Segítség kérés

Szia, én használok zeus mesh, sub ohm és x-rta tankot is, igaz azt single-ben. Azt vettem észre, hogy a Zeus lelke a vattázás. Eleinte én is beleestem sokféle hibába. Az biztos, hogy a kéményt be kell koppintani először, ha folyik, de ahogy olvastam, azon már túl vagy. Az x-nél azt ajánlanám, hogy single-be építsd meg, 2 normális coilnak szerintem nem elegendő a hely, ha mégis, akkor kis átmérővel, de akkor meg minek? Szóval a vattázás…eleinte én is kipróbáltam mindent és ugyanúgy jártam ahogy te is. Köpködött, ömlött a számba a lé. A megoldás nálam az volt, hogy amikor húzom be a vattát és a coilban már benne van a vékony vég, akkor azt a részt, ami még nincs behúzva olyan hosszon, mint a coil hossza, azt a részt becseppentem liquiddel. Így könnyebben becsusszan a coilba, ergo többet lehet elkezdeni behúzni. Gondolom iylenkor a feszesség miatt nehezebben engedi ki a liquidet. A coil magméret dupláját, vagy kicsivel többet szoktam behúzni japán vattából. Aztán a kiálló végeket átfésülöm, borzosítom jó nagyra, kicsit formára vágom és olyan hosszra hagyom, hogy éppen leérjen az alapra. Nem szokott gond lenni vele. Én töltésnél sosem zárom el egyiket sem, sosem volt vele gondom. Többféle vattát is használok, most éppen nem tudom miylen van benne, kedvencem a japán, de nem volt semmi gondom a hozzá kapott vattával sem.Az, hogy nem ad vissza jó ízeket az teljesen egyéni, nálam is van, hogy 0 íz van. A szokásos mézes kávém, vagy fűszeresebb kaja után, fokhagymás pirítós pl fél napra is elveszi az ízeket, de akár egy fogmosás is. Szóval zeusnál a vattázást nagyon el kell találni, ha nem sikerül kár szívogatni, azonnal szét kell szedni és újravattázni. Rá kell szánni egy napot és jó sok vattát, mire kitapasztalja az ember, de ha megvan, akkor egy igazi jó társad lesz ez a tank.

5 kedvelés