Ez így normális?

Sziasztok!
Ezt mi okozhatja?
Ránézésre különváltak aminek egyben kéne lennie.
Előre is köszönöm a válaszokat.

4 kedvelés

Egyszer volt egy ilyen aroma, valami citrusos. Nem tudom mi volt a neve de rajta vagyok.

8 kedvelés

Ez már egy jó támpont. Ez is citrusos.

5 kedvelés

Étel aroma, olajos, zsíros trutymója. Az aroma tutira nem pg bázisu.

6 kedvelés

Citrusos. nekem.egy big mouth viselkedett így. Az alkoholban van oldva olaj alapu. Ez ilyen :person_shrugging:

7 kedvelés

Citrusos liquidek csinalnak ilyet. Elvileg az ultem palást nem bántja, de az üveget biztos hogy nem.

6 kedvelés

Ettől még gőzölhető ez az elegy max töltés előtt jól rázzam össze, vagy kuka?
Amúgy ízre nem rossz csak kinézetre elrettentő…

4 kedvelés

Bakker, benéztem. Azt hittem, hogy berepedezett a palást. Bocsi. Kinagyítva látom, mi a gond. Bocsi. :roll_eyes:

5 kedvelés

Ha friss keverés, akkor próbáld meg pihentetni 2-3 napot. Talán segít, de nem hiszek a csodákba.

5 kedvelés
  • **Alap 70% PG / 30% VG Ajánlott a citrus féléknél.**ha olyan az aroma.
6 kedvelés

Szerencsére 70vg/30pg arányban kevertem.
Kb. 1 hetes. De a flakont megnézve különválnak a frakciók. Holnap próbálom fotózni. Jelenleg összeráztam. Olyan, mint az elefánto…ó…:face_with_peeking_eye:

4 kedvelés

5 kedvelés

Èrdemes lenne jól összerázni,utánna kupak le,ès szellőztetni legalább egy napig.A folyamatot többször megismètelni.Hátha èszhez tèrne. :smiley:

4 kedvelés

Ezt folyamatosan rázni kellene, kivéve mikor töltöd :joy: az tuti, hogy sosem lesz sima emulzió:roll_eyes:

3 kedvelés

Szarul néz ki, annyi biztos. Nem fog keveredni. Kis melegítés talán?

4 kedvelés

Csakhogy tanuljunk az esetből megkérdezhetem milyen aromáról van szó? Melyik gyártó terméke?

4 kedvelés

Alap is érdekelne, mi honnan merre meddig

5 kedvelés

Ez nem az alaplé hibája. Hacsak nem kis vénusz olajat kevert bele.:sweat_smile:

4 kedvelés

Ez egy szeghirdetés? :joy:

Amúgy a hiteles citrusos aromák egy részébe úgy látszik, kerül a héjából is olaj.

2 kedvelés

Ez nem alaplé hiba, az aroma ilyen. Van hasonlóm, cc.2 hónap, mire rendesen összeáll​:sweat_smile: Van, amivel megéri ennyit bíbelődni, meg aztán nem is nagyon sietek sehova… Ha nem lesz nagy kedvenc, akkor meg el kell engedni

5 kedvelés