RTA tank építés

Akkor úgy írom,hogy 25-60w között bármilyen huzal ami ezen belül vapel. Amit elbír egy 100wos mód. Csak tudjam használni, tudjam építeni és élvezni a vape-elést. Ez a cél.

2 kedvelés

Nézd……9-10 méter szálhuzal 1500forint abból próbálkozhatsz párszor.

3 kedvelés

Igen. Mindenképp magam szeretném tekerni pontosan.

Megoldottad végre magadtól ! Ezt írjuk 60 hsz óta :grin:

Én inkább az SS huzalra szavazok…ha nincs nikkel allergiád. Gyorsan melegszik és hűl. Ja és magasabb watt-on 1mp előfűtést is állíthatsz a mod-on, ha tud ilyet.

2 kedvelés

Jól van de ti már tapasztaltak vagytok. Építeni én még csak most fogok. Érdekel de ehhez tudnom kell a dolgokat.

Az nincs szerencsére

Azthiszem. Kb. 2x1 Ohm-os tekerés parhuzamosan.
Tavaly szeptemberi kép. Talán ss, de nem kanthal.:thinking:
Majdnem biztos hogy ss.

2 kedvelés

Nálam jelenleg Kanthal GA26 szálhuzal, 4 karika, 2.5 mm-es magátmérő, bele átmérő 3-as vatta, 0.55-0.57 ohm, és 30w-on hajtom dl-ben. Az 5000mah beépített akksis modon másfél napot bír ki, napi 4-500 slukk mellett.

7 kedvelés

Rdl tekerés ss 28 ga , 3 mag, 5 menet, 0.8 Ohm hevítésnél ugrik 1-1.1 Ohm ra . Huzatos tankban 24-28 watt szűkösben 18-22 watt . Igazán gőzös ígyis úgyis. Vatta szalonna vagy vapefly esetleg Dr kero.

4 kedvelés

Na ez már tetszik nekem is ez a beállítás. Ilyesmit keresek kb. :handshake::+1:

2 kedvelés

Köszönöm, csak vannak akik értik mit keresek.

Pont ugyanezt már elmondtuk egy párszor.

1 kedvelés

Jól van. Rendben van. Akkor újra leírom én is. Köszönöm a tanácsokat uraim. :handshake::+1:

1 kedvelés

Csak a 25-60 wattos igényt nem értettük…az két nagyban eltérő szitu, hardver terén is.

3 kedvelés

Így van, egy akkus cuccnak 30 watt, ha egész nap a szádban van, 60 wattot én nem erőltetnék egy akkus moddal.

2 kedvelés

Dl hez minimum 21700 as egy akkus . Egy akkus 18650 rdl tekeréssel ha gőz mámort akarsz és szeretnéd hogy tartson 24 órat . 0.5-0.9 rdl a tekerés minősége a légáramlás állításával elérhető az mtl mint a dl is .

3 kedvelés

Eddig is értettük mit szeretnél.
Azért írtam le párszor használd a tekerdét.
Nem tudjuk milyen hizalra vagy allergiás ha vagy egyáltalán,viszont nem a mi szánk a tied és így nem írtunk pontos karikát vagy számokat mert pl.én a langyosabb gőzt szeretem a hideget nem .
Azt te tudod mit szeretnél !
Köszönöm mi nem vagyunk értetlenek :smiling_face:

2 kedvelés

Nem mondtam egy szóval se ,hogy értetlenek vagytok, nem kell ilyen hevesen reagálni. Csupán tanácsot szerettem volna kérni a leírt célomhoz. Ennyi. :sunglasses:

Nem szeretnék gőzmámort csak azt hogy dl-ben szépen gőzöljön de legyen íze is kellően. Ennyi. Mindezt egy egyaksis móddal. :sunglasses: