Romlott aroma?

Sziasztok!Tegnap kevertem be 1dl 50/50Pg/Vg 6mg-os Decadent Vapours American gold tobacco liquidet 5%-ban,és kis apró buborékok jelentek meg a leves tetején körkörösen az üveg oldalán,még ilyennel nem találkoztam.Romlott lenne az aroma?

Jó reggelt!

Ha az aljáról jönnének a buborékok, vagy teljes térfogatában, én is gyanakodnék. Szerintem nem romlott, de az íze alapján biztosan el tudod majd dönteni. Ezek a cuccok alapvetően nem tartalmaznak fehérjéket, így roppant kicsi a valószínűsége annak, hogy nagyon mérgező fermentum álljon elő.

1 kedvelés

Van olyan liquid ami érés során opálosodik. Bár dohányosról ilyet még nem láttam/hallottam, de szerintem nem lehet romlott. Egy aroma, ha jól van tárolva akár 6, max 8 évig is eláll.

5 kedvelés

Köszönöm a válaszokat! :wink: Fél éve lett kb vásárolva,és egy müanyag dobozban tárolom,szekrényben az aromákat.Csak eddig még ilyennel nem találkoztam.Köszönöm Vaperina_Kinga, BV-Hill

Ezt magam is tanúsíthatom! 2017-ben rendelt dohányos aromákat kevertem be most kis mennyiségben (ha mégis rossz lenne), de kár volt óvatoskodnom… :smiley:

Nekem is van 1-2 igazi antikvitás a szekrény mélyén. A pg bázisú aromák időtlen időkig elállnak, az első év után már nem nagyon változnak. A kevert pg/vg bázisúakkal bontás után tudnak bajok lenni, azokat inkább célszerű elhasználni.
@macgywer - ha hagyod állni kb.fél napot, nem válik ki az aroma a keverés tetejére?

1 kedvelés

Nem,még egyenlőre szintelen egy nap után.Belekóstolva ízre jónak tűnik.Csak ezek az apró bubik vannak a tetején,de azok is csak körkörösen az üveg falán.

Akkor vsz. csak gázképződés. Jó alaposan összeráz, picit szellőztet. El fog múlni, mire beérik.

2 kedvelés

Sajnos mire beérik hanyagolnom kell a fogyasztását :cry:,2 hét mulva tüdőműtétem lesz a 30 éves analóg,és egy éves eliquid pályafutásomat be kell fejezni! :cold_sweat:

Hát…ez egy nehezen felülírható érv… te nyertél.:woozy_face::disappointed_relieved:

Hát igen…De elvileg a D.V. aromák fogyaszthatók keverés után,így egy nap után elég jól érződik a dohány,vanilia,kókusz elegye.

Egy kalappal. :+1:

2 kedvelés

A műtéthez sok szerencsét, mielőbbi lábadozást, aztán pedig jó egészséget kívánok Neked!

2 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm! :wink:

1 kedvelés

Jobbulást, mihamarabb :+1:

1 kedvelés

Én is találkoztam hasonlóval. A flaskában a folyadék tetején körkörösen. Viszont az nem úgy nézett ki mint pár apró buborék, mintha hab, habszerű buborék sokaság lett volna. Az hogy emiatt vagy másmiatt, nem lett jó ízű a keverés, kiöntöttem. Nem jártam utána, hogy miért lehetett :grin: Azóta sem fordult elő, ez már hónapokkal ezelőtt volt.

3 kedvelés

Köszönöm szépen! :smiling_face_with_three_hearts:

Itt a saját eset.
Finom lett.

Sziasztok!Csaknem kóser valami ezzel a levessel.2 hét után kissé savanykás az íze,és a th-ja is kaparó érzést ad?!Az apró kis buborékok/hab körkörösen az üveg falán ugyanúgy megvan.

Dobd ki…

1 kedvelés