Ez egy jó tank?Aspire Nautilius

http://vaperz.hu/index.php/2021/04/20/aspire-nautilus-3-sub-ohm-tank-bvc-coil-ecigi-hirek-vape-news/

Sziasztok.Ez egy jó tank?Mert tetszik.Csak kár,hogy 24-es.
(Ha valamit nem így kell belinkelni,megírnátok,hogy-hogy kell?:slightly_smiling_face:)

Szerk:úgy látom sikerült a linkelésem​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

A sima Nautilus, a Nautilus Mini, Nautilus 2, Nautilus 2S is pazar élményt nyújt, így ebben sem lesz hiba úgy vélem. :slight_smile:

4 kedvelés

https://www.gold-media.hu/elektromos-cigi-keszlet-eleaf-istick-pico-melo3-mini-kit-75w
ha esetleg érdekel :blush:

4 kedvelés

@Vaperina_Kinga kár,hogy 24-es​:cry:

3 kedvelés

Miért? Nagyon lelógna és ez zavar? Megidézlek Viktroll @Viktor_Hajdu . :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Akkor ne ezt nézd. :slight_smile: A Nautilus 2 az 22mm a 2S pedig 23mm, éreztem, hogy ez 24mm-es lesz. :sweat_smile:

3 kedvelés

Mit kívánsz Zoltànom?:rofl::smiley: 2mm-t lógna le, nem tűnik soknak, de sajnos esetúnkben az. Elég otrombàn néznek ki a 24-es tankok a kis gtx-en, a magasságuk miatt is.

2 kedvelés

Kinga leirta a megoldást, ha tetszenek, a D22-es vàltozatokat kell keresni.

4 kedvelés

@Viktor_Hajdu ezt már te is megírtad nekem​:kissing_heart:

3 kedvelés

Köszönöm szépen! :kissing_heart:

5 kedvelés

@Vaperina_Kinga nem “úgy” nézem​:slightly_smiling_face:Csak megláttam a cikket és kíváncsi természetű vagyok​:slightly_smiling_face:Nem kicsit​:joy:

2 kedvelés

@anon31274546

Csúnya

1 kedvelés

egy picit le lóg az igaz​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Hát picit lógós, az biztos. Engem mondjuk nem zavarna, de hát nem vagyunk egyformák.:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

@Szabolcs_Barna sajna nem csak az…hanem bumszli nagyon.

3 kedvelés

igazad van

4 kedvelés

Meg tudlak érteni. :slightly_smiling_face: Ha egyenlőre nem akarsz modot cserélni, akkor maradj a Nau2-nél, megjegyzem piros színben nagyon szép. :blush: Van még pár 22es tank a piacon. De sajna mennek el a miliméterek.:confused:

3 kedvelés

Illetve bármilyen másik 22es tank jó lehet ami tetszik. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

@Vaperina_Kinga cserélni nem…de úgy is fogok előbb utóbb venni egy külső akksis gépet​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Úgy értettem, hogy veszel másikat. De igazad van, a “beújítasz” jobb szó lett volna. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés