Van még rajtam kívül Squonk használó? 😁

21 kedvelés

Van,csak nincsen ennyi mod-om.

4 kedvelés

Van :smiling_face:néha rámtör a pumpálhatnék :smiling_face:

To The Moon GIF
:rofl:

Ha nagyon keresnék találnék a szekrényben… :grin:

1 kedvelés

Hogyne, csak és kizárólag squonk!

Néha megpróbálok egy-egy tankot, csak hogy újra és újra kiábránduljak belőlük. :stuck_out_tongue:

Megkérdezhetem, hogy az Ammit RDA-ban milyen build-ed van? Csak mert látom a Galaxies-en (fú de szupi rda az is!) kívül a többi DL RDA.
Hátha van valami tipped az Ammit-hoz, hogy meggondoljam magam az eladásában. :smiley:
Amikor még MTL-eztem nekem nem annyira jött be, jobban mondva volt nála jobb (galaxies például :stuck_out_tongue: meg 1928), amióta DL/RDL megy azóta meg nem nyúltam hozzá.

2 kedvelés

VV Superfine mtl fused claptonnal 1ohm körül szerintem szuper ízeket hoz, csak olyan th-ja van, hogy kiszakad a torkom a szokásos 8-as levessel. :smile:

Tomahawk squonk részét viszont nem ajánlom senkinek, 1x szedtem szét elmosni, soha többé nem szeretném. :smile:

12 kedvelés

Mit nem mond uram . Maga is volt ifjú és bolondos . :grin::rofl:

1 kedvelés

Nálam ők mennek jelenleg “vetésforgóban” párnaponta.

10 kedvelés


Nem férne ide minden rdam​:grin:

10 kedvelés

Akkor úgy néz ki van pár felhasználó! :raised_hands:t4:

4 kedvelés

Olvasgatok itt-ott,és megint keresik a felhasználók,de látom majdnem mindenkinél van legalább egy vv pulse,mtl és dl rda:wink:

3 kedvelés

Jelen… :slight_smile: bár amikor eladtam az egyik bontatlan modot, tönkre is ment amit éppen használtam. Rendeltem egy Wotofo Profile-t, remélem jó lesz. Sztem jól építve simán a legjobb,csak ne lenne a leves fogyasztása. Az brutál…:smiley: de ugye vmit vmiért…nekem is lenne egy kérdésem: létezik squonkoló mtl-es vaper?

6 kedvelés

Elvileg mondhatom magam annak is :smiling_face:

3 kedvelés

Persze.
Ammit mtl rda, galaxies mtl rda ami bejött… :grin:

6 kedvelés

Igen,hol MTL,hol DL “tartállyal” működik nálam a dolog. :saluting_face: :rofl:

4 kedvelés

Csakis mtl

13 kedvelés

Másik topic-ba már betettem, de ide is kirakom :wink:
Bővült az MTL szekció.

12 kedvelés

Tudjátok “vegyes” felhasználó vagyok.
Ha ajánlanom kellene rdl-dl rda -kat
akkor ők a tuti befutók a sok közül !
Aston 22,Haku Venna,Reload S,és a Dead Rabbit Solo.
Mind single tekerés és jó !!! :smiling_face:
A sorrend az mindegy :grin:
Most már csak ki kell találnom holnapra melyiket :joy:

12 kedvelés

A Haku-t preferálom,a Vienna RDTA van a márkából,nagyon jófajta. :saluting_face: :grimacing: :wink:

4 kedvelés