Segítség kérés

Nagyon is örülök,ha irsz, igy tanul az ember
És, hát lássuk be, nagyon is rámfér

3 kedvelés

Szia ha maguntad a Zeuszt és egy igazán jó single dl tankot akarsz kevés kompromisszummal akkor én szeretettel ajánlom a Vandy Vape MATO tankot.
Az nem köpköd nem folyik, egyszerű a szerelése, finom az ízvilága, nem drága. Én kipróbáltam wotofo , vaporesso, aromarizer ,widowmaker tankokat de mindnyájuknál jobbnak bizonyult.

1 kedvelés

Szia, koszonom az ajanlast mindenkeppen ra fogok nezni mivel a zeus meg mindig kopkodi a liquidet es igy elvezhetetlen a dolog. Tobbet nyelek le mint gozolok el.

Fehér Tamás csinált róla videót a you tuben.
Ennél elméletileg egy jobb van amit meg is rendeltem de az dupla áras és még nem volt nálam így azt nem merem ajánlani az aTHC artemis RDTA hasonló a matohoz állítólag tökéletesítették. Nagyon kíváncsi vagyok rá mert nagyok az elvárásaim. Sok sikert!

2 kedvelés

Olyan kerdesem lenne, hogy megdontve zsebben taskaban stb nem folyik belole a liquid? A sodronyok miatt van ra esely ha jol tippelem.

1 kedvelés

Nem folyós az biztos. De nem szoktam elődönteni se, legalábbis huzamosabb ideig nem. Nyilván van rá minimális esély gondolom csak idő kérdése.

Ha rászánod magad ha gondolod értekezünk telcsin segítek a kényes részeknél mit ,hogycsinálj ,hogy jó legyen.

1 kedvelés

Koszonom az ajanlatot, ha sikerul szereznem egy ilyen tankot valoszinu elni is fogok a lehetoseggel. Meg kaptam egy olyan tippet hogy masik vattat es coilt probaljak meg lehet azokkal nem kopkodne. Ha az se valik be akkor jon a csere.

Azzal szemezek én is meg a sigfridel csak meg várom hogy kissebb legyen az áruk :slight_smile:

1 kedvelés

Szia, én használok zeus mesh, sub ohm és x-rta tankot is, igaz azt single-ben. Azt vettem észre, hogy a Zeus lelke a vattázás. Eleinte én is beleestem sokféle hibába. Az biztos, hogy a kéményt be kell koppintani először, ha folyik, de ahogy olvastam, azon már túl vagy. Az x-nél azt ajánlanám, hogy single-be építsd meg, 2 normális coilnak szerintem nem elegendő a hely, ha mégis, akkor kis átmérővel, de akkor meg minek? Szóval a vattázás…eleinte én is kipróbáltam mindent és ugyanúgy jártam ahogy te is. Köpködött, ömlött a számba a lé. A megoldás nálam az volt, hogy amikor húzom be a vattát és a coilban már benne van a vékony vég, akkor azt a részt, ami még nincs behúzva olyan hosszon, mint a coil hossza, azt a részt becseppentem liquiddel. Így könnyebben becsusszan a coilba, ergo többet lehet elkezdeni behúzni. Gondolom iylenkor a feszesség miatt nehezebben engedi ki a liquidet. A coil magméret dupláját, vagy kicsivel többet szoktam behúzni japán vattából. Aztán a kiálló végeket átfésülöm, borzosítom jó nagyra, kicsit formára vágom és olyan hosszra hagyom, hogy éppen leérjen az alapra. Nem szokott gond lenni vele. Én töltésnél sosem zárom el egyiket sem, sosem volt vele gondom. Többféle vattát is használok, most éppen nem tudom miylen van benne, kedvencem a japán, de nem volt semmi gondom a hozzá kapott vattával sem.Az, hogy nem ad vissza jó ízeket az teljesen egyéni, nálam is van, hogy 0 íz van. A szokásos mézes kávém, vagy fűszeresebb kaja után, fokhagymás pirítós pl fél napra is elveszi az ízeket, de akár egy fogmosás is. Szóval zeusnál a vattázást nagyon el kell találni, ha nem sikerül kár szívogatni, azonnal szét kell szedni és újravattázni. Rá kell szánni egy napot és jó sok vattát, mire kitapasztalja az ember, de ha megvan, akkor egy igazi jó társad lesz ez a tank.

5 kedvelés

Kimaradt: a coilt jól állítsd be, közel legyen a levegőzéshez és pontosan a coil közepe legyen a levegőzés felett, ne álljon keresztbe se hosszában, se magasságban.Ha behúztad a vattát, akkor nézd meg újra nem mozdult-e el. Ettől is lehet szegényebb íz. A liquidet ha bekeverted pihentesd egy hétig (a shake and vape típusokat is), de mondjuk amikor solubot vettem, azt egy hónapig is hagytam. Szerencsére ilyen csak egyszer volt, de akkor jól bevásároltam belőle sajnos.Elindult a fűtés, rakd a fűtőtestre,mozgasd naponta sokszor és ne fedd le, vagy nyisd kis gyakran.Így lehet nyerni az érleléssel 2-3 napot.

Kimaradt2: ha végképp zsákutca lenne, és megválnál tőle, akkor cserére kínálok egy Zeus sub-ohmot 2 db új és egy használt, de szerintem még jó porival.0,4 ohmosak.

Szia, először is köszönöm a tanácsot! A vattánál az éppen lógjon dolog mit takar? Esetleg egy képet tudnál csatolni róla? Én mindig letömködtem az aljára mert azt írták mindenhol, hogy sok vatta kell és el kell tömíteni a nyílást rendesen. Ezzel álltam neki pár hete a vattázgatásnak https://e-liquid-eliquid.com/Lvs-EASY-Organic-cotton-60?search=Lvs%20EASY%20Organic%20cotton%2060db . A 60 db-ból lehet még kb 10, de most valamit sikerült eltaláljak mert nem folyik nem köpköd gyönyörűen gőzöl. Azt vettem észre, hogy most a liquid is jobban fogy de nem azért mert megiszom. Lehet hogy a ‘normális’ vattázás miatt jobban veszi fel? Most nem szívok annyit mint mikor köpködte de mégis fogy rendesen és ötletem sincs miért. Az íze még mindig nem az igazi kicsit kaparja a torkomat és 3-4 hosszú slukk után van hogy megszédülök de szerintem ez azért lehet, mert most először tudom normálisan szívni és lehet sok lesz a 6-is liquid nekem. Lassan beletanulok majd a dologba, nem nagyon akarok megválni a tanktól mert kezdem megszeretni. :smiley: Ohh és azt kifelejtettem, hogy már csak singlet építek énis belőle.

2 kedvelés

Valoszinü hogy sok a a 6-os nic tartalom viszont mellete böven kell folyadékot potolni és dl-ben nem csoda ha eszi a liqvidet

3 kedvelés

Szia, úgy értettem az éppen lógjon dolgot, hogy annyira vágd el hogy a nyíláson betéve a nyílás aljáig érjen le. Nem kell gyömöszölni, sőt én úgy meg szoktam ritkítani és vagdosni borzolás után, hogy lazán megy be. Ki kell hogy töltse a nyílást, de nem kell gyömöszölni,tömködni. Képet nem tudok feltenni, mert pont tegnap este vattáztam (a mesh-t)és most már be van ázva, nem nagyon látnál belőle semmit.Szerintem a 6-os erős, azért kaparja a torkodat. Amennyi most be van keverve ahhoz tegyél fele annyi nullást, akkor 4,5-ös lesz. Ha ugyanannyit teszel, akkor 3-as. De próbáld meg először 4,5-re, aztán ha az is kapar, akkor mehet le 3-ra. Amikor beszédülsz, akkor már van bent nikotin rendesen :slight_smile: . A Zeus nem takarékos, van aki elgőzöl vele 30 ml-t is egy nap. Nekem is elmegy 12-15. Mondjuk azt nem árt tudni, hogy 5 ml akkor megy bele, amikor frissen vattáztad, utána már csak 2-3 ml. Ha jól fog menni a single, próbálkozhatsz dual-lal is, de nem igazán ad sokkal többet.

3 kedvelés

Szia, sikerült végül is megépíteni rendesen, vagy szükséges lenne pár kép? Most értem haza, de ha nem megy, akkor belefogok és építek egyet, készítek képeket és átküldöm.

3 kedvelés

Szia, egyenlore nem bantottam azt ami multkor sikerult viszont ha epitesz es elkuldened azert nagyon halas lennek,mert ki tudja mikor lesz szuksegem ra.

2 kedvelés

Okés,akkor nem állok neki,csak ha kell és küldök majd képeket.

1 kedvelés

3 kedvelés