Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Ez a DamnVape Fresia

4 kedvelés

3 kedvelés

Mai. Single coil, 0.59ohm.

4 kedvelés

4 kedvelés

Probalkozas mtl- el.

3 kedvelés

Nah ez baromi jól néz ki.

Ironia vagy tetszik. A mod az az uj cube fp. A tank az egy egyszeru aspire 2s. Nem akartam egybol rta- t venni. Dl- bol csak rta- kat hasznalok, de az mtl- el most probalkozok.

2 kedvelés

Legjobb tankot vetted! :metal:

Koszi. Az izze nekem is bejon. Meg porlasztosbol a nautilus gt- t hallom, hogy jo.

1 kedvelés

Komolyan mondtam. Nem irĂłnia

Koszonom. Nekem is tetszik.

Ammit mtl rta- val van tapasztalatod? Rendeltem egyet.

Szuper tank! :smiley: A vattĂĄzĂĄsĂĄt el kell talĂĄlni, sem a tĂșl keveset, sem a tĂșl sokat nem szereti. Kicsit lassan halad ĂĄt rajta a levegƑ. De az Ă­z kĂĄrpĂłtol. Én nem csalĂłdtam. :slight_smile:

3 kedvelés

Rendben. Koszonom az infokat. Pentekre elvileg itt lesz. Nem birtam megallni, hogy ne vegyek egy rta- t. :grinning:

1 kedvelés

Sziasztok! HĂĄt az Ammit nem egy egyszerƱ tank, sokat kell vele jĂĄtszani hogy jĂł Ă©lmĂ©ny legyen. Viszont ha tĂ©nyleg jĂł vattĂĄt hasznĂĄlsz jĂłl behĂșzva Ă©s a tekerĂ©st jĂłl rĂĄengeded a levegƑnyĂ­lĂĄsokra akkor nagyon jĂł Ă©lmĂ©nyekben lesz rĂ©szed! KitartĂĄs Ă©s idegzet kell hozzĂĄ. ElsƑ fĂŒrdĂ©s elengedhetetlen, tömĂ­tĂ©seket jĂłl nĂ©zd ĂĄt ha sĂ©rĂŒlt amivel Ă©rkezik cserĂ©ld ki a pĂłttömĂ­tĂ©sekre mert esetek 75%-ban sĂ©rĂŒltek.

2 kedvelés

Koszonom az infot. Figyelek majd.

1 kedvelés

Ez is meg jott. BrĂŒnhilde mtl. Sikerult is a tekeres vattazas.

10 kedvelés

Sziasztok. Mit csinĂĄlok? Olvasgatok. MirƑl is kellene szavazni? Nem szavazok addig, amĂ­g nem tudom, milyen Ă©s hĂĄny csoportot szeretnĂ©tek lĂ©trehozni, milyen cĂ©lbĂłl? Nekem egyelƑre mĂ©g az is elĂ©g, hogy van egy ilyen fĂłrum, ugyanis Ășj vagyok. nbukta 77: JĂłl nĂ©z ki a cucc, hasznĂĄld megelĂ©gedĂ©ssel.

Ammit mtl. Es nem jonnek az izzek​:sleepy::sleepy::sleepy:

2 kedvelés

Szia! Mondtam nem egyszerƱ az Ammit. Milyen levest hasznålsz, milyen tekerést, milyen vattåt?