Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

9 kedvelés

Hogy mit csinálok? Őszintén? Töri beadandót… Hetedik osztály, Horthy bevonulása…

Balban a Cube, jobbal meg pötyögök. Alig látok a gőztől meg a pipától.

7 kedvelés

Kik vannak tobbsegben? Mtl-Dl, rta, rda vagy sima sub ohm? Kik hasznalnak podot? Van rajtam kivul valaki itt aki podmodot hasznal a tobbi cucca mellett?

2 kedvelés

Én csak DL RTA/RDA-t használok. Podokat szeretem egyébként, de nem szeretem váltogatni az eszközöket, ezért mindig egy szett van, ha megunom csere.

Es most mit hasznalsz?

1 kedvelés

Mar latom. Brunhilde es asmodus.

1 kedvelés

Az asmodus a feleségemé, csak lemerült a luxotic nc250 :grin:

Levegős MTL és fél DL-t használok. :grinning: A DL-t nem bírom már… :pensive:

Tudnal mondani jo rta- t? Berserkert vettem. Vattazas utan folyik a levegozesnel.

1 kedvelés

Berserkert alulról kell tölteni, ez ilyen sajnos. Ami nekem van most az Galaxies, Soulmate és Fresia. A Fresia már fél DL. Régebbi tankok közül a Bellus és a Firebird nagyon megfogott. Még az Aromamizer sorozatnak van egy MTL verziója, én azt a legkisebb mindennel is DL-ként használtam, viszont rohadt finom minden benne. :grinning: Hellvape MD amire legútóbb azt mondtam hogy “ejhaa”! :grinning:

1 kedvelés

Ertem. Koszonom a segitseged. Ma megyek aztan szet nezek.

1 kedvelés

Szia! Én Arest és Ammitot használok MTL-re mindkettő jó, bár az Ares jobban hozza az ízeket!

3 kedvelés

Egyetértek. Ha ezt a két tankot nézem az Ares jobb. :slightly_smiling_face:

A böhömke, a baby, a csajos és a törhetetlen.

5 kedvelés

Készlet mai állás szerint…öööö de csak az ízvakság elkerülése érdekében :joy:

7 kedvelés

Varom az rba fejet a dotaio- ba. Mindjart itt van.

2 kedvelés

Szemeztem a DotAio-val. Sokszor láttam képeken. Tényleg olyan jó?

1 kedvelés

Nem rossz. Kicsi kompakt. Jo izzek vannak benne.

1 kedvelés

Van valami seged, hogy milyen ellenallashoz milyen teljesitmenyt kene hasznalni? Vagy erzes alapjan?