Segítség kérés

Szia, igazad van, lehet hogy erre feleslegesen figyeltem, mert a kémény forog a palástban, amikor összetekeri az ember.Nálam most 0,54 ohm az ellenállás és 60w-on megy úgy, hogy kb félig van rányitva a levegő. Így adja a legjobb ízt, ezzel a coillal, ami nagyon hasonlít a tiédre. Ha bevattázod és jól be is csepegteted, akkor nyugodtan ráizzíthatsz mielőtt összerakod, hogy normálisan fűt-e. Szerintem 0,33 ohm ellenállásnál nyugodtan emelj a teljesítményen teljesen nyitott levegővel, aztán zárd el egészen a negyedéig a levegőt és úgy próbálgasd beállítani, egyre nagyobbra nyitni. Meg kellene jönnie az ízeknek. Persze hamarabb odalesz az építés, de ez iylen dolog. Ami még probléma lehet és nálam is előjön a gyenge aksi. Nekem is van Panasonic/Sanyo aksim, ami már félig lemerülve sem tudja azt, amire beállítom. Ezt is érdemes kipróbálni, esetleg kölcsön aksival. Munkahelyeden, vagy valahol biztosan adnak pár slukk erejéig kölcsön olyat, ami bevált. Mindenki azt hiszi, hogy az ő aksija biztosan jó, én is csak azért érzem a különbségeket, mert 4 féle aksit is használok.Persze mind hiper-szuper az eladó szerint, de aztán mégsem. Típusuk szerint mind 2500-3000mAh és 20A max terhelhetőségű, de aztán mégsem. Próbálj kölcsön kérni ismerősöktől, ha van a közeledben, mert ez is okozhat problémát. De először is mindenképpen emelj a teljesítményen.TC be van kapcsolva, vagy VW-ben állítod? Smart funkció? Előizzítás? Lehet hogy ezek nincsenek is a mod menüjében, de ezekre sem árt figyelni. Nálam az előizzítás normálon van, smart bekapcsolva és vw módban használom a modot.2 aksis switcher, de a kis aegis is hasonlóan van beállítva.

2 kedvelés