Folyik a liquid Zeus Sub Ohm tank

Sziasztok ! Van egy Zeus sub ohm tankom, amit ha megtoltok folyadékkal, át engedi a porlasztó a tank a leg aljába… Tehát szürcsög az egész. Mi lehet a probléma? Tömítés is volt már cserélve.

2 kedvelés

Használd a keresőt! :grin: Itt esélyes, hogy találsz megoldást! :wink:

4 kedvelés

Haliho

Nemismerem a tankot de ha a lötyi àtfolyik a porlasztòn akkor nagy esèllyel a porlasztò nemf@sza vagy nincs rendesen a helyèn

3 kedvelés

Szia. Melyik zeus van Neked? A régi zeus tankból előfordult pár hibás darab, nekem is sikerült egyet beszerezni. Volt erre egy régi barbár módszer, de sajnos vagy nem sajnos, hatásos volt, nekem is ez oldotta meg a problémámat.
Szétszedtem a tankot teljesen. A fotón látható bekarikázott alkatrészt (chamber) betekertem egy konyharuhába és állított helyzetben a tetejét párszor megütögettem kalapáccsal, vagy fogóval, ami épp volt nálam.

Ha viszont újabb zeusod van, akkor sajnos nincs tippem. Próbáld ki az új XM porikat.

4 kedvelés

Nem írtad meg hogy milyen PG/VG arányú a liquid amit beletöltesz. Nem lehet gond hogy túl híg? Iyen melegben még a a VG is baromi folyóssá válik.

2 kedvelés

Teljesen rendben volt még a 35+°C-ban is a 96VG-s löttyöm :ok_hand:

2 kedvelés

Az már nem is lötty. Késsel karikákat kell vágni belőle és el kell szopogatni :rofl:

3 kedvelés