Sourcemore

Sziasztok! Az lenne a kérdésem,
hogy valaki rendelt e már Sourcemore-ról? Illetve ez hülye kérdés így, inkább úgy fogalmazok: Aki már rendelt köztünk a Sourcemore-ról, a szállítási költségen és minden máson kívűl, Majd itthon amikor megérkezik. Kell e számolni esetleges “rejtett”, vagy úgymond (nem feltüntetett) Plussz költség(ekkel)? Válaszotokat előre is köszönöm!

Egyébként ez a mod lenne az, amit beszeretnék szerezni: https://www.sourcemore.com/lost-vape-cetaurus-m200-box-mod.html

Szia. Nekem még semmi plusz, rejtett költség nem volt.

2 kedvelés

Köszönöm, és hány nap volt a kiszállítás?

Ha 18 nappal számolsz, akkor nagyon a közelébe trafálsz. Kettőm van úton, hollandiába ért az egyik 9 a másik 11 nap alatt. DE ne a holland postát válaszd, mert arra még a magyar posta is rátelepszik pár napot.

2 kedvelés

Szia. Nekem még sosem jött rá semmi. Többször rendeltem, volt hogy 3-400 dollár közötti összegért. A drágább szállítást választottam mindig, itteni ajánlásra. Kb. 1 hónapot számolj a kiszállításra.

3 kedvelés

Rendben, nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát! :grin:

2 kedvelés

Amit feltüntettek szállítási időt az korrekt, de ha éppen nincs készleten akkor arra várni kell többet.

1 kedvelés

Ha nincs készleten akkor azt jelzik kosárba rakás előtt…szóval meglepetés nem érhet fizetés után.

1 kedvelés

Ez így van. De ha valaki olyan türelmetlen mint én akkor a 2 hét plusz zavaró. De ez nem az oldal hibája nyilván. Meg a 2 hét sem fix, most jön egy csomag aminél fel sem tűnt hogy előrendeléses. Azért nem is írtam rejtett költségnek hogy édességgel kárpótolttam magam a várakozás miatt, mert az az én marhaságom. :rofl:

2 kedvelés

Másnak is így jön? Először rendeltem innen.

Nem tudom pontosan mire gondolsz, mindenesetre:


Nekem így néz ki egy szállítás.

Az angolom nem túl jó, de úgy fordítottam, hogy vám alatt.

Igen vámkezelés alatt,de mi ezzel a gond? Beérkezett az EU-ba,vámkezelik,megállapítják,hogy IOSS-ben rendezve van és engedik tovább. Nem lesz fizetnivalód ha ez a kérdésed lényege.

2 kedvelés

Eddig mindent boltokba vettem, nem tudom így mi a menet :joy: ez lett volna a kérdés igen.

Nyugi. A Sourcemore nem bohóc cég. Ellenben olcsóbb sokszor mint bármi. Nem lesz gond.

1 kedvelés

Nagy pénzem nincs benne, csak ez a buzi Ausztria olyan, hogy ide csak úgy nem lehet rendelni. Németországból emailezés után se küldték ki ide mert szoktak büntizni. A vape boltokba nincs egy csomó fajta cucc, mert az állam tiltja. Egy ismerős rokona Angliából küldött shisha cuccokat. A posta nem vitte ki, személyesen kellett mennie a postára. Ott meg már az extra bünti várta…

Esetleg valaki tudja, hogy egy ilyen beszerzési idő meddig tart (szállítási időt kivéve) ?

Ezt a gyönyörűséget szeretném megszerezni pink planet színben, csak félek fizetni addig, amíg nem tudok egy körülbelüli beszerzési időt…

Írtam is! Nagyon szépen köszönöm!

Eddig ha olyat rendeltem, ami nem volt, nyugodtan kifizettem, és rá 2 hétre jött az email, hogy feladták. A körülbelüli ár kérdését nem teljesen tudom értelmezni, mivel ha jól látom, ida van írva, hogy az általad választott szín + 2,70 $. Jártam már úgy a sourcemore-al, hogy többmindent rendeltem amiből az egyik termék nem volt abban a pillanatban. Mire beszerezték, elfogyott egy másik, ami a rendelésemben volt ,már kifizetve. Azonnal küldtek emailt, hogy sainálják, és mit szeretnék. Elküldjék a hiányzó termék nélkül, vagy várjanak. A sourcemore komoly cég. Nem vágnak át, jó a kommunikációjuk.

1 kedvelés