YiHi SXMini SL Class TC Box Mod 100W

Sziasztok. Véleményeket szeretnék kérni erről a termékről ,vásárlás előtt állok mtl rta-hoz használnám.

6 kedvelés

Most kaptam egyet, szerintem szuper. Yihi :slightly_smiling_face:mindent tud bőven, bármilyen mtl-hez. Masszív.

4 kedvelés

Minősége milyen?

2 kedvelés

Bőven átlag feletti, masszív. Persze nehezebb is, mint egy “átlag” mod.
510 csati szuper, akkutartó is, meg úgy minden igényes rajta.

2 kedvelés

Szia! Az 1 verzióról tudok nyilatkozni. Teljesen megbízható, ajánlott vétel.

6 kedvelés

Szia Kristóf! :slightly_smiling_face:
Itt a Vaperinán nagyon népszerű.(nekem is van).
Egy kis olvasnivaló a témában:

8 kedvelés

Szia,

Nekem is v1 van. Úgy láttam itt szinte mindenkinek van/volt, gondolom nem veletlenul. :slightly_smiling_face: Én is csak ajánlani tudom.

8 kedvelés

YiHi SXMini SL Class V2 Box MOD
Meg tudja esetleg valaki mutatni hogy a nevezett modocska hogy mutat byka v9/ berserker b3 / kayfun prime kazánokkal? És meg tud győzni valaki hogy nem annyira csúnya élőben mint képen? :smiley:

sok jót nem hallottam a v2-ről…

Itt a csapatban nem is használja senki?
Jobb a régebbi verzió?

Én egy hete használok egy v2-t, négy másik készülék mellett, úgyhogy túl sok tapasztalatom nincs még vele. A menü, ellentétben az olvasottakkal, számomra pofon egyszerű. A főképernyőn egy-két adat valóban csak légypiszok méretű, ezt nem igazán értem. Az akkufedelet nekem nem mindig sikerül elsőre visszatekerni, fent áll a veszélye, hogy egyszer elnyírom a menetezést… A joystick nagyon jó ötlet, könnyű használni. A 3 klikkes gomblezárás rendben van, a menübe való bejutáshoz szükséges 5 klikkes bejutás viszont nem mindig sikerül: gyakran csak lezáródnak a gombok, majd további klikkek után nem a menü jön be, hanem feloldja a készüléket. Szóval, egy jópofa mod, számomra néhány nem túl jól működő funkcióval. Az anyaghasználat prémium, cserébe egy féltégla. Újra nem venném meg ezen az árfekvésen, de eladni sem fogom. TC-t még nem próbáltam, illetve a festéskopást sem tudom még véleményezni.

1 kedvelés

Köszi szépen hogy leírtad a tapasztalaid!

Én a várható festékkopás megakadályozására, húztam rá zsugortömlőt.