SXmini SL Class kibeszélő

Klassz kis gépezet :stuck_out_tongue_winking_eye:ma jött meg nekem is :smiling_face_with_three_hearts:
Ciki azt mondani hogy első látásra izé…hogyis hívják ? De régen voltam :rofl::rofl::rofl::rofl:
Használd egészséggel !:dash::ok_hand:

10 kedvelés

Sziasztok. Nekem is ma érkezett. Még ismerkedünk. :slightly_smiling_face: Én is András videójat néztem, köszönet. :wink:

7 kedvelés

Szia, szerintem nem ciki azt mondani hogy első látásra izé…, de a többiek se legyenek féltékenyek! :smiley: Használd te is egészséggel! :no_smoking:Only vaping!

3 kedvelés

Ez a szerelem? :rofl: :joy:

5 kedvelés

Sziasztok!
Elsősorban azoktól kérdeznék,akik birtokolnak ilyen készüléket.
Mik a tapasztalataitok,milyen típusú akkumulátor megy bele szorulás nélkül?

2 kedvelés

Szia!
21700 panasonicom van és gond nélkül belemegy​:blush:

4 kedvelés

Szia!


Tökéletesek :no_smoking:Only vaping!

5 kedvelés

Bármi jó ami nem IJOY, annak nagyon vastag a fóliázása! :sunglasses:

5 kedvelés

Sziasztok ide írok mert ehez kapcsolódik én pl néztem az sx mini sl class v2 most árban elég jó meg jól is néz ki szerintem szerintetek jó lehet mert akkor lehet veszem egy olyan modot is​:blush::wink::sweat_smile:

7 kedvelés

ha esetleg vennék ilyet majd akkor írok róla egy összefoglalót itt​:wink::blush:

6 kedvelés

Szia Szabi! Még csak előrendelős nem? Még a tesztek se igen jöttek ki. De ahogy András írja meg kell szavazni neki a bizalmat! Bár szerintem a formavilág inkább visszalépés, de egyet én is behúzok, már csak a név miatt is!

5 kedvelés

még csak előrendelhető igen​:blush:

3 kedvelés

Sajna az eleje nagyon hajaz a Hcigar Warwolf ezer éves készülékére! De mint említettem a név megér egy mesét!

3 kedvelés

Név jó…kinézett meg ízlés kérdése…

5 kedvelés