Sourcemore-ról rendelés

Sziasztok, mostanában rendelt valaki a sourcemore-ról? Azért kérdezem, mert nem rendeltem kínából mióta a vám szórakozás van és nem tudom mire számítsak. Vám , áfa lesz vagy sourcemore tényleg megoldja ahogy az oldalukon írták?

5 kedvelés

szia vám nincs az oldalon az árban benne van minden,hol 1 hónap a szállítás valamikor volt már nekem pl 2 hónap is.

1 kedvelés

szuper, köszi :slight_smile: igen, a 10-20naposat fizettem de gondolom nem lesz az annyi, inkább több lesz :smiley:

1 kedvelés

Egy 400 Ft-os vámkezelési díjad tuti lesz. Legalábbis nekem volt eddig mindig.
Ezen felül egyéb költségnek nem kéne lenni. Elvileg!
De aztán posta szóval kiszámíthatatlan.

1 kedvelés

Én március 1-én rendeltem, 3-án adták fel.
Ha nem felejtem el, írok ha ideér :blush:

3 kedvelés

Ne a holland postát válaszd. Akkor se 400 Huf. se postai kézbesítés. Ellenben gyors ExpressOne.

3 kedvelés

Hmm​:thinking:
Honnan tudom melyik melyik?
És eddig melyiket választottam?

2 van,az egyik a holland. A másikat válaszd valamilyen express line vagy valami hasonló.

5 kedvelés


Ez lehet az?:thinking:

Szuper szerintem a drágább volt a hollandos :smiley:

1 kedvelés

Igen ez kell neked

1 kedvelés

Akkor ezentúl így fogok​:thinking:
Köszi

3 kedvelés

a picit drágább pk a jobb. Amúgy ma ment ki csak ms-tól amit 2.án rendeltem…ez most lassú volt, de lehet behozza az út többi részén

1 kedvelés

De ha rendelsz, és még lehet, az 1 centes RDA-t húzd be azért :smiley:

1 kedvelés
5 kedvelés

zsír, pont ezzel rendeltem :smiley:

5 kedvelés

Megnéztem a trackinget, 9 nap alatt jutott el Shenzhen-ig, pont ma hajnalban. Hát nem egy GLS :sweat_smile:

Szerk: jó, mondjuk Kínai nem is egy Mo méretű ország…

1 kedvelés

Szia igen. Én előrendeléses (Preorder) modot és tankot rendeltem onnan december elején, 2 hónap volt kereken mire megkaptam. ha nem preorder cuccot rendelsz akkor valós a 10-20 vagy 20-30 nap, de szerintem megéri a drágábbik szállítást választani mert 1-2 dollárral több (volt nekem) csak.
Jó mondjuk a Karácsonyba is belefutottam meg pont a Kínai holdújévbe is sajnos azért lehetett 2 hónap.
Ja és semmi vámköltség ahogy fentebb is írták.
Minden szinten pozitív, mert nagyon jó akciók vannak.
Féltem az első ilyen külföldi rendelésemtől hogy mi lesz de tényleg semmi dolgod vele.

6 kedvelés

Végre megérkezett :partying_face:
Valóban nem volt semmi plusz költség.

3 kedvelés