Szándékos ellenszenv vagy propaganda?

Ami azt illeti külföldön sorra végzik a tanulmányokat, kutatásokat, és már bizonyos német oldal azt közölte le (de még más nem erősítette meg) hogy nem csak 95%-ban kevésbé káros a cigarettánál, hanem már 99%-ban kevésbé káros. Ha lesz hivatalos, megerősített publikáció akkor azt úgyis hozom. :smiling_face_with_three_hearts: Szóval haladunk előre, 70 kiló… Az nem sok ám. :heart: Aki bunkó az majd úgyis megszól, mindegy hogy nézel ki vagy hány kiló vagy, szóval csak hadd mondják. :blush:

Szerk: Szeresd magad, mert Te vagy az aki életed végéig veled fog lenni. :smiling_face_with_three_hearts:

12 kedvelés

Mert félnek tőled @anon40018559 :joy:

3 kedvelés

:rofl:

https://youtu.be/eK6ugPy-gnE

2 kedvelés

Egyébként én meg nem szeretnék ilyen ember lenni:

Kit érdekel :rofl: Peace :v:

6 kedvelés

Egyik kedvenc poénom :laughing:

3 kedvelés

Jack Nicholson én sem szeretnék lenni, de a kérdés jogos :slight_smile:

1 kedvelés

Múlt héten hallottam életemben először,hogy valakinek pozitív egy tetovált ember ez esetben én,egy nyugalmazott rendőr hozta a gépjárművét javítattni és közölte benned megbízom,mert szana szét vagy tetoválva​:slightly_smiling_face:csak lestem meglepetten és megköszöntem a bizalmát​:v:Egyébként tetovált illetőként nálam is hasonlók a tapasztalatok,főleg amíóta e cigizek,a legcukibb eggyik piacos szomszéd árús ,jön át a sátrunkba cigivel az arcában,már itt kiveri a biztosítékot,mert én pl mikor cigiztem is akkor sem tettem sosem bent a sátrunkba,most hogy vapelek az mtl-t azért pöffentem néha,ha nincs vevő a közelemben,na szóval cigi az arcába és fintorog meg legyez maga körül,ha netán rászáll a gőz,néha mondom neki,hogy otthon szokot e főzni,mert annak is van valószinüleg gőze​:slightly_smiling_face:

14 kedvelés

Nem szóltak semmit, mert nem mondják arcba. :sweat_smile: Jobb nem “rettegni”.

3 kedvelés

Engem egyébként még nem ért inzultus az ecigi miatt eddigi pályafutásom alatt…kivéve a feleségemet, mert ő utálja a szagát, meg magát a tényt is, de hát aláírta: jóban, rosszban. Hát ez most a rossz része. :sweat_smile:

Tetkom meg nincs, nem is lesz, de akinek van, annak meg egészségére.

11 kedvelés

Félreértés ne essék, de én pl. Ezért szeretem jobban az állatokat, ők nem ítélkeznek, szeretetet adsz és kapsz semmi előítélet. :slightly_smiling_face::paw_prints:

15 kedvelés

Sziasztok!
Mindig lesznek olyan emberek akik ha az Ego-jukról az IQ-jukra kellene ugraniuk szörnyet halnának!:sweat_smile: (Sajnos egyre többen vannak).
Nekem is tartottak előadást az e-cigiről páran. Türelmessen végig hallgattom ezeket az embereket, amenyiben az értelem szikráját látom a szemükben, elmesélem nekik az én sztorimat, hogy kezdtem, miért és hasonlók, az értelmesebb emberek elgondolkodnak. Akik meg csak fröcsögnek (nem látszik az értelem nyoma sem a szemükben), azokkal meg nem foglalkozom. Felesleges “legyőznének a rutinjukkal”. Náluk, ha nincs más mód, be vettem a személyes varázsom (192 cm magas, az átlagnál szúrosabb tekintettel) és ott hagyom őket :sweat_smile:.

9 kedvelés

Sokminden eszembe jutott,miközben olvasgattam.
Én pont akkor kezdtem el vapelni,amikor nagyon nyomatták a médiában,h mennyire káros, úgyh munkatársaktól,ismerősöktől kaptam a beszólásokat miatta. Vissza szoktam kérdezni,h konkrétan mi miatt ártalmasabb a ciginél, melyik összetevője káros…vagy egyáltalán tudja e,h mi van a liquidben…hát voltak vicces és érdekes beszélgetések:)
Megkaptam én is, h el fog vizesedni a tüdőm, mondtam,h igyekszem nem felvizezni a liquidjeimet, de a levegőnek,amit belélegzünk, elég magas a páratartalma, amiatt is kezdhetek aggódni?
Lezárásként pedig azért el szoktam mondani,h tudom,h nem egészséges a tiszta levegőn kívül semmi mást belélegezni, de én a rendelkezésemre álló infók alapján egyértelműen az égés során felszabaduló füstöt gondolom károsabbnak.
Sajnos látványosabb a gőze,mint pl a cigifüst,emiatt állnak odébb az útjából a munkatársaim is,amikor kimegyünk cigizni,sztem ez természetes reflex, megszoktam. De azért van,h idegelem őket pl oylan tudományos szörnyűségekkel,h port is belélegzünk,aminek jelentős százaléka emberek levedlett hámszövete :slight_smile:

14 kedvelés

A vége nagyon frappáns. :sweat_smile: Tetszik ez a hozzáállás. Csak így tovább Tomi :smiling_face_with_three_hearts:

8 kedvelés

Szia. Én is azt tapasztalom olyanoktól, akik soha életükben semmit nem szívtak. “Ez még sokkal károsabb”. Nem állok le vitatkozni velük. Teljesen privát ügy, hogy ki mit szív, és ha valaki nem tudta az analógot életében letenni, ez egy jó alternatíva. Nemhiába a vezetőink és kormányunk is a dohányzással egy kalapba tette a vape dolgot, mert őnekik csak a “Nemdohányzók védelme” a fontos. Minekünk még a képünkbe fújhatta az órán a tanár a füstöt, ma már az utcán se nagyon lehet mindenhol rágyújtani. A gőzölést ugyanúgy gyűlölik a kívülállók sajnos. Talán az a néhány amerikai marihuánaolajos haláleset tehet róla? Nem tudom.

5 kedvelés

Igen,azt jól felhasználta a média, amikor szegény srácok “füvezni” akartak ecigiből és megbetegedtek tőle. Persze nem a vapeléssel és még csak nem is a thc-vel volt a gond, hanem az egyik hordózóanyagként használt cuccal.
Emlékszem még oylan esetre pl,amikor egy nő halt bele,v betegedett meg súlyosan, aztán kiderült,h Domestossal mosta a tankot rendszeresen.
Iylen esetekben jön a nagy főcím mindenhol,h “Halálos az elektrónikus cigaretta”

4 kedvelés

Volt egy amcsi srác is pár éve, aki egy mechát robbantott az arcába. Utána minden héten kaptam anyámtól az ívet, hogy hát ez fel is robbanhat. Ja, pont mint egy mobil.

3 kedvelés

Az iylen baleseteknél általában kiderül,h a felhasználóban volt a hiba, mobilnál buherált töltő, mecháknál a fizikai ismeretek teéjes hiánya,stb
Az amcsikkal meg amúgy is vigyázni kell, ezek képesek pert nyerni gyártók ellen,mert pl macskát akartak mikróban szárítani:)

4 kedvelés

Én a nejemnek vettem ilyen gyógyszert, mert ő is képes minden szaron agyalni állandóan, igaz, mint később kiderült, sajnos immunis rá. :rofl:

7 kedvelés

Teljesen megértelek Kinga. 40-es tetovált anyuka vagyok. Láttál anno egyenruhában, civilben. Van 1-2 diplomám is. Egészen addig, míg az emberek meg nem látják a tetoválásaim, és ugye most beütött a nyár,ezért ismét felkészültem a reakciókra… addig teljesen csak a munkám, végzettségeim alapján ítélnek meg. Aztán jön a póló, trikó, bikini szezon és lám, máris suttyó lettem a tetkók miatt. Erre sajnos a vapelés még jobban ráerősít. Egyébként akik bámulni szoktak, volt már rá példa melléjük álltam és hangosan mgkérdeztem,-Tetszik? Megnézed közelebbről is? Vagy mondtam azt is,hogy -Látod milyen tehetséges a gyerek? Milyen szépen összefirkált. Ha ő arra veszi a bátorságot, hogy szenvtelenül bámuljon meg szájat huzogasson én is leszek olyan pofátlan, hogy megszólítom,hátha észbekap…egyébként meg hétköznapinak lenni uncsi. Kedvenc idézetem is talán idevág: Aki mindenkivel jóban akar lenni,annak sokat kell hazudnia. Csók mindenkinek :kissing_heart:

9 kedvelés

Itt senkinek semmi nem jó. Ezért inkább éljünk úgy ahogy nekünk jó. :slightly_smiling_face: Szerintem ez mind vagány dolog, a katonaság, a tetkók meg a vapelés. Csak más országban kéne elni ahhoz, hogy ne fitymáljanak le érte. És nem csak az idősebb korosztály, a fiatalok akiket úgy nevelnek a szüleik, azok is simán szórják az átkokat. :woman_shrugging: Egyszer keresztet vetett egy néni a boltban mikor meglátta a koponyát a vállamon. :sweat_smile:

10 kedvelés