Slukk szám

Bocsi, már elaludtam, miután írtam​:blush: Szóval en a sokat ivók körébe tartozom. Csak a munkában megiszok 3 l vizet, az itthonival együtt 4-5 l simán elfogy. Nyáron még többet. Sejtem, hogy a bevitt mennyiség a sok, mert ebböl sokkal jobban jön a gőz és legalább háromszor annyi liquidem fogy, mint eddig és eddig sem volt kevés. Az a baj, hogy ahogy csökkentem a nikotin adagot, olyan semmilyennek érzem a gőzt. Nagy bagós voltam még 2,5 évvel ezelőtt. 1,5-2 doboz töltött cigit szívzam el egy nap, a nem töltöttből többet is. Maga a rituálé rabja vagyok sajnos. Mindig és minden körülmények közt nálam kell legyen a szívnivaló. Szerencsére nem úgy vagyok, hogy mindegy, mit, csak szívjam. Szeptemberben elmentúnk bányásznapra és elkövettem azt a hibát, hogy nem töltöttem fel az akksit. 10 perc ottlét után lemerült… Párom szofit szív, így mondtam, hogy meggyújtom neki. Pfúj, de rossz volt. Nem is tudom, hogy tudtam szívni huszonéven keresztül. Inkább kibírtam, míg hazamegyünk. Ennek azért örülök. Na, jól eltértem a témától. Amit megfigyeltem, hogy ezzel a géppel sokkal mélyebbeket slukkolok, ezért is fogyhat jobban a liquid. Megpróbálom, hogy kisebbeket szívok, hátha segít. Ha nem lsz jobb, akkor gyengítem a liquideket. 18-assal kezdtem amúgy mtl-ben amúgy, de majd megfulladtam és kapart. Levittem 9-esre, de még az is sok volt. 6-ossal elvoltam elég sokáig, de egy idő után az is köhögtetett, ezért lementem 5-ösre. Ezzel sokáig elvoltam, de megvettem az Agis maxot és bár először nem volt tünetem, csak a liquid fogyása miatt gondoltam, hogy ez előbb-utóbb sok lesz, ezért lementem 4-esre. Úgy tűnik akkor, hogy az én szokásaimhoz ez is sok lesz. Lemegyek 3-asra és kidebbeket szívok, aztán meglátom. Az a baj, hogy nekem a cigi bármelyik formája olyan, mint a gyereknek a cumi. Tudom, hohy ez nem jó, de ez van sajnos. Pedig mikor terhes lettem a fiammal 2011-ben,leszoktam a cigiről( akkor még ribanc pálcát szívtam 2 dobozzal egy nap) és 6,5 évig nem szívtam. Aztán jött egy nagyobb sokk és az akkori párom piros Multija a kezem ügyébe került. Onnan megint nem volt megállás.
Na mostmár mindenfélét belekevertem ebbe a válaszba, bocsánat​:crazy_face::crazy_face:

3 kedvelés