Rta építés/ Creed teszt

Pirosbogyós gyümölcsök, görögdinnye, kókusz mix
Rta teszt remek eredmény
Köszönöm szépen a tanácsokat, dualban építettem. (30w-on üzemel)

4 kedvelés

Esetleg írd is le végül melyik huzal, hány menet, mekkora magátmérővel adta ezt az eredményt…csak, hogy így videóval együtt tudjunk másoknak hasonló kérdésnél segíteni.

1 kedvelés

Nálam most ami ízzel/gőzzel hozta amit kerestem a 100w-os modommal, az a Kanthal huzal (szál), 26GA, 2,5 mm mag, kilenc tekerés, ellenállás 0.9 dualban 0,45 optimális üzem watt szint 30 watt, 3mm vatta vtg nálam ez így patent levegőzés is behangolva. Ezek az adatok hozzák amit kerestem. :handshake::+1::sunglasses::fist_right::fist_left::pray::muscle:

1 kedvelés

Fura mert a kalkulátor szerint a 0.45 Ohm-hoz a 2x7 menet elég :thinking:

1 kedvelés

Fura vagy nem fura, érdekelt a nálam működő eredmény. Ami most üzemel. Leírtam. Nálam ez így most szépen dolgozik ahogy vártam. :person_shrugging::grin::sunglasses:

2 kedvelés

A másik bejegyzésben ( Vape napot, erőt egészséget) van egy kép.
Ha az S jelzés az előfűtésre vonatkozik akkor a mod ellenállásmérése nem túl acélos, csalhat valamennyit.
Ha a “Smart” funkciót jelöl akkor meg egy gyári porlasztó értékre igazítja a valódi ellenállást.

De ha így hozza amit kell akkor valójában mindegy is. Jó gőzölést!

4 kedvelés

Ugye nem kell magas wattban gondolkodni, 30-on is van íz és gőz is rendesen.

1 kedvelés

Van bizony. Nekem kiválóan teljesít most a Creed ezzel a beállítással ízben és gőzben is.

2 kedvelés

Milyen arányban mit kevertél és mennyi ideje érik ?

70vg/30pg banános aroma. Kb öt napja ért, ma tankoltam a Creedbe. Ízben is nagyon odavág. Faxa a Creed nálam szépen dolgozik.

1 kedvelés

Nekem a Dram dolgozik jól és 14 watton bőven jó :smiling_face:

1 kedvelés

Nagyon jó, kiváló vape barátom. Sokkal jobb mint a rendes cigaretta. Nagyon bejön, nem is akarom abbahagyni sosem. Maradok építős vaper . Liquides Maestro :grin::person_shrugging::rofl::sunglasses::grin:

1 kedvelés

Ha fél éve kezdted még van mit kóstolnod :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Van bizony. Rendesen van. Fogok is kitartóan egyenletesen szépen sorban. :sunglasses::pray::fist_right::fist_left::muscle::+1::sunglasses:

1 kedvelés