E-cigaretta, belépő szint

Sziasztok !

Én korábban meglovagoltam az elfbar őrületet, és nekem be is jött a cucc, bár volt kérdésem vele kapcsolatban itt is, kaptam is bőven miatta :grin: viszont illegális lett, így nem is érdekel tovább. Viszont le kellene rakni azt a fránya cigit, de nem akarok annyit foglalkozni az e-cigivel, így egy belépőszintű füstölőt keresnék, amibe nem kell cserélgetni ezt azt ( jo, nyilvan elhasznalodik, akkor igen) mindenképp pen formát szeretnék, amibe keszen tudom venni a liquidet(azthiszem dohányboltokba simán tudok venni). Elsőre az Joyetech Ego AIO termékeket nézegettem, tetszenek is. Esetleg erről vélemény ? Plusz egy bugyuta kérdés: Mindig is zavart a cigiben az elektromos rész, legyen ez elfbar vagy e-cigi, ezek a dolgok milyen gyakran robbanhatnak az emeber pofájába ? :grin:

3 kedvelés

Az enyém: szar, elavult, ma már vannak sokkal jobb podok.

Bolti leves: dzsunka minőség arany áron.

Védelemmel ellátott eszközök, a veszélyességi szintje normál használat mellett kb mint egy mobiltelefoné.

5 kedvelés

Szia!
Kiindulásnak erről az oldalról ajánlanám a liquid-ek beszerzését.A dohányboltban kaphatóakhoz képest mindenképpen jobbak.
Itt ki tudod választani a neked tetsző ízt,illetve a nikotin erősséget is.

3 kedvelés

Hali!

Joyetech Ego AIO Nincs vele semmi baj. Gondolom nem véletlenül árulják már évek óta.
Amúgy érdemes még a google-be rákeresned a “vape pod” kifejezésre is. Van minden fajta, formájú kompakt gőzgépek is.
És azt hiszem ritkábban robbannak mint a Teslák. :smiley:

3 kedvelés

UWELL Caliburn vagy voopoo vinci pod kit lesz a befutó szerintem, ezekről esetleg vélemény ?

2 kedvelés

Leszámítva a hulladék minőségő porikat és hogy nem lehet rendesen tisztítani, mert egyben van az egész cucc. Egyébként meg ja, tudásra kb egykutya, bár az újfajta mesh vagy kerámia porik azért más szintet képviselnek ízben és tartosságban. Ez az aio volt nekem is a kezdő szettem 4 éve…azért azóta valamit fejlődtek a vape cuccok.

2 kedvelés

caliburn g szokták ajánlani, de a vinci is ajánlott, keress rá itt az oldalon, lesz rájuk találat.

3 kedvelés

A liquidcity Facebook oldalán úgy látom, hogy most mindenki az Ursa Nano-t veszi, ha kezdő cuccot akar.
-Abban csak fejet kell cserélni, ha meghal benne a pori.
-Hiába pici, azért csak Lost Vape, nem valami nevenincs cucc.
-Ott találsz is hozzá kész niksókat, amit csak bele kell önteni és lehet szipákolni.

A cserélhető fejes pod - kész nicsalt kombó az egyik legdrágább gőzölős alternatíva, de szerintem még ez is sokkal olcsóbb, mint a sima cigi vagy valami eldobhatós őrület. Valahol el kell kezdeni.
Személyes tapasztalatom nincs vele, de sokan dicsérték, amióta a webshopos kínálatban megjelent.

3 kedvelés

Ez az Ursa nano most nagyon megtetszett így utána nézve azt irják hogy egy fej akár egy honapot is kibírhat, bár nekem nem is lesz a számba állandóan :grinning: viszont liquidek hogy vannak ? Van ami csak bele való, vagy igazabol szinte bármilyen liquidet lehet hozzá használni ? Bocsi a sok hülye kérdés miatt :grinning:

Továbbá az is érdekelne, hogy ezekért a liquidekért mennyire cseszhetnek meg itthon ? Mármint a nikotinos és izesitett cuccok be vannak tíltva. Szoval ha úgy alakul jöhet a bunti ? Vagy az csak a forgalmazasra vonatkozik, felhasznalasra nem ?

2 kedvelés

Az ilyen 1ohm-körüli dolgokat elsősorban nikotinsós lötyikhez ajánlott használni, de igazából semmi nincs kőbe vésve. Szabad (és néha szerintem kell is) kísérletezni, semmi kockázat nincs, max annyi, hogy az első doboz porin/fejen hamarabb átmész. :slight_smile: Viszont közben kitapasztalod a saját preferenciáidat, meg hogy mit bír a podod. Biztos lesz egy kis tanulópénz, ezt érdemes belekalkulálni a kezdeti büdzsébe, de ahogy írtam, nem teljesen ablakon kidobott lóvé lesz az sem.
A nagyon édes liquidek hamarabb ölik a porlasztót, a nagyon hűsítősek pedig szeretik megenni a műanyagot, habár az neked most mindegy, ha úgyis cserélni kell az egész fejet.

Én kezdetben a kész kis 10millis 10-20 mg/ml sókat szívtam néhány hónapig, mert elég jó adag töltött cigiről szoktam át.
A barátaim, akik most kezdik (páran pont a kis Ursával), már a hevítősről állnak át, úgyhogy nekik elég egy shortfillt felütni egy db boosterrel, ami kb 3mg/ml nikotintartalmú lötyit eredményez.

Bünti nem lesz. Kiviszi a futár, te meg örülsz.
Hülye kérdés sincs, elég sok az infó meg az újdonság így elsőre.

5 kedvelés

Szia. Én 8 napja használom az Ursa nano pod-ot. Kevés tapasztalatom van vele de megosztom azt a keveset :grin:
Átlagos használat mellett naponta egyszer kell tölteni egy 45-50 percet, töltés közben szerintem vedd ki a pod fejet biztos ami biztos.
A pod néha néha könnyezik, őszintén nemtudom megmondani hogy mi okból, van amikor az illesztésnél van amikor pedig rejtélyes helyekről. Azzal nem vesztesz ha feltöltöd lötyivel és a gumit miután rázártad jó erősen rányomkodod egy zsepivel, valamint az alsó illesztésnél szokott pöttyözni, szoval azt is nyugodtan nyomkodd rá. Másik tapasztalat hogy 2 “slukk” közt várj 8-10 másodpercet mert hamar melegszik a pod fej. Ne szívd nagyon erősen és ha lehet teljesen kerüld az egyből tüdőre szívást, inkább szájba aztán tüdőre. Első körben ennyit tudok mondani :blush::blush:

4 kedvelés

Meg is vettem az ursa nano készülékem, nicsalt liquidekkel 10mg- de most megnezem milyen az 5mg-os mert gyenge cigit is szívtam. Viszont kb minden szívás után az ajkaimon erzem a liquid/aroma ízét nagyon. Ez mitől lehet ? És pontosan meddig kell liquiddel tölteni a keszuleket ? Semmi kis vonalka vagy valami.

Hétvégén volt alkalmam megnézegetni/kipróbálni 2 olyat. Nem folytak sehol, nem köpködtek szívás közben. Kb 1hetes fejek voltak a gépekben. Azt ne kérezze senki, hogy mivel voltak töltve, mert elvesztettem a fonalat, hogy ki milyet szív. :smiley:
A podfejeket ajánlott lehetőség szerint tele tölteni, úgy döntögetve, hogy ne nagyon maradjon benne légbuborék. Szinte biztos vagyok benne, hogy valamelyik jutúbos tesztben láttam, hogy demonstrálta is az emberke.

Áhh értem…akkor teljesen tele kell tölteni. Én mindig olyan félig töltöm a vatta tetejéig. Akkor ha fullra toltom az a 2ml… Jó tudni :grinning: akkor nem is szívok sokat egy nap :grinning: viszont nekem se köpköd, vagyis nem erzem hogy kopkodne, az ajkam mégis tiszta liquid…fura…