RTA tank építés

Sziasztok mindenkinek, legyen szép napotok, erőt egészséget. Köszönöm a helyet köztetek Vape barátaim.
Vettem egy Creed RTA-t és egyelőre nem tudom behangolni úgy,hogy ízben és gőzben is élvezhető legyen. Egy voopoo Drag X pro Plus módom van és ezzel használnám. A kérdésem az lenne ,hogy milyen huzallal építsem meg,hogy gyorsan is hevüljön és gyorsan is hűljön. Tekerős szálhuzal vagy előre gyártottban . De legalább egy hónapot kibírjon a csere értelmében és egy 100w-os mód aksiját ne is húzza le gyorsan. Tanácsokat kérek tapasztalt rta-s vape-esektöl. Köszönöm előre is.

Szia. Mármint, hogy 1 hónapot ki kellene bírnia a tekerésnek? Erre a válasz érdekelne engem is. Meg szerintem itt mindenkit. Esetleg megpróbálnám nem használni. Ezt az egy megoldást látom ilyen idő elvárással.

Alacsony watt, gyümis leves.

4 kedvelés

Lehet. Az nem az én világom, ezért nem ismerem. De szerintem az 1 hónap túlzó elvárás.

2 kedvelés

1 hónapot simán kibír egy tekerés ha nem használsz aromát hanem csak alaplevet :wink: Bár 1-2 hetente egy vatta nélküli ráizzítás akkor is ajánlott.

1 kedvelés

Szerintem az említett módon, napi 3-5ml elszívásával megy. Én porlasztóval csináltam. Statisztikát nem készítettem, de hetekig bírta.

2 kedvelés

“napi 3-5 ml” :thinking: Asszem túl korán kelek mindennap. Vagy későn fekszem. Ilyen rövid napjaim nincsenek.

Dehogyis! Csak unatkozol :sweat_smile:

Pont ennyi a fogyasztásom.

Heisenberg szerintem simán elmegy egy hónapot.

1 kedvelés

Jó! De te reggel felkelsz visszafeküdni, és sokkal nagyobb a tested koksz tűrése mint az átlagnak. :joy::joy:

Ez igaz, meg 10mg-os levesből nem kívánok többet. Egyébként a heisi tényleg minimálisan kokszol.

Mondjuk azért 3 hét után már nem lesz friss és üde az íz, ezt nem tagadom.

2 kedvelés

Mondjuk én az 1 hónapot vatta csere nélkülire értettem, nem csak a drótra.

2 kedvelés

Ami kell még tőled:

  • milyen húzal
  • milyen vatta
  • hány ohm
  • hány watt
  • milyen liquid
  • kép a tekerésről
1 kedvelés

A kérdés 1 hónapra vonatkozó részét nem igazán értem, tekerés és vatta csere max 10 perc.
Szerintem inkább a tekerésre, huzalra ajánljatok neki valamit , ami a tankba való

1 kedvelés

Hát lehet, hogy havonta csak 10 perce van tekerni és akkor az pont 1 :rofl:

Wotofo nexmesh-el, illete 6mm-es xbfiber vattával gyümölcsös levessel lazán kibírják az 1 hónapot.

1 kedvelés

Faca. Vehetek ilyet is! :joy::joy::joy::joy::joy:

Ha két hetet bír ki egy huzal fajta nekem az is jó. A lényeg,hogy a Geekvape Creed RTA-mba olyan tekerést szeretnék tenni/építeni ami nem húzza le a voopoo Drag X pro plus-omba a 4000-res aksimat két óra alatt tehát milyen típusú huzal (vtg, típus) illetve vatta típus is érdekel mik a jobb folyadék szivoak. Olyan huzal lenne jó kb ami ha beépítem ilyen 25-60 w -os tartományon belül üzemeltethető. De érezhető ízt is és gőzt is adjon úgy rendesen , élesen mivel DL-ben cigarettázom. Ami gyorsan izzik/hevül és gyorsan is hül. Szépen porlaszt. Valójában én szeretném tekerni, de egyelőre jó lenne előre gyártott fajta is.

Szia Richard!
Mivel én mtl-dl felhasznaló is vagyok, 26-28ga-s huzalokból tartok otthon simát és claptont is. A többség anyaga ss és kanthal. Mivel a dl-hez egy 1x21700 akkus mod-ot használok, hogy egésznap bírja, 0,5 Ohm körül tekerek single és duál építésekhez is, 20-24 Watt-hoz.

Nekem így hozza a kb. 400 slukkot, számomra az elegendő íz/gőz mennyiséget. A tekerés cserét változó időközönként cserélem, íz/gőz/lustaság függvényében. :wink:

5 kedvelés

Próbálom elképzelni ahogy mesh-sel szívod a gyümis levest. Ez elég bizarr :rofl: