SXmini SL Class kibeszélő

Egyszer volt a kezemben. Számomra pici. :slightly_smiling_face: 2 akkus modjaim vannak, így azok után fura volt, és mindig féltem, hogy leejtem. :sweat_smile: Egyébként mint hardware-ileg mint szoftverileg a csúcsok olcsóbbik, kisebb csúcsa, a legnagyobb csúcs alatt 4 méterrel. :slightly_smiling_face: Én hibát nem találtam a készülékben. :slightly_smiling_face: Szerintem vedd bátran. De, ha naprakész véleményt szeretnél, akkor @Andras_Barton az embered. :slightly_smiling_face: Nálam úgy 2 éve járt. :thinking:

9 kedvelés

Na ne csináljátok ezt velem ! :rofl::rofl::rofl::rofl:
Minek még egy mod nekem …:thinking:
Meg amúgy is ilyet szerettem volna …:thinking:
Ok ennél megállok ,és nem veszek többet :blush:
Még rábeszéltek erre is ,tehát ti vagytok a hibásak :grin::grin::grin::grin::grin:
De olyan szííííp​:grin:

10 kedvelés

Sztem is…minek neked?:thinking:
Megveszed és odaajándékozod nekem​:wink:
A másik yihi mellett igazán jól mutat majd​:joy::joy:

7 kedvelés

:rofl::rofl::rofl:há de ha egyszer olyan ez a mod mint egy falat kenyér :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

7 kedvelés

Én is, én is most nem maradok ki a tutiból! :face_with_hand_over_mouth:

6 kedvelés

Sajnálom :blush:úgy néz ki lesz pár 21700-asom is
@Vaperina_Kinga a hibás mert megosztotta és régóta keresek ilyet nem horror áron :rofl::rofl::rofl::rofl:
Ja,még ugye @anon40018559 is mert 21700-as módot keres,na meg kell nekem nézegetni @anon31274546 videóit :rofl::rofl::rofl::rofl:
Minden tiszteletem az övék :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:és bocsánatot kérek :hugs::hugs::hugs::hugs:

7 kedvelés

Valaki vegyen már ugyan légyszike nekem is egy ilyet…mindjárt Beatrix nap,pár napra rá szülinap,de lesz az idén még karácsony is​:wink:

5 kedvelés

Ja,és senki nem hibás…mindenkit szeretek​:innocent::innocent:
:joy::joy::joy::joy::joy:

3 kedvelés

Én ,én ,én :wave:ha esetleg megjönne ,ha mittomén vennék…:rofl::rofl::rofl:
Khm…lehet lesz pár kérdésem :grin:

4 kedvelés

Igen…ő lesz az :rofl:pont ilyen :grin:

6 kedvelés

Várjatok, szétkapom a témát. :slight_smile: Aztán mehet a dumcsi. :blush: :heart:

6 kedvelés

Szia. Meggyőztél. :smiley: Megrendelve a bronz.

9 kedvelés

Igazán köszönöm ,és nincs harag ugye ? :rofl:
De olyan széép :grin:
Régóta keresek ilyen módot,de már erős pénzért adják használtan is .

4 kedvelés

Khm …:stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face:itt is

5 kedvelés

Basszus, mielőtt beléptem volna ide magunkhoz :smiley:rendeltem pont egy ilyet tokkal vonóval 21 549 HUF-ért (benne ÁFA, KÖFA, illeték…minden). Eddig DNA fan voltam, de nemrég nézegettem róla videókat (többek között a tiéd…ment a like) és gondoltam kipróbálom. Remélem beválik… :no_smoking:Only vaping!

8 kedvelés

Azért itt sem 41.75 ojró lett a vége :wink:

4 kedvelés

Kerestem egy kvázi cső szerű módot magamnak, aminek ugyanolyan hibátlan a TC setupja, mint a DNA és erre jutottam. Több teszt is a Yihi chipsetet hozta ki mint nagyszerű alternatíva. Az OK hogy nem lehet hozzá importálni különböző anyagösszetételű huzalokat mint a DNA-ban, de megvallom az SS316L-en kívűl se Ni200 se Titánt se egyebet nem használtam. Ki is kapcsoltam őket, most az utolsó rendelésemmel jött SS430, az meg alapból benne van a Thelema-inban és az Essent LE-ben is. A Dani chip meg nem tetszik. :no_smoking:Only vaping!

4 kedvelés

Én egy Dicodes chipes gépet is kiprobalnek, de a lélektani hatarom többszöröse egy mod, sajnos. Nem utolsó sorban külsőre sem tetszenek (ennek mondjuk a penztarcam örül a legjobban). :grin:

4 kedvelés

Én úgy láttam, hogy a 3 kvázi TC huzal alapból benne van + TCR. Végülis mind1, ha egyenletes teljesítményt tud. :no_smoking:Only vaping!

3 kedvelés

Nem viszem el a balhét. :joy:

6 kedvelés