Rta zeus zx

Sziasztok! Meg most se jo a zeus zx-em többször ujra coiloztam és vattáztam és van amikor semleges is van amikor furcsa ize van. Nem tudom mi lehet a gond valaki tudna segíteni mertt nem rég vettem és nem szeretnek lemondani róla

…használd a keresőt…rengeteg infót találsz róla…

Sajnos nem igazán talaltam semmit a neten

Vaperina keresőt használd.

Itt használd a keresőt a Vaperina-n.Hátha. :slightly_smiling_face:

Ki trobaltam azokat de nrm segített. Nem lehet hogy a build deck hibás?

Szia,vatta,huzal,levegőzés és aroma függvénye a megfelelő ízhatást kulcsa

1 kedvelés

…emlékeim szerint 3- as mag ,lábacsakák 4,5mm,vatta mehet bele deck aljáig,vállacskákat hagyni ahol kilép a coilból …szingli építésben nyüstöltem…dl kazán ,tehát a kislányos szopogatást nem szereti ,…férfiasan lehúzzuk tüdcsire​:grin:

2 kedvelés

Wotofo ni80, 0,17 ohm tri core fused claptont használók, cotton clouds-al, singlebe. 70vg30 pg, 10%-aroma keverés. Levegözést mindenhogy trobaltam de ugyse jó. 3-as mag 3-as vattával. A vatta a deck aljáig van és van vállai is és trobaltam sűrű illetve ritka Vattavval is de úgy se jo.
Nem tudom hogy en rontok el valamit vagy hibás az rta de lehet kidobom ha nem találok rá megoldást

Nem tudjuk milyen aroma​:thinking:lehet nem elég a 10% a vg többletedhez,a többi elvileg rendben van.

2 kedvelés

Mi lehet hibás ? Ezen azért gondolkozz el picit.

2 kedvelés

Nem tudom esetleg a deck?

HEART ATTACK - FRENCH MOCHA aromat használók 7-8%-ot ajánl de 10%-ba kevertem

Másik coil,aroma………nem találkoztam még hibás deckkel,csak rossz építéssel vagy huzallal,ami nem rossz csak rosszul tekertem.
Ka1 24 ga ,bacon,én ezt használtam bele,és nem volt baja.

2 kedvelés

50-50 alapba keverem 10-ben és egész jó íze szokott lenni (nem ezt,de ezt a “márkát” )

2 kedvelés

Hol érdemes rendelni a coilt és milyen coilt ajánlsz bele ami előre van tekerve, és milyen vattával.
És elég széles a levegőzése .50-50 alaplé nem túl hig dl-be?
Bocsi a sok kérdésért csak még uj nekem az rta és egy pár napja küszködök velr

Meg riggel modom van nem tc-zhetö

Nekem nem híg :smiling_face:nem értettem soha miért kell a nagyobb vg arány.
Tudom az eszméletlen gőz miatt !
Azzal vesztesz az ízből ami NEKEM fontosabb.
1ohm-al is lehetsz dl felhasználó :wink:
Coilban nem vagyok otthon,csak kanthalt használok.
Levegőzés pedig a kazánodtól függ :smiling_face:

2 kedvelés

Köszönöm a segítséget kitrobalom az 50-50 alaplevet és egy uj coilt hátha jo lesz

Ha bekeverted 90 ml alap+10 ml aroma,akkor várj legalább egy hetet vele !

3 kedvelés