Slukk szám

Ha azt érzed hogy sok akkor igen, viszont gondold át az is hogy mennyit iszol. A liquid szárít és nekem is fáj a fejem ha kevesebb a folyadék.

4 kedvelés

Ma tekertem bele ss316l 28ga sima szálhuzalt, 8 menet, 2.5 magon, 1 ohm körüli ellenállással, 14.7 watton. De baromi finom izeket ad…egyszerűen nem bírom lerakni…:smiley::sweat_smile:

Én 2-3 tankot ürítek le naponta. KB 10-15ml. Az akkor, ha jól számolom 20-30mg naponta. Ha elosztom a testsúlyommal akkor az kb a negyede, majdnem fele lehet annak amit a “nagykönyv” ír. Nem telítődök teljesen, mégis megérzem, ha már kicsit többet viszek be. Érdekes téma ez is. :thinking:

7 kedvelés

Ott a pont! :hugs:

1 kedvelés

Késő van már, 147 wattot olvastam. :joy:

Pedig direkt vissza néztem :rofl:, jól van írva…:sweat_smile:

De ami úton van hozzám, na azzal közel leszek a 147 watthoz…:rofl::rofl:

1 kedvelés

Ne aggódj, ilyenkor már fátyolos a szemem. :sweat_smile:

1 kedvelés

Jön egy topside dual squonk, egy profile ps dual mesh rda-val, és egy wotofo profile squonk mod ,rá egy stng…(hála @Bishop -nak). Szóval… nem engedek a 100ból…:rofl:

1 kedvelés

Én vasárnap korán kelek, kb 3 óra mire a párom is kimàszik az ágyból, ami 3 óra néma telefon nyomkodás és közbe nonstop vape. … és mondjuk akkor a néhai karamellás dohányt szívom ami 9es nik… halott nyúlba. Dual dl. Majd megnèzem slukba ez mennyi. Még soha nem figyeltem. Amit nem értek hogy soha nem telített el, nem is lettem rosszul (de 4esre kevert liqvidtöl se) de nap közbe van hogy 4-5 sluk után elég.

4 kedvelés

Amúgy ha melóba a saját magam által kialakitott dohányzóba kapok nikotin mérgezést az munkahelyi balesetnek számít? Vagy inkább kérdezzem meg a vezérigazgatót hogy jár e a 100% táppénz? :thinking:

Aki 3 mg-osat szív, és egész nap emelgeti, de nem bírja csökkenteni a slukkszámot, az gondolja át, hogy lehet, kevés a bevitt nic.
Néha a 15-18-ast is keveslem…
Még nem volt a vape óta nikotinmérgezésem…
3 doboz Szofi után már volt :roll_eyes:

3 kedvelés

Mai nap 3mg only dl :metal: és most szaporítom

6 kedvelés

Én meg pont szeretném csökkenteni, zavar maga a függőség része.
Így mindig amikor már nem emelgetem egész nap, lejjebb megyek​:blush:
Mérgezésem nem volt még, túladagolásom viszont igen. Ott éreztem hogy sok már.

3 kedvelés

Második normális munkahelyemig 3 doboz tigris vagy piros pallmall el ment utazós hosszú munka :face_with_symbols_over_mouth: . Utána csak kettő. Aztán töltős . De kolegamat senki nem űbereli mielött át állt volna vapere 60-90 szálat nyomot töltve :face_vomiting: KO a faszi . Neki van sluk száma most is csak baszik tekerni és az sem érdekli már hogy be van égve a kazánja csak gőzöljön :roll_eyes:

Ez off, de nézzd csak…nekem ekkorka szerszámaim vannak ahhoz a tartóhoz.

:blush:

Ez mind pont mondom pont nem fér bele :rofl:

Ne má:rofl:

:wink: Én is hasonlóképpen! A 20mg-os alaplevemmel öntök fel mindent. Aztán csak az aroma higítja fel olyan 16-18-ig. Rengeteg a slukk/nap. Nem számolom, mert mindig 3-4 mod-tank kombó van használatban. Mérgezésem nem volt, néha egy hosszabb session után esetleg minimális szédülés… Gondolom ezt a szervezetünk válogatja, hogy kinek mennyi a sok/kevés. És igen, ebből a sok slukkból is látszik, hogy nekem talán az alaplevemet is fel kellene vinnem mondjuk próbaképpen 25-30-ra. Ha azt nézem, hogy pár éve még lehetett 36mg-os likvideket is venni, nem gondolom, hogy probléma lehetne. Nekem amúgy még DL-ben is kell a 6mg (3nik+3niksó megosztásban használom).

3 kedvelés

Nekem copd van születéstől, … szóval, :slightly_smiling_face: