:

1 kedvelés

Mai brutál igaz a zeus csak egy akksival bírja nincs elektronika brutál gőz csak két jó minőségű akksi kell bele!!:grinning:

3 kedvelés

Látom jó helyre került a Zeusom :slight_smile: !

1 kedvelés

Szep. Mechaval nyomod? Ja van gyujtemeny, de meg mindig nincs meg az igazi.

1 kedvelés

Nálam minden jó helyen van!!:grinning::grinning:

1 kedvelés

Nekem annyira nincs ez van van egy Geek Vape Aegis 200,Dvarw DL tankkal, meg egy Vaporesso polár 220 watt!A többit eladtam már!:grinning: Gondoltam Norbikám te mindig nagy gyűjtő voltál!! :wink: Brunhilde Dl-t látom neked van milyen jól adja??

Brunhilde nagyon jo. Nagyon szeretem. Most gondolkodom dl- rol at allni mtl- re. Zeusbol nekem a sima dual van. Meg van egy kylin m mesh rta. Plusz most egy atomizer supreme v2. Mtl- bol meg ez az egy change v1- es. Egyenlore dl utan nem adja. Nincsenek meg az izzek. Modbol alltalaban vagy a paranormalt vagy ezt a ruddert hasznalom. Lenne mit eladnom. :grinning:

1 kedvelés

Hát én próbáltam az Mtl vonalat nekem nem jött be igaz kis watt kis gőz de jobb íz (persze ez nem feltétlen igaz)úgy hogy én eladtam mindent ami Mtl csoportba tartozik!Szerintem aki DL ben kezdte az nem tud átállni az Mtl re én a nagy gőzt szeretem és nekem az ízeket is vissza adja rendesen!

2 kedvelés

Hat igy vagyok vele en is. Csak igy nagyon sok leves fogy es eszi az akukat. Azert probalkoznek.

1 kedvelés

Egy kis lazitas.

1 kedvelés

Mindig ra kell jonnom a sok probalkozas utan, hogy nekem a sqounker es az rda vonal valo. Ebbol is a mesh. Itt talalom meg szamomra a legjobb es legfinomabb gozoket.

1 kedvelés

Esti pihenőt szett!:grinning:

5 kedvelés

Mara egy kis zeus, Dual coil.

4 kedvelés

10 kedvelés

5 kedvelés

Szia. Ez milyen tank?
Tetszik. Hasonlít a mérete a Galaxies-re bubi palásttal.

1 kedvelés