Sokadjára is segítséget szeretnék kérni 🙂

jó, jó, persze klasszik, meg minden, csak nekem az már túl győzikés :blush:

Ezért aztán elkezdtem egy aranyban gondolkodni (:rofl:), de rájöttem, hogy inkább el kell engedni a témát, annyira azért nem óccó.

4 kedvelés

A fehér és az arany egész jól néz ki együtt, a Mura utcában én lennék vele a csaje. :rofl: Van valahol képem ilyenről… :thinking:

Szerk.:
Még a szürke-arany kombó sem rossz. Csak a feketéhez nem passzol szerintem. :slight_smile:
(Jóvan, nem divatozok na… Tudom mit gondolsz. :rofl: )

6 kedvelés

@Vaperina_Kinga tettem fel Zeus DL tankot?Nem látom…vagy mire írtad?
Már az sxmini a befutó,csak a népművészeti agyagedény zuram lefújta és elnapolta egy héttel a kérdést​:rage:Lecsinálja,hogy addigra már vszínű nem lesz vagy csak drágán​:rage:És nem is érti minek nekem harmadik készülék :see_no_evil:

2 kedvelés

:+1::joy::joy::joy::joy::joy:

2 kedvelés

Minek? Minek? Nem is értem ezt a kérdést…mondjuk válaszolni sem tudnék rá :rofl:

Nem fogják azt olyan gyorsan elvinni, ne aggódj, jó ideje árulják már az mx classt ezen az áron. Mondanom sem kell, hogy én is majdnem megvettem. :smiley:

4 kedvelés

A Zeus Nano az egy DL tank. Annak készült. 0.4 és 0.6-os porik vannak hozzá. A levegőnyílás is a DL vonalról árulkodik. Jó tank, ne értsd felre. Csak Te tudtom szerint MTL-t keresel, ez pedig DL. :slight_smile:

Azért kell 3. készülék amiért a pasik 8 pecabottal járnak pecázni. Meg állandóan új úszót kell venni. Meg 10 féle súlyt, meg miegymás… Az ok ugyanaz… :slight_smile: Hobbi, szenvedély, életstílus. :slight_smile:

4 kedvelés

@Ispy dehogynem!
Mert!
Ez sztem elég kielégítő válasz​:joy:
De én válaszoltam rá…azért, amiért eladtunk 10.000ft-ért egy tök jó mosógépet,csak azért mert ő kitalálta,hogy vesz egy másikat 200.000.-ért​:rage:

4 kedvelés

@Vaperina_Kinga ilyeneket az enyém nem használ​:joy:Az enyém 3 szobára 4 nagy tv-t vesz,mindig a legújabbat,mint írtam mosó-szárítógépet a legújabbat,azt a legtutibb hűtőt amit egyszer Edina posztjánál bebiggyesztettem(fotót)…és sorolhatnám​:rage:Bár inkább ő is súlyzókat venne​:joy::joy::joy:Olcsóbb is és fogyna is…hátha akkor elvinné valaki​:wink:Bár ezt ő szokta rám mondani,hogyha elrabolnának,még ő kapna váltságdíjat,csak had adjanak vissza​:joy::joy::joy::joy:

4 kedvelés

Na… Inkább nem írok semmi. :sweat_smile:

Maradjunk a témánál. :slightly_smiling_face::heart:

3 kedvelés

Ok,de a lényeget elfelejtettem,hogy-hogy jön ide a mosógép…mondtam neki a minek kérdésre,hogy azért, mert ezek a beépített készülékek tönkre fognak menni…erre a válasza,hogy ok,majd akkor veszünk új készüléket,ha ez elromlik…erre mondtam neki,hogy mosógépet is akkor veszünk,ha elromlik,nem akkor amikor ő kinéz egyet.

Akkor elvileg az sxmini lesz fizukor,ha ennyiért még majd árulják és egy Kizoku limit tankot kell rendelni.Azt még meg kell keresni,hol van a legjobb áron…
Kellenek akksik,2 db és töltő…a tankba porlasztók…(és,ha megjön az adóvisszatérítésem,bosszúból veszek egy csomó longfillt a drágábbakból​:joy:)(Ira,Garrison,Alfie,Grace’s,…)

6 kedvelés

Kezd elmenni a kedvem a Kizoku tanktól.
Egyszerűbb egy Aspire tank?Mármint a nikkelmentes pori miatt?
(Fontos a mentes nekem.Hogy tuti az legyen.Mikor még ennél is kezdőbb voltam,úgy csináltam a liquidet,hogy pg többletes lett sajnos.Most,hogy kihúzták a fogam,igyekeztem betartani,hogy meddig nem szívok,hogy utána is nagy levegőzéssel…de pár nap után totál begyulladt az ínyem.Nem csak annál a “fogamnál”,hanem mellette is.Teljesen bedurrant.Ráért a fogamra is.Mármint ahol nem húztak​:slightly_smiling_face:Napról-napra rosszabb lett.Ment felfelé a gyulladás.Fájt is.Már a szájpadlásom teteje,hátra a torokba…végig begyulladt.Öblögetem,kenegetem…stb.Kezd mostmár helyre jönni.Eszembe jutott így a vége felé,hogy “nem jó” liquideket szívok talán.Mostmár csak azt öntök,ami készen 50/50.Tehát nagyon gyanús,hogy a tritymillió allergiám mellett a sok pg sem jó nekem.Legalább is akkor,amikor sérült az íny,a nyálkahártya…stb)

Ezért újra megnézegettem a képeket amiket feltettem.Utána kezdek olvasni egyesével mindnek,hogy melyikbe milyen pori való.(nem vagyok lusta,nem azért kérek segítséget :slightly_smiling_face:)Van valakinek erről már infója,hogy melyikbe való tuti nikkel mentes?
Vagy mivel mind Aspire,a porik ugyan azok,csak a tankok másak kicsit?

-Aspire Nautilus 2 tank TPD(ez nem tudom mit jelent)Edition
-Aspire Nautilus 2 S
-Aspire Nautilus GT mini(erre már írtátok,hogy jó)
-Aspire Nautilus GT

1 kedvelés

A TPD szerint nem férhet több liquid egy tartályba mint 2ml. A nemdohányzók védelméről szóló törvény a TPD ami a Tobacco Products Directive, azaz dohánytermékekről szóló irányelv rövidítése.

Ha valami TPD edisön, akkor az 2ml. Az EU edisön az mindíg több mint 2ml, általában a gyártó szabja meg. Sok gyártó minden tankból 2 félét gyárt, TPD és EU edisönt.

6 kedvelés