Segítség kérés

Tehát zsebcirkáló.

2 kedvelés

Ha az 1900 mAh kibírta a napodat Mtl ben,akkor egy kicsi pico bőven kiszolgál ha 22-es kazánjaid vannak.

1 kedvelés

Plusz költséged így egy olcsó akkutöltő (kb 2k) és 2db 18650es akku lesz … a matek kedvéért :slight_smile:
Vagy minimálba egy akku, de akkor nics pöfékelés töltés közben és ha beszarik egyszer akkor nincs pöfékelés míg nem veszel helyette. Szóval biztosabb a 2db

Sajnos az úgy történt,hogy kb. 6éve vettem ezt és ahogy megérkezett,egy jól sikerült buli után aznap,azaz másnap el is hagytam. Mint kiderűlt egy jó barátom aki akkor haza furikázott,az autójában találta meg 6 év után,nagytakarításnál​:rofl: meg is jegyeztem,hogy nem viszi túlzásba​:blush:
Szóval most épp,hogy él még.

1 kedvelés

Akkor ez azt jelenti most szeretnél “visszaátszokni” :rofl:
Tényleg nem sűrűn takarít autót :rofl::rofl::rofl:

Nem a barátom, hanem a vaper​:joy:

Ha a kazánodhoz találsz még porlasztót,és nem szeretnél másik kazánt is venni akkor egy mod kell meg pár apróság és újra nyeregben lehetsz :stuck_out_tongue_winking_eye:ha kazán is kell akkor azt is tudnánk ha szeretnéd :grin::grin::grin:arra is lesz pár kérdésünk :rofl:

Há igen,ezért kértem tőletek alternatívákat megbízható,jó készülékre mondjuk egyelőre 20-30e ig

A mill,motorra gyűlik​:blush:

Plusz ruha stb.stb.:smiling_face_with_three_hearts:ejjj de irigyellek​:grin:ameddig tudnám húzni addig menne,jönni már nem biztos hogy ,egy állat vagyok :rofl::rofl::rofl:
Visszatérve​:smiling_face:milyen íz amit szeretnél pupákolni ?tekerni szeretnél vagy sok pénzért porlasztókat venni akár 3 naponta ?

Minden megvan,ez csak egy újabb​:blush:

1 kedvelés

Nem szeretnék bíbelődni, csak nyomni oszt szívni​:blush:

https://liquidhall.com/porlasztok-es-kazanok/cserelheto-betetes-porlasztok/mtl/aspire-nautilus-gt-tank-anniversary-edition
https://liquidhall.com/keszuelekekszettek/halado-keszuelekek/cserelheto-akkus-mod-keszuelekek-1/eleaf-istick-pico-plus-75w-box-mod
ez is egy opció szívni :grin:

Rendben,köszönöm utána nézek

Csőben is tudsz ajánlani hasonlót,vagy azok csak beépített akksisok?

Őszinte leszek,nem csövezek​:rofl::rofl:nekem borulós nagyon ezért nem szeretem​:smiling_face:
A többiek hátha tudnak :smiling_face:

Rendben,köszönöm​:blush:

2 kedvelés
1 kedvelés

Egy másik topicban van az ambittion mod converter. Nézd meg azt szerintem. Azt úgy használod ahogy jólesik, kézre áll.

2 kedvelés

Értem,köszi