SXmini ML class - MX class - SL class

Sziasztok!
A címben említett 3 modról szeretnék véleményeket kérni. Még egy mod beszerzésén gondolkodom,és a fenti három elég esélyes, a másik még egy lost vape centaurus lenne. Csak Mtl-ezek ezért gondoltam elsőre a single battery modokra. Tudom ezek nem olcsó játékszerek, de úgy vagyok vele, hogy egyszer belefér, utána lesz 2 normális készülékem+1 pod készülék és megnyugszom.
Jöhet hideg meleg és esetleg alternatívák.
Szép hétvégét mindenkinek! :smiley:

6 kedvelés

Jó készülékek, de van akit a yihi csípp menüjével vallatni lehet. Az én véleményem, hogyha akcióban meg tudod venni jó áron, akkor mehet, de ha csak mtl a cél tc nélkül, akkor felesleges dna/yihi/dicodes készüléket venni, mert vannak olcsóbb cuccok, amik jók. Persze, ha a pénz nem számít…tudom a pénz a legkevesebb. :rofl:

7 kedvelés

Szia! SL Class jó választás lehet! Sajnos a többi anyaghasználata nem hozza azt a szintet amit az ára alapján elvárna az ember!

5 kedvelés

Sajnos a nekem tetsző szín már elfogyott a 3avape-n és az everzon-on is, de tudok várni. Itthon így is 60+(khm eliq.hu, az egyedüli ahol van de nem is értem, hogy lehet ennyivel magasabb az ár, még áfával is fele…) Ez kifejezetten nekem is itthoni mod lenne, az ára miatt. A bluetooth tudáson kívül van más különbség a két chip között?
Ahogy néztem az oldalon:

  • MX Classban 480J-BT chip
  • SL Classban 485J chip

na most nekem ez azt jelenti, hogy az SL Classban egy újabb chip van. De ez sokszor csalóka tudom, azért érdeklődöm.

3 kedvelés

Őszintén…bárcsak ne számítana :sweat_smile: de még nem pizsamában vagyok. Szeretnék tc-zni, és azért gondoltam egy ilyen kicsit drágább “high-end” modra, mert ezeknek a tc képességeiről jókat lehet olvasni.

4 kedvelés

Én nem tc-zek, de ha tc-znék, akkor egy jac vapour series b-t vennék, nagyon szíp ez a mod.

4 kedvelés

az az mx kis csinos nekem pl tetszik igaz nem tc akarok de mtl re teljesen jónak tűnik​:wink:sima vw modban.Még ne hogy vegyek egy olyat is​:grinning::rofl:

4 kedvelés

Ha egyet kéne választanod a kettő közül melyiket mondanád és miért? A bluetooth-t egyébként használtad valaha? Nekem mintha csak felesleges cucc lenne ami ha csak minimálisan is (gondolom BLE van benne, másnak nincs értelme) de az akkuidő rovására megy.

2 kedvelés

Háááát, ugye kinek a pap kinek papné(Bunyós Pityunak meg a lánya) nekem ez olyan semmi. Általában úgy választok modot, hogy ránézek és ha azt mondom, hogy hmm ez amúgy jó, akkor gondolkodom el rajta. Sajnos ez nem hozta ezt.

2 kedvelés

Azt én is kinéztem magamnak,csak jönne már meg a trio és már lehet is rendelni alá :laughing:

2 kedvelés

Szia Máté! Lőttem neked 2képet! András által megnevezett ZQ ill. SL!



Az MX csak akkor ha kell a bluetooth és ha nem viszed ki a lakásból! (védőtok megoldás)

6 kedvelés

Ez a nagy dilemma nálam is. Ha átgondolom, az SL a jobb választás, 21700as akksi meg amúgy nagyon szép, főleg például ez ami neked van, de ezzel a desgin-al a fekete hátú is. Na de az mx pedig…én nem vagyok jó véleménnyel az ilyen ecigis mobil appokról, de ezt látva, ez pont az a bizonyos kivétel. Arról ne beszéljünk, hogy kedves Apple berágott egy ideje és minden ilyen appot száműzött az app store-ból, az most egyéni probléma.
Az mx-re ránézek és azt mondom, hogy hű ez a design fekete fehérbe, na ez nagyon bejövős. Nehéz döntés, szerintem rábízom a leárazás istenére és amelyik lesz előbb azt választom. Olvasva a véleményeket, mellé nem lőhetek egyikkel se.

4 kedvelés

Pro tipp: meg kell venni mind a kettőt :+1:

4 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.