Squonk modok, rda-k, Pelso és társai

Szembejött ma velem a neten egy szerintem igéretes RDA…Suicidemods Ripsaw. Tetszik, hogy felső levegőzésü és hogy a gőztértől elszeparálva középen alulról vezeti ki a gőzt. Az is mellette szól, hogy kevésbé megfolyós mint az alsó-oldalsó légbeömlősök…szerintem.
Innovation? Ripsaw RDA By Suicidemods and Bearded Viking Customs - YouTube

2 kedvelés

Szépestét!

Tudnátok ajánlani Squonker MTL RDA-kat?
Jelenleg egy Cthulhu 1928 MTL RDA-val szelem a mindennapokat, és megfogta a tekintetem a Fev BF-1, de inkább kevesebb, mint több sikerrel találtam beszerzési forrást.

Kifejezetten szűk MTL érdekelne, eredeti/klón is játszik, a Cthulhu-t is nagyon szeretem, de hajt a kíváncsiság más felé is, ezért nem szeretnék egy másodikat belőle, pedig No.1, ha valaki kérdezné :wink:

Minden tanácsot/segítséget szívesen veszek, köszönöm :slight_smile: !

4 kedvelés

Innen be tudod húzni a BF1-et. https://www.e-smoke.sk/rda/9349-flash-e-vapor-bf-1-rda-23-mm.html
Azt MTL-be meg is vagy! :sunglasses:

5 kedvelés

Ha klónt szeretnél,akkor nekem ilyen volt:

4 kedvelés

Ja,és azt elfelejtettem,hogy,teljesen jó volt​:grin:

3 kedvelés

És a BF-1-en kívül valami ajánlat esetleg még? :slight_smile:

Borzasztóan tetszik a Unicorn Vapes Tokamak, zseniális darab, de ha jól tudom nem BF :frowning:

GV Ammit-ról hideget/meleget olvasni, elmondások alapján túl tág az elvárásaimnak, úgy, ahogy az STNG is. Szívesen veszek bármilyen ajánlást :wink:

DamnVape Intense a mesh miatt egyelőre offos, pedig csinos darab.

Én csak hébe-hóba RDA-zok.Van egy STNG és egy Jorda B klónom.Elvagyok velük.De a BF 1 jobb náluk.Volt Tokamakom,az tényleg csak dripper.Nekem túl TH-s volt.Többeknek van itt By Ka Caiman.Azt mondják,hogy nagyon jó.

5 kedvelés

Vapesystem caiman v5. Márha a th nem fontos…mondjuk ahhoz nincs bf pin (igaz 2 ml leves fér bele, kb mint egy rta), akkor caiman bf.

5 kedvelés

Bevallom hogy nem rajongok a műanyag modokért de olvastam pár véleményt itt az oldalon és megnézem pár videót.
Végülis emellett a squonk mód mellett döntöttem.
Nem tetszik de az olvasottak és a videók alapján választottam.
Mellesleg 2-nap alatt megérkezett a Master of Vape től.
Holnap próba. :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Tényleg megosztó az anyaghasználata. Néha érzem is, hogy egy erősebb szorításra műanyagosan “ropog” :sweat_smile: De mellette meg tökéletesen betölti a funkcióját. Tüzel és feltölti a tankot. Nem akar nagy cirkuszt csinálni mert tudja, hogy a lényeg úgyis az RDA-ban van​:grin:

5 kedvelés

Remélem hogy a szilikon squonk palack sokáig bírja a strapát.
Járt hozzá 1+1 de azért rendeltem hozzá még 2-darabot.
Amúgy fogásra nem rossz.
Remélem hogy olyan jó mint ahogy mondják.
A fev pedig az egyik nagy kedvenc.
Van még egy cthulhu 1928 rda.
Holnap azt is tesztelem. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Azzal nem lesz gond. Jól bírja a tisztítást és nyomkodást is.
Egyedül a mágnesesekkel volt gondom de négyből csak hármat érintette a hiba. Remélem az ötödikkel se lesz gond​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés