Segítség kérés

Le sem merem írni :woman_facepalming:t4::smiling_face:

2 kedvelés

Nem baszogatás ként ,hanem hogy honnan mennyi alapanyag kellene neked,
tedd meg az én kedvemért, légy szí :slight_smile:

Tisztelettel

Ne, félj, itt jó helyen vagy, mi már mind láttunk csoda számokat. :sweat_smile:

Még megtaláltam a megfelelő készüléket mármint azokkal együtt benne van kb. 60ba​:woman_facepalming:t4:

Oké :slight_smile:

De most igazából ezek a szuper liquidek érdekelnének
(Egy hónapra lebontva, árban)

Tisztelettel

Elfliq 1800 körül van.
A whoop liquid is 1500körül.
Amit pedig most rendeltem 1200.
4-5 db mindegyikből.
2 hónap.

Akor ha jól értem kb 70 ml szívsz el egy hónap alatt, amit ha átlagolunk 1500/10 ml-re akkor 10500,- havonta?

2 kedvelés

Sosem számoltam még így ki.
Ezekben a vásárlásokban volt elf bar elfa és hasonlók.

Na akkor egy kis kezdő befektetés :slight_smile:

1db.

1db.,

És vagy ebből veszel 2db.:
https://aromamester.hu/base?product_id=150

vagy ebből 1.db.:
https://aromamester.hu/base/nikotin-oldat-100ml

Tisztelettel

6 kedvelés

Szuper, köszönöm!
Ezeket akkor rendelem! :slightly_smiling_face:

Akkor egy kis matek még 1l alaplé kb 4000,- egy 10 ml-es aroma legyen 2500,- (ez számolni átlagba jó) így kb 100ml 21g/ml-es liquid (alaplé 69ml 276,-, aroma 2500,- nic 1932,-) 4708,-. Szerintem ebből nem kell ilyen erős, de ezt majd a nic-hez jobban értők megmondják, és az aromát 10 százalékosnak számoltam.

1 kedvelés

még annyi, hogy az elf, ha olyan mint az eldobható, akkor biztos aromásabb, mint bármelyik aroma alsó értéke, ezért ha olyan erős ízt szeretnél akkor pl ahol 10-15 százalék keverési arány van érdemesebb neked a 15-höz közelíteni :slight_smile:

2 kedvelés

Igen, olyan volt mint az eldobható. :slightly_smiling_face:
Köszönöm szépen​:smiling_face:

Még így sem fogja hozni minden márka azt az íz erősséget az tuti, de biztos lesz aki ebben tud neked segíteni, hogy mely márkák között keresgélj.

1 kedvelés

Köszönöm :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Az a baj az elf és társaival, hogy tele vannak nyomva édesítővel és ízfokozóval, ami hát a vépernek nem barátja, viszont kellemesen szétbssza az ízlelést, mert hozzászokik az ember és utána nem érzi a gyengébbet. Kb, mint amikor elhagyod a cukrot, egy idő után sokkal édesebb lesz az is, ami korábban nem volt édes. Szóval az elején nem fogja hozzni azt amit vársz tőle, de hosszútávon fenntarthatóbb, bár érdemes változgatni az ízeket, mert így is lehet ízvakság.

6 kedvelés

Köszönöm mindenkinek :smiling_face:

Az ElfLiq ugye nikotin só, és azt írtad 20mg-osat szívtál.

Saját keverésben ezt csak akkor tudod megoldani, ha veszel 100mg/ml-es nikotinsót.
Errefelé csak a 18-20mg-os van, abba ha csak aromát teszel, már hígul, és nem lesz meg a kívánt nikotintartalom.

Ha pedig megveszed az aromamesteres 100mg/ml nikotint (az ugye nem só, hanem szabadbázisú), és bekevered 20 mg-osra, lehet lemarja a torkodat.

Kingának van egy csudijó leírása a nikotin fajtákról, ha időd engedi majd olvasd el, és tisztul a kép kicsit:

Viszont ha nem lesz meg a kellő nikotintartalom, vissza vissza fogsz nyúlni az analóg cigihez, hacsak nincs hatalmas önuralmad és akaraterőd.

5 kedvelés

Köszönöm :slight_smile: mindenképp elolvasom :slight_smile:

2 kedvelés

Létezik 100 mg-ml-es nicsó is Eu-n belüli szállítással, volt már itt szó róla, a rendelés rizikóiról akik rendeltek már biztos tudnak pár szót írni. Én elvagyok az aromesteres nic-kel.

1 kedvelés