Zsebbarát mtl

Sziasztok!
Volt egy Swag-om, valószínüleg beázott a liquidtől. Szerettem, most várja jobb napokat. Keresek egy könnyen hordozható, strapabíró eszközt. Van egy Caliburn A2, jó, de a sűrűbb leveket nem bírja, s a napokban a két mágnes elvált a podtól és csak a patronhoz ragaszkodik. Lehetőség szerint patronokat nem szeretnék vásárolgatni, esetleg porlasztót igen, de leginkább vattát meg tekerést. Kivehető aksi is jó lenne. Mostanában a csőmódok, tollak tetszenek, olyan még nincs…, de más javaslatot is szívesen fogadok.

3 kedvelés

Én is meditáltam valami újjáépíthető, 18650-21700 modon, aminek pl van védőkupakja, vagy valami hasonló megoldása.
Ne sérüljön a tank rajta, ha zsebre vágom.

Hiába volt teljesen rácsavarva a Swagra a tank, elkezdett lötyögni. Gondolom zsebemben megfeszült a csatlakozásnál.
Kölcsönben volt Teslacigs Stealth 40W, a tank besüllyesztve a modba, csak a drip tip lógott ki. Masszív kis készüléknek nézett ki.

2 kedvelés

ajánlom ezt nekem volt eredetibe jó cucc és állitható az 510 magassága igy elég magas tankok is védve vannak:


SXK Sunbox E8 Moonraker Style 70 W csúszó VW Vape Box Mod kompatibilis 22 mm-es porlasztóval - fekete, 1-70 W, SEVO 70 W, 1 x 18650

Modell: 42411

Ingyenes kiszállítás a legtöbb országba

Normál. Kiszállítás 3-14 munkanapon belül.

69,90 dollár

36,99 dollár

-32,91 dollár

4 kedvelés

nem működik a link.
Talán így:

2 kedvelés

Köszönöm uram! :+1: De igy se…

2 kedvelés

Elnézést!
Már így sem. :thinking:

2 kedvelés

Ha érdekes neki beírja és megtalálja…

2 kedvelés

Ehhez hasonló nincs 21700 verzióban?
Amúgy köszi, lesegetem őket. :slightly_smiling_face:
Jánis, köszi szépen ! :+1:

1 kedvelés

Szia Zoli! :slightly_smiling_face:
A fenti ajánlás János érdeme,nekem koránt sincs akkora tapasztalatom mint Neki.
Viszont szerintem,ha valamilyen könnyű,zsebbarát modot keresel,akkor kompromisszumot kell kötnöd magaddal.Általában ezek 1 db 18650-es akkumulátorral működnek.

Az engem is érdekelne. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Armour Pro? :thinking: Hátha… Az 21700as, és elég zsebbarát szerintem. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ez? :grin:

Na, olyat keresgélnék, ami védi a tankot, vagy bele lehet tenni, mint a boxmod, vagy pedig olyan SBS, ami alacsony “vezérlésoldalú”, hogy minél kevésbé lógjon túl rajta egy 4 millis tank. Tehát védeném a tankot.
Csak jó lenne 21700 akkuval.
A rejtős boxmod 18650.

3 kedvelés

Igenám. :heart_eyes: Ez egy szuper ketyere. :blush:

4 kedvelés

Ja értem, sajna az SBS-ek nem jönnek be, így azzal nem tudok szolgálni. Csak ezzel volt dolgom, és tudom, hogy amúgy tök kicsi kis cuki. :blush:

2 kedvelés

De az ám. Marha kis masszív. Ezt is kaptam múltkor. Most vettem 2 db 21700 akkut, mert kicsit gyengélkedik már ami van benne.

Na, szóval az egyik, ami tankvédő feltétes, az ilyen:
https://www.3avape.com/products/hippovape-b-adapt-pro-100w-mod

Hasonlókat nézegetek. Mondjuk a Hyppo tankvédő feltétje nem tudom, mennyire masszív…

Az…őt megtartom véglegesre​:+1:de nagy poén volt, hogy a kijelző maga a gomb nyomkodó is :grin:

1 kedvelés

Ebből a barna nagyon ütős. :blush: De a márka az jó, így valószínűleg nem lőnél mellé vele. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Nem az első ilyen mod. Én szeretem a rejtett gombokat, stílusos. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Amúgy én vagyok ilyen hülye :grin:mi lenne a tökéletes?
Olyan box mod, amibe belemegy a tank. Ha nem használom, belehúzom teljesen. Fogad 21700 akkut, és tud VW módot.

Kb. ilyen nincs is :grin:

Nem tudom, mennyire strapabíró, és mennyire erős a széles tankvédője.

1 kedvelés