Sourcemore.com - E-cigarette, Electronic Cigarette Online

Kikéve, ha a Bposton keresztül jön :sweat_smile: Most miattuk plusz 9 napot kellett várnom a standardhez képest :smiling_face_with_tear:

Én kétszer rendeltem a sourcemore-ról, egyik 17, másik 22 nap alatt érkezett meg.
Ahogy már többen is írták, nincs semmi rejtett költség, benne van a shippinges árban.

Viszont a healthcabin tényleg ütősebb. Ugyan folyamat vesznek el a checkin-el gyűjtött reward pontok, de több gyűlik, mint amennyi elveszik.
Vagy 3 hónapon át checkin-eltem, a rendelési érték felére be lehet váltani.
Jelenleg egy Pulse V3 van úton tőlük, meg pár apróság (pót squonk palackok, driptip, vatta, huzal). Sajnos a tank amit kinéztem hozzá elfogyott, így azt máshonnan kell beszereznem.
Na de lényeg a lényeg, az eleve baromi olcsó és akciós termékek árát lefelezheted a checkin pontokkal.

Konkrétan a 86$ rendelésre jött a 19$ shipping, mínusz kupon, mínusz checkin pontok, és 57$ a végeredmény.
Ez pl eleve kevesebb, mint máshol csak a mod.

3 kedvelés

Szóval 3hónapig minden nap beléptél, aztán a végén pluszban szállítást fizetsz máshol mert HCn közben felvásárolták a lényeget :thinking: Értem, hogy még pár dollárral így is olcsóbb a végösszeg, de ennyiért 3hónapig kattintgatni nekem biztos nem éri meg.
SM-re 10napig beléptem én is pontokért decemberben, használtam is vásárláshoz…de kb ez nálam a max amennyi figyelmet ilyenre szánok ennyi pluszért.

Nekem nem fáradtság, telefonon kb 5 mp a művelet. Úgyis folyton matatom.
Nem tudtam még előre, mit is szeretnék venni. Nem azért fogyott el, mert vártam a pontokra, hanem mert későn találtam ki, mit akarok. Ez van :smiley:

Maradok a Sourcemore-nál, de ezt a checkint megcsinálgatom, úgyis 8 órában gép előtt ülök kb minden nap, úgyhogy ráérek. Ha meg kigyűlik valami jóságra, akkor már költöm is el :smiley: Köszi a tippet :grin:

3 kedvelés

Az érdekelne azért hogy mennyi idő ameddig jóváírják a pontokat :rofl: kb 5 napja semmi nem történik csak a regisztrációs pontot kaptam meg… pedig véleményeket is írtam… beléptem… :rofl::rofl:

https://www.healthcabin.net/index.php?main_page=account_checkin_center

Itt minden nap “becsekkolsz”? Másként nem kapsz napi pontokat.

Továbbá egy kiegészítés HC-val kapcsolatban. Bevezették, hogy minden hónap végén a felhalmozott pontok 10%-a levonásra kerül. Eddig is írták az oldalon, hogy ez megtörténik csak a gyakorlat nem ezt mutatta :smiley:

3 kedvelés

Elvileg a vásárlás után járó pontokat azonnal jóvá írják:Sourcemore-ra értem:

1 kedvelés

Jah , itt nyomni kell a naptárat :joy: akkor ez volt a baj.

Na akkor játszol vele mint a tamagucsim régen :sweat_smile: ha kijön valami jó deal rendelek vmit amire nincs szükségem de tetszik és legyen :joy:

Köszi.

Ott meg is kaptam.

Várom hogy repüljön hozzám a csomag. :see_no_evil:

Továbbá ha esetleg azt látod, hogy egy-egy termék csak pre-orderben van érdemes rájuk írni itt mikor lesz elérhető https://www.healthcabin.net/helpdesk/

Ha pozítv a válasz, hogy rövid időn belül érkezik akkor érdemes a raktáron lévő termékekkel együtt megrendelni a pre-orderes terméket is.

3 kedvelés

Egy ilyet kinéztem, erre lehet gyűjtögetek pontokat :thinking::rofl::rofl:

Erre úgy látom nincs lehetőség, hogy beszerezzék :smiley:

Hát persze… szokásos formám. Ami tetszik nincs sehol :laughing:

Ez a másik de erről még olvasok mert van aki szerint folyik van aki szerint nem…

https://www.healthcabin.net/steam-crave-aromamizer-classic-mtl-rta-atomizer-p/27704.html

Szia. Classic mtl rta nekem van, használtan vettem és nem folyik.Nehezen fogsz találni ha egyáltalán…

Fáy András üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2024. febr. 5., H 9:53):

1 kedvelés

Igen, most azt látom már ez sincs sehol. :smiley:

Lassan bármit nézek nem kapni…

A kaphatókból kell választani és rögtön lecsapni rá. Megy a pontgyűjtés “mindenhol”, veszik a népek a portékát ha kell ha nem…ezúton gratulálok a marketingeseknek. :+1:

1 kedvelés

High Five Boom GIF by TipsyElves.com

4 kedvelés

Igen, nagyon jó marketingfogás csak a készlet nincs kidolgozva rá. Mondjuk kuponokkal a 30 dodos kazánt én is venném 5-6 dodoért. :joy:

Mondjuk jelenleg úgy nézem az mtl rta vonalat hogy még most érkezik az Alberich 2, ami lehet teljesen elveszi a kedvem tőle. :joy:

Ha igazán jó kis tankot szeretnél az alin keress rá az Advken Manta mtl rta-ra.Ez inkább RDL, nekem három van belőle, különböző színben, hét éve 99%-ban ezeket használom. Pedig van legalább 15 tankom.6.5k ennyiért láttam. Én 17-ért vettem anno darabját.

1 kedvelés