Zöldfülű kérdések

Sziasztok ,
Kezdőként a készülék karbantartásának folyamatára lennék kíváncsi lépésről lépésre .Töltés már megy :smile:egyszer porlasztót is cseréltem mert a nem megfelelő használat miatt leégett az előző Porlasztó cserén kívül milyen alkatrész csere lesz aktuális használat során .Nem használom sokat fel tankig szoktam tölteni az több napig is elég .0,6 ohm-os porlasztó van benne.Beleolvasgatva a fórumokba pld a vattázás mit jelent ,mikor kell csinálni és hogyan ? Erről még a szakboltban sem mondtak semmit .Hol lehet már készre kevert folyadékot kapni gyenge nikotin tartalommal ? Melyik dohányboltban?Köszönöm a válaszokat .

Szatina

Szia!

Porlasztós tank esetén nincs szó vattázásról.
Csak a porlasztót kell cserélni, de időnként nem árt kimosni a tankot amikor kiveszed a porlasztót. Ja és persze megvárni utána, higy kiszáradjon.
Egyébként milyen eszközt használsz?
Kész liquidet bármelyik dohányboltban lehet elvileg kapni.
De ha kicsit utána olvasol, a keverés is egyszerű és sokkal jobb minőséget tudsz elérni.

7 kedvelés

Áve . Látom @Peva71 gépel :sweat_smile:. Annyit tisztaznék a vattázás az újra építhető tankokban van RTA vagy Rda és rdta kifejezés mellé . Gondolom meg akasztom a menetet :smiling_imp::rofl:

Szia :slightly_smiling_face: Vaporesso GLX 80 -at használok .
Szakboltban vettem mindent a kevereshez szakember tanácsára ő írt egy listát mit hogyan csináljak.Mindent úgy csináltam de sajnos elég ízetlen lett a végeredmény.Elf barhoz képest halvány .Ezért gondoltam hogy esetleg egy készre kevert jobb lehet .

Igen azt használom :smile: Szivárvány színűt
Valóban kicsit folyik ha eldől pld .de félig töltöm max.Most kitisztitottam belül is .
Kukdenek képeket milyen folyadekokat kaptam .Illetve a cetlirol mélyen a keveresi arányok láthatóak de még nem jöttem rá hogyan lehet ide képet felrakni.

A keverés hány % bán ment mit és meddig érlelted ?

Elfbarhoz képest az összes halovány lesz :blush: tapasztalat.
De találsz majd ízt ami úgy lesz jó!
Mit javasoltak? Milyen aromát és alapot használsz?

1 kedvelés

Ezt használod?

Esetleg még annyi, hogy a podoknál időnként előfordul szivárgás. Amikor kiveszed a podfejet zsebkendő sarkával torolgesd át belül ahol a fej volt, ahol az érintkezők vannak.

2 kedvelés

Várj kitalálom szivárvány szinűt :thinking::grin:

2 kedvelés

Én nem tudom :blush::woman_shrugging:
Én ha választani kéne, az első négyből választanék, de.mindenkinek más…

1 kedvelés

2000 es papír meg oldja SS lesz :rofl:

Szia :slightly_smiling_face: lefotózom a cetlit amit kaptam a keveresi arányokkal . És megpróbálom feltölteni.


Mit mondtok ? Ez egy jó készülék ?Minden előképzettség illetve kevés tájékozódás után választottam ezt .

Köszönöm a tanácsot ,megcsináltam .:slightly_smiling_face:

Én nem ismerem, nem használtam ilyet. Ha jól gondolom ez egy 120 mles flakon amibe osszekevered a papír alapján és a 15 ml az az aromára vonatkozik?

Az hogy szorcsoges hallatszik szivaskor normálisnak mondható?

Igen az a piros fekete flakon az aroma .

Abba kellett betölteni az írt mennyiségeket .

Most esik le, ez egy longfill.
Ezt max úgy tudod izesebbre legközelebb, ha kevesebb vgt pgt adsz hozzá.
Mikor keverted be?

Két hete körülbelül? Esetleg az nem jó ha áll sokat ? Mert szerintem nekem ez több hónapig elég lesz mert nem vagyok olyan mohó felhasználó.Akkor nekem kisebb kiszerelést kellett volna venni ?