SXmini SL Class kibeszélő

Na nehogymá:rofl::rofl::rofl::rofl:
Nekem kellett ő is meg a …meg az is meg …de tudjátok ti mi a jó:rofl:
Eleinte elvoltam én a cuboid minimmel is​:rofl::rofl::rofl::rofl:ma meg már boltot nyithatnék :sweat_smile::sweat_smile:

7 kedvelés

Szóval a trio után most itt az sl class, ejnye, felkorbácsolod itten a hangulatot. :grin:

6 kedvelés

Én is mindig megcsodálom,ha látok valakinél…de nincs rá pénzem és agyon is vágnánák,ha lenne még 1 gépem​:cry:De szép…viszont vigasztalom magam,hogy kicsit pasis​:wink:

2 kedvelés

Hát volt egy pár yihim is és van egy pár dna modom és még több dicodes.Azt kell mondjam teljesen más a dicodes ezt addig én se hittem el amig meg nem vettem az elsőt.Ha jól be van állítva amin sokan elvéreznek ez tapasztalat teljesen más a gőz élmény.Aki kíváncsi nálam kiprobálhatja szívesen látom.Ami tudásba megközeliti az a StarPlat elektronika ebböl csak egy modom van.És tényleg csak a felhasználó ronthatja el.Tapasztalat vettem vissza ezért egy dani minit mert nála nem müködött egyszer csak nem kapcsolt be.Később a szervízelés közbe kiderült lezárlatolta és a bizti kiment.Ugyanis ezekbe van az is.

10 kedvelés

A Starplat az nem egy orosz vagy ukrán fejlesztés? Egyszer egy ukrán barátom emlegette… :no_smoking:Only vaping!

2 kedvelés

Nekem olyan cyberpunkos ez a mod, meg kicsit retró is az a nagy téglalap rajta, elég sokat nézegettem én is, a mai napig nem tudom megmondani, hogy tetszik-e vagy sem. :grin:

2 kedvelés

Orosz a Rusmod csinálja olcsó de pontos.Busardó videó van összehasonlitó a dicodeselés talán a dna-val.Pariba van a dicodesel az elektronika de a házak vagy testek azért nem a dicodes álltalába fém kívéve a stabfa​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Na majd ha egyszer sok pénzem lesz, én is beruházok valami fincsi cuccba, de még nincsen, szóval nem mostanában lesz.

Köszönöm az infot. Ránézek, megkérdezem orosz barátaimat… :no_smoking:Only vaping!

2 kedvelés

Hát egyszer kiszámoltam jobban jártam volna ha az elsőnap amikor ecigizni kezdtem beruházok egy dicodesre bár akkor még nem volt.És nem a kinai cuccot veszem.

5 kedvelés

Ez valahogy úgy van,hogy az elektromos áramot szaggatja az elektronika és a dicodesnél a leg egyenletesebb a görbe…

4 kedvelés

Nálam még nem ment tönkre mod, igaz használok vagy 7-8-at párhuzamosan. Igaz most már inkább a jobb fajtákat veszem, mármint a budget vonalon.

Amikor én kezdtem olyan szarokat gyártotak,hogy pár hónap alatt tönkre ment…ígen most már kína is fejlödött…

5 kedvelés

Volt már nálam pár combosabb mod, de mindig megállapítottam, hogy az én kezembe max. 80-85mm mgasságig kényelmes modok valók, ami ennél nagyobb, az nem lesz kényelmes. Ezt a modot is inkább a szemem kívánja, mert tényleg a tube része szép, a másik oldal meg…nem tudom. De a lényeg, hogy neked bevált. :+1:

2 kedvelés

Semmikép nem az…más a dolog elég ha kézbe veszed ez most enyhe tulzás és tudja az ember,hogy ez az amit minöségnek és örök darabnak hivnak…3millió klikkeset már láttam tökéletesen múködött még a tűzgomb is…

4 kedvelés

@Andras_Barton mi a picsnek neked kettő?:thinking::joy::joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés

@Andras_Barton megbeszélhetjük​:wink::joy::joy::joy::joy::joy:

4 kedvelés

És eltelt 20 nap…megjött az SXmini SL Class. Mit mondjak…klassz. Tartottam a YIHI chip rendszerétől, de pofonegyszerű. Emlékeztem rá, hogy Andrásnak volt egy pöpec videoja :
https://vaperina.cc/t/21700-modok-folytassuk-a-sort/5106

így pikk-pakk megismertem a kezelését. Köszönöm András az infokat!
A fekete modok után mostmár nekem is van egy ezüst némi réz beütéssel. Szeretem :no_smoking:Only vaping!

12 kedvelés

Gratulálok nagyon szép!

6 kedvelés

Szia! Szép darab, használd egészséggel!

4 kedvelés