Segítség kérés

Szia, elég fáradt vagyok, de már aktuális lesz, így gyorsan húztam be egy coilt. Nem a legszebb lett, de a lényeg látszik és tökéletesen teszi a dolgát.

2 kedvelés

Szia, köszönöm! Azóta rendeltem cotton bacont és wotofo coilokat így teljesen megszűntek a folyásos köpködős problémáim. Lehet a cipőfűzős vatta nem töltötte ki eléggé a helyet a coilban. Én is így szoktam építeni ahogy a képeket csatoltad. Viszont ízeket még mindog csak nagyon halványan vagy egyáltalán nem érzek de már kezdem megszokni. :smile:

Szia, tedd a coilt a kéménynél lévő furatok magasságába, vagy egy picivel feljebb. Sokszor probléma kezdő zeus építőknél, hogy alulra teszik nagyon. A Belső palást (amin a zaus fej van) mögé érkezik a levegő és a kis kémény furatain keresztül áramlik a coilhoz. Ha a furatok alá teszed a coilt, akkor nem kap levegőt rendesen. Csak egy tipp, ha megkedveled a tankot: Fasttech-en 8 dollárért van klón.

2 kedvelés

Szia, ugy szoktam epiteni hogy mar majdnem hozza er a tetejehez de az se sokat segit. Akkor szoktam erezni az izeket mikor minimalis liquid froccsen az ajkamra es lenyalom. :rofl: De a porlasztos tankomnal is ugyan ez volt a problemam hogy nem erzek szinte semmi izt. Maximum ha mentolos a liquid.

2 kedvelés

Próbáltam már bolti és saját keveréseket is mindenfélében. Sehogy nem volt az igazi keverhettem nagyobb százalékkal vagy pont úgy is 1-2-3 hét érés után se.

2 kedvelés

Kb 40 napja vapelsz, ha jól számolom
26 napja irtad, hogy akkor 2 hete kezdted
Adj még időt azoknak a liquideknek, próbálj esetleg snv-t, azok izesebbek.
Más izeket rendesen érzel? Cukorka, ételek, italok…

4 kedvelés

Nem tudom, hogy mi lehet a gond. Nálam akkor van ilyen, ha erősen fűszerezett ,vagy erős fűszerekkel ízesített ételt eszek. Pl fokhagymás pirítós után én sem érzek semmilyen ízt sokáig. Kávé után is elmegy az ízlelés, vagy méz után.De olyan még nem volt, hogy semmilyen ízt nem éreztem.Tehetnél fel te is pár képet az építésről. Használtan és egy újról is. Javasolnám, hogy szerezz be egy kis Heisenberget, annak negrós-medvecukros nagyon jellegzetes íze van, ha azt sem érzed, akkor aztán bajban vagyunk… :slight_smile: . Próbáld már ki légy szíves, hogy reggel nem mosol fogat a mentol miatt, csak bőven öblögetsz vízzel és kávé minden előtt szívod, hátha előjönne valami íz.

3 kedvelés

Snvbol egyet probaltam ki az a riot squad watercannonja razas utan 3 napra ra es kicsit tobb mint egy hetre ra is kaparta a torkomat a goze pedig ilyen vegyszeres mosogatoszer szagu volt. Ugyanazzal az alaplevel ontottem fel amit minden mashoz is hasznalok a tobbinel nem tapasztaltam ilyeneket. Igen minden mas izt erzek rendesen.

1 kedvelés

Igazabol nem kvzok es mar nem is dohanyzok mellette egyaltalan. A heisenberget probaltam ott is csak a torokkaparast ereztem meg ha kopott. A mentolnal es a koladanal megvan a husites de ennyi. Nemtudom barmit szamit e de 6 evig elotte mentolos cigit szivtam. Egy regebbi epitesrol tudok kepeket csatolni mert pont tegnap vattaztam ujra nem szeretnem most szetszedni. Ez meg a regebbi cipofuzos vatta.

1 kedvelés

Szia, nem tűnik rossznak. Szétszedtem az enyémet, hátha jobb lesz ha készítek képet. Az egyik dolog, amit írtam a coil magassága, a másik, amit elfelejtettem eddig írni, hogy nem mindegy hogy teszed be a kéményt a palástba. A palástot kívülről megvilágítottam, hogy látszódjon hol megy be a levegő. Na oda kell fordítani a kéményen lévő furatokat. Amúgy a coilon látszik a 3. képen, hogy kicsit szét van csúszva, nézed mielőtt vattáztad, hogy izzít-e rendesen? Középről kifelé? Nálam kevesebb vattával van építve. A coilban feszes, de utána ki van fésülve és ritkítva. Ez az építés nálad miylen ellenállású és milyen teljesítményen használod? Küldhetnél arról is egy képet.

4 kedvelés

Termeszetesen minden epitesnel megnezem hogy izzik azokkal nincs gond. A kemenyt megprobalom mert azt meg nem neztem es lehet az a gond. De a menetezes miatt nem fordul el mikor tekerem ra? Tart annyit rajta a gyuru? Jelenleg 0.33 es 45-50 watt kozott megy. De 0.62 est is probaltam az valahogy mindig meleg volt single epitesnel mar 20 watton is dualba beraktam oket ugy 0.30al szinten 40 watt korul. De az nem nagyon jott be mert zabalta a liquidet. A kepen levo epites regi mar ahogy azt irtam de ugyanigy hasznaltam mint a mostanit.

1 kedvelés

Szia, igazad van, lehet hogy erre feleslegesen figyeltem, mert a kémény forog a palástban, amikor összetekeri az ember.Nálam most 0,54 ohm az ellenállás és 60w-on megy úgy, hogy kb félig van rányitva a levegő. Így adja a legjobb ízt, ezzel a coillal, ami nagyon hasonlít a tiédre. Ha bevattázod és jól be is csepegteted, akkor nyugodtan ráizzíthatsz mielőtt összerakod, hogy normálisan fűt-e. Szerintem 0,33 ohm ellenállásnál nyugodtan emelj a teljesítményen teljesen nyitott levegővel, aztán zárd el egészen a negyedéig a levegőt és úgy próbálgasd beállítani, egyre nagyobbra nyitni. Meg kellene jönnie az ízeknek. Persze hamarabb odalesz az építés, de ez iylen dolog. Ami még probléma lehet és nálam is előjön a gyenge aksi. Nekem is van Panasonic/Sanyo aksim, ami már félig lemerülve sem tudja azt, amire beállítom. Ezt is érdemes kipróbálni, esetleg kölcsön aksival. Munkahelyeden, vagy valahol biztosan adnak pár slukk erejéig kölcsön olyat, ami bevált. Mindenki azt hiszi, hogy az ő aksija biztosan jó, én is csak azért érzem a különbségeket, mert 4 féle aksit is használok.Persze mind hiper-szuper az eladó szerint, de aztán mégsem. Típusuk szerint mind 2500-3000mAh és 20A max terhelhetőségű, de aztán mégsem. Próbálj kölcsön kérni ismerősöktől, ha van a közeledben, mert ez is okozhat problémát. De először is mindenképpen emelj a teljesítményen.TC be van kapcsolva, vagy VW-ben állítod? Smart funkció? Előizzítás? Lehet hogy ezek nincsenek is a mod menüjében, de ezekre sem árt figyelni. Nálam az előizzítás normálon van, smart bekapcsolva és vw módban használom a modot.2 aksis switcher, de a kis aegis is hasonlóan van beállítva.

2 kedvelés

Na amit kihagytam az a töltő. Lehet hogy jó az aksid, de azt haverom árulta el, hogy egy töltő sokkal jobban feltölti az aksit, mint maga a mod. Tovább működik és erőteljesebb, nagyobb gőzöket lehet vele kivenni. Az is lehet probléma, ha a moddal töltöd, vagy nem jó töltővel. Érdemes egy 4 ágyasra beruházni, már egész olcsón is vannak. Főleg ha figyelembe vesszük, hogy megkíméled vele a modot és hogy ha van csere aksid, akkor tudod használni a szettet, ha lemerült egy adag aksi.

3 kedvelés

Nichrome80as coilt hasznalok azthiszem az nem tczheto. Smart uzemmodba high elofutessel es normallal ww modban. Mivel 1 akksis a modom nem nagyon tudok emelni rajta lenyegesen mert akkor eleg hamar lemerul. Lg aksikat hasznalok a pontos neven en se tudom viszont barki beleszivott aztmondta ennek remek ize van sokkal jobb mint az o tankjuk tehat valoszinu nem az epitessel vagy a tankal lesz a baj hanem az en izerzekemmel. Mondjuk meg igy vegso elkeseredesben gondolkozok egy nagyobb 2 aksis mod es egy masik tank beszerzesen is hatha az segit.

2 kedvelés

Még annyit figyelj meg, hogy más, aki beleszív hogyan szívja. Miylen erővel és meddig. LEhet, hogy te lassabban szívod, ezért is kell neki sok levegő és akkor tényleg elmegy az íze. Ha otthon leszel, akkor próbáld meg emelni a teljesítményt, ne foglalkozz vele, hogy milyen hamar merül le az aksi. Hátha sikerülne és akkor annyi, hogy viszel magaddal pótaksikat ha mész valahova. Én is csak a kicisvel járok el itthonról melóba is (aegis), hétfőn be szoktam vinni 4 aksit is, mert nem tart ki nekem sem egy 8 órában sem egy aksi a jobbak közül sem. Ha pl. eszel, akkor megvannak az ízek? Vagy még inkább ha iszol? MErt ha igen, akkor nem az ízleléseddel van a gond. Bár az is igaz, hogy aki pár hete még dohányzott, annál lehet, hogy később tér vissza a normál ízlelés. Lehet, hogy csak várnod kell.

4 kedvelés

Szerintem meg is van a megoldás :smiley: Ne haragudj nem állt szándékomban kötekedni egyáltalán, olvasgatom itt a fejleményeket de az hogy ennyire nem érzed az ízeket azon nem hiszem hogy változtatna a teljesítmény állítgatás vagy bármi amit itt már javasoltak. Valamilyen íze mindennek van. Van nálam régebbi keverés ami elég gyengére sikerült és kicsit később kezdem el érzeni az ízét de a te eseted fura :smiley: Azért drukkolok hátha sikerül elérni valami javulást

4 kedvelés

Igazabol en is furanak tartom mert minden masnak erzem az izet csak ennek nem. De mar az osszes letezo megoldast kiprobaltam mind toletek mind kulfoldi forumokrol sikertelenul. Viszont Huszi videojaert ezer koszonet kiprobaltam es eltunt a vegyszeres szag a dinnyes snvmbol igy el tudom szivni azt is. :grinning: Ohh es persze mindenkinek ezer koszonet aki probalt segiteni!

5 kedvelés