GeekVape Zeus Sub-Ohm Se tank levegőzőnél folyik

Sziasztok!

A GeekVape Zeus Sub-Ohm Se tank (3 hete lett megvásárolva) a levegőzőnél folyik.
Az elmúlt két napban kezdte el, mikor a liquidet feltöltöm és elkezdem szívni akkor pár szívás erejéig folyamatos légáramlás érezhető, majd egy kis idő elteltével elkezd a szám megtelni liquiddel szívás közben, majd mikor oldalára fordítom elkezd a levegőzőn folyni/ömleni a liquid.

Nem tudom, hogy valaki tapasztalt ilyen fajta problémát.
Esetleges tanácsokat nagyon szívesen fogadok.

3 kedvelés

Szervusz. Üdv a közösségben . Pár ötlet 1, lehet elmozdult a porlasztón a tömítő gyűrű. 2, csurra töltöd és a belső légnyomás át tolja annak ellenére, hogy szívtal belőle . 3, meg adta magát a vatta . 4, esetleg ha friss a porlasztó akkor Chen bácsi nem figyelt a soron és gyári hibás a pori.

7 kedvelés

Köszönöm a tippeket, próbálkoztam ezzel azzal. Leírom, hogy mikkel próbálkoztam körülbelül , ahogy te tanácsoltad.

  1. tippre - megnéztem már, most cseréltem ki egy másik porlasztóra hátha az a baja
  2. Néztem és sajnos nem, éppen hogy csak a feléig töltöttem és így is kifolyt
  3. lehet ez a baj és a porlasztó csere megoldja
  4. ez is lehetséges :smiley:

Üdv viszont :blush:

Szia
Esetleg még az lehet hogy klón a porlasztód….ha nem megbízható helyről vetted,de Tomi leírta a lehetséges okokat

3 kedvelés

LiquidCity oldaláról rendeltem, szóval szerintem nem lenne klón a porlasztó
Esetleg még egy olyan hiba lehet, hogy 50/50 vg/pg arányú liquidet használtam, de akkor nem értem, hogy miért csak most jelent meg ez a hiba…

Én is azt használom vele ,akkor a tömítésekkel lehet gond .

2 kedvelés

Megpróbáltam már mindent sajnos…
Ki cseréltem az össze tömítő gyűrűt, cseréltem 3x porlasztót és ugyan úgy megfolyik. Az egyik porlasztón még az eredeti gyűrűket le is cseréltem hátha ez lesz a megoldás, de csak le lassította a folyást, de az eredmény ugyan az.
Írok az oldalnak ,hátha csere megoldásba bele mennek…

Köszönöm azért a segítséget :hugs: :hugs:

Szia.Nekem kb 1 hete kezdte el ugyan ez a tank.Én is csináltam már vele mindent de semmi féléve használom és addig szanaszét dicsértem,hogy milyen patent hogy nem folyik sehol…
Esetleg megoldódott a problémád?
Mert én már tanácstalan vagyok.kb 4 porlasztócsere,összes tömítés de semmi.
Még arra tudok gondolni,hogy mikor fel tekerem a tankot a modra ugye a tankban ahol becsavarod van egy kis cucc ami felnyomja a porlasztót.Szerintem ez nem tolja fel eléggé,csak kérdés,hogy miért most jött nekem elő.

A megoldás RTA RTA RTA RTA RTA :grin::metal:

3 kedvelés

Se időm se kedvem se türelmem nincs hozzá.Ez a tökéletesvolt félévig semmi gond csak cseréltem havonta a porlasztót oszt csá. :smiley:

2 kedvelés

Egyszer meg tekered oszt cserélsz benne vattát havonta 5 perc le égetéssel együtt feltéve ha nem dohánykivonatosat szívsz . Gondolom ha egy hónapot kibír akkor nem :grin:

1 kedvelés

Amikor meg selejtet veszel akkor meg pár slukk után a porlasztó árának csá :grinning:

Szia!
Nem vagyok benne biztos, hogy megoldódott, csak egyszeri tesztelés volt, de le írom:
70VG/30PG arányú liquid baset használtam,
egy 0,15 ohm-os porlasztóval,
75W on, mivel a porlasztó oldalán 70-85 közé van besorolva.
Ezek után nem akart megfolyni, de csak éppen, hogy töltöttem a tartályba 2-3ml liquidet teszt gyanánt.
Körülbelül egy hét múlva fogom jobban eltesztelni, mikor a liquid beért.

Remélem tudtam neked segíteni ezzel :smiley:

3 kedvelés

Az alaplével van a probléma.Munkatársam adott lötyit azzal 1x se folytki.Töltöttem az enyémből egyből folyt.
Itt csak az a probléma hogy kb féléve csak ezt az alplét vásárolom.
Nekem ez a megoldás kényelmesebb.

2 kedvelés

Szia , megpróbáltam használni és ugyan úgy megfolyik… Nem tudom, hogy miért folyik ennyire de kellemetlen érzés…
Remélem neked megoldódott

2 kedvelés

Szia, megoldódott azóta? És ha igen mi volt a gond? Nálam is most van egy Zeus Sub-ohm tank (nem replika) és tegnap nekem is folyt a levegőzőnél felül, pedig nem töltöttem csurig. Aztán már éppen szét akartam szedni, hogy mindent megnézzek jól van-e összerakva, esetleg a pori a helyén van stb. De amikor letekertem a tetejét észrevettem, hogy a levegőszabályzó gyűrű mintha picit ferdén állna. Alig 1-2 tized milliméter lehetett a difi. De ha nincs az helyén akkor a tank teteje sem lesz teljesen a helyén. Megigazítottam a fémgyűrűt és visszatekerve a tank tetejét már nem folyt, nem szürcsölt. Illetve még picit amíg kijött belőle az ami már befolyt, és aminek ki kellett onnan jönnie. Tudom nem új a kérdés, de gondoltam megosztom ezt mindenkivel, hátha valakinek segít. :upside_down_face:

3 kedvelés

Sajnos, nekem nemez volt a probléma… Olyan mintha a porlasztó alsó tömítője engedné át a folyadékot, miután már beletekertem

Esetleg megtudod mondani, hogy milyen arányban keverte a munkatársad ?

Sziasztok!
Esetleg próbáljátok ki ezt az XM coilt. https://theliquidcity.com/z-015-xm-coil
Mi most rendeltünk először, és tényleg tovább bírja mint a sima. Ránézésre csak a gumik színe más, de eddig nem volt selejtes közte. A simából (főleg a 0.4-es) volt olyan 5-ös csomag amiből 3 selejt volt.
Mi így ezekben a 30+ fokos melegekben csak VG-vel öntjük fel az aromákat, egyszer se folyt meg egyik tank se.

Sziasztok!

En is le írom csak ,hogy gyűljünk .
Ugyan ebben a cipőben járok én is nekem is kb félév után kezdődött a jelenség .
Sajnos még én se tudtam rá jönni a problémára de nem adom fel mert egyébként én is szeretem nagyon. :frowning:

Szép napot!