Érdeklődés

Sziasztok!

Nemrég vásároltam Egy Geek Vape Zeus tankot.
A problémám az hogy köpködi a liquidet, 0,4 es 0,2 es kazánnal is.
70/30 as a lötyim es ami meghajtja Paranormal DNA 250 C.
Tudtok esetleg tanácsot adni?
Köszönöm

2 kedvelés

Szia. Üdv köztünk. :hugs:
A porlasztón van egy ajánlott watt tartomány, amivel a legmegfelelőbb használni. Ha köpködi, az attól is lehet, hogy alacsony watton hajtod. Vagy túl híg a liquided. A VG többlet ilyenkor nyáron a melegben híggá válik.

8 kedvelés

Szia! Nekem is ilyen tankom van, a megadott Watt tartomány tetején VG 70-es alappal nekem soha nem köpködött még.

4 kedvelés

Ha majdnem teljesen el zárom a levegő útját akkor minimálisan köpködi.
Max watton megy a 0.4 es kazan.
De viszont így olyan erős hogy rendesen megfolyt.

2 kedvelés

Kevés levegő lassú légáramot eredményez. Valószínűleg azért köpköd, mert visszacsapódik a liquid párája. Ha teljes levegőn használnád a mostani wattal, azzal elvileg jónak kell lennie. Nem fog tudni visszacsapódni, mert megfelelően hűl. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Megmondom őszintén, hogy mar mindenfele fajta pozícióban próbáltam es borzasztó.
amikor elkezdem szívni az első pillanatban köp majd szépen porlaszt utána, de először minden pozícióban köp.

2 kedvelés

Több porlasztóval is csinálja? Lehet azzal van a baj, ami most benne van. Hátha.

2 kedvelés

Tegnap elött üzemeltem be, tegnap csereltem kazánt.
Lehet, hogy mind a kettő kazán hibás lenne?

2 kedvelés

Amikor én porlasztóztam volt hogy 3 egymás után ment a kukába, de mástól is hallottam már ilyet. Szóval igen, lehet, vagy nem, de az biztos. :grin:

Ezért jó az épített tank, igaz macerásabb az elején, de a vatta meg huzal végtelen mennyiségben áll rendelkezésre fillérekért.

9 kedvelés

Lehet, hogy igazad van.
Esetleg egy jó ajánlás ami nálad bevált?

1 kedvelés

Hacsak elsőre köp akkor először fújj bele, ne túl erősen de határozottan, és csak utána szívj bele ugyanazzal a “mozdulattal”, a túl sok leves szokott hasonló problémákat okozni, amikor az ember fia/lánya nen szívja egy ideig a finom gőzöket az arcába. Hátha segít ez az apróság. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Mire gondolsz a túl sok leves alatt?

1 kedvelés

Állásában a vatta képes túlszívni magát “levessel”, amiből akár folyás is lehetséges, főleg így hogy egyre melegebb lesz/van. Ez a jelenség eredményezhet az első 1-2 slukk esetén köpködést, azért is gondoltam, hogy egy próbát mindenképp megérhet ez az apró fortély ( fújás után jöhet a “szívás” ). :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

szia,tomi.nekem is Zeus tankom van.legend 2-vel 0.4ohm-os.50/50 folyadékkal sem köpködött csak ritkán.nem el képzelhető hogy ahol a porlasztót beteszed,alulra került egy kis folyadék?és csak azért köpköd.nekem ilyenkor szokta csinálni főleg utántöltés után.de csak ritkán.elhasználtam már 20porit kb de nem köpködtek.ha köpte is a a folyadékot utána ki öntöttem a levet és szárazra töröltem az alját és utána már jó volt.40watton.

4 kedvelés

Köszönöm mindenkinek, megoldódott.
A liquiddel volt a gond​:triumph:
Szép napot mindenkinek!

3 kedvelés