Szándékos ellenszenv vagy propaganda?

Hát, megdöbbent, amiket írtok. Úgy látszik, én burokban élek… vagy jó helyen? Eddig azt hittem, ma már a tetoválás hétköznapi dolog, mindenkinek van és teljesen elfogadott. Nekem is van, soha senki nem tett rá megjegyzést.
A vapelésről pedig:
Utcán nem használtam még, csak autóban, de nem vettem észre csodálkozó, vagy megvető pillantásokat. A munkahelyemen (több, mint 1000 fő) békés szimbiózisban él együtt vaper és dohányos, senkit nem zavar, hogy kinek mi van a kezében.

10 kedvelés

Nincsen tetoválásom, fiaimnak van, ferjemnek van, nekem nincsen, igy alakult.
Ahol élek, Egertől kb 6-7 km-re levő községben kb 3 ember kezében láttam e-cigit. Itt senki nem foglalkozik vele, bár amikor varom a buszt, a házunk előtt szoktam állni és vapelni, van aki elhessegeti a gőzt ha épp beleszalad :flushed:

Egerben viszont hétfőn történt, hogy szintén buszvárás közben diszkréten félreállva pöfékeltem amikor egy kislány megkerdezte az anyukájától hogy miert füstöl a néni orra? :open_mouth:
Erre az anyuka: mert szivja azt a szart. És rántott egyet a gyereken, nehogy véletlenül a pirosgyümölcs illatú gőz megérintse őket… :thinking:

5 kedvelés

Szuper helyen élsz és dolgozol. :blush:

5 kedvelés

Hasonló kisgyerekes sztori itt is volt. A bicikliző kisfiú után futott az anyja, mert a gyerek jött velem szemben, az anyja meg csak kiabált, hogy bele ne menjen a “füstbe”! :flushed: Heti szinten van ilyen. :pensive:

5 kedvelés