21700 modok, folytassuk a sort 🙂

18 kedvelés

Ismét egy Szuper videó Banderas!!! :star_struck:
Úgy tűnik ez a hármasok hete… :clap::clap::clap:

6 kedvelés

Köszi szépen Huszi! Úgy éreztem, folytatom kell, amit Zoli elkezdett :smiley:

5 kedvelés

Szervusz András ! Szervusztok !

Köszönjük a részletes videót András ! :+1: :blush:

5 kedvelés

Nagyon jó lett András! :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Szia András! Gratula a videóhoz! Szupi lett! Zolival majd az összes 21700-as Modot kiveséztétek egy hét alatt!

5 kedvelés

Nagyon Jó lett András! :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

@Andras_Barton profi módon lett leadva a videó :100:teljesen körképezve a módok tulajdonságait :fist_right::fist_left::heart:

4 kedvelés

Köszönöm szépen mindenkinek! :smiley::wave:

4 kedvelés

Sziasztok.Nemrég megérkezett szerelmem tárgya,a steam crave aromamizer v2 plus advenced​:grin:Próbáltam meshel,dualban,de nagyon kérte a wattot,gondoltam akkor singleben építem meg.Ni80 alien claptont tettem bele,5 és fél kör,40 ohm,35 watton hajtom,levegőző félig zárva,léellátó szintén.Full feltöltött aksival 287 puff jött össze,de nem merítem teljesen rottyra az akkut,amikor töltőre raktam,28% volt.Mennyire jó ez a 287 puff egy egy akus,21700as modtól?

5 kedvelés

Jah,az akku 4800 mah,de 5140 mah a töltő szerint,a mod meg egy lostvape grus

2 kedvelés

Gratulálok az új szépséghez @Zsuzsika75 ! :slightly_smiling_face:
A Grusbol nekem 211 slukkot sikerült kihozni anno, 35 watton. A slukkidő is sokat számít szerintem, nekem átlag 4mp. :slightly_smiling_face: Egyébként ez a 287 nagyon jó szerintem.:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Köszi @HaaszZoli :grin::heart_eyes:A blottoval nekem is 200 körűl volt,mondjuk 50-55 watton.Egyébként nagyon megvagyok elégedve a modal is meg az rdtaval is,együtt is jól mutatnak(számomra​:rofl:),bár van akinek ez már a pécsi tv torony kategória​:joy::joy::joy:a slukk idő nállam is 4 mp körüli.

3 kedvelés

Ezek szerint az akkujaid nagyon jók.:slightly_smiling_face:
A Grus szerintem is egy nagyon jó mod, csak nekem nem állt kézre. Ezért marad az Odin 100, abból még többet is ki tudtam szedni, mint a Grusból.:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Lassan cserés lesz a melós modom is,az egy vaporesso luxe,több mint 2 éves,de már nagyon viharvert,bár teszi a dolgát.Úgy gondolom,maradok a 18650 es dual modnál,mert akkuból van vagy 20 darab​:joy:Egyenlőre még csak nézelődök,de ha tudsz valami jót ajánlani,ne tartsd magadba Zoli​:joy:

2 kedvelés

Nem fogom, csak még várom a postást.:slightly_smiling_face:

Nekem ő nagyon szimpi, és árban kb Lux 2. Minőségről még nem tudok nyilatkozni, de ha olyan jó, mint a vk 530, akkor imádni fogom.:slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Nekem már úton van egy hete :blush:

5 kedvelés

Ezzel én szemezgetek egy ideje @HaaszZoli lehet hogy beinvesztálok egyre​:wink:

4 kedvelés

Köszi a tippet,ránézek​:grin:

2 kedvelés

Nagyon szívesen! :slightly_smiling_face: Ha minden jól megy, akkor pár nap múlva már gyakorlati tapasztalatot is tudok majd mondani róla. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés