Rendeles jo otlet?

Ez inkább masszív DLeseknek való, az nem az én világom​:triumph:

Hogy én ezt mennyire rühellem, a vg kiszínni az, olyan, mint egy elfántot áttolni egy kulcslyukon…

300ml csőrö flakon. Ritkán kell tölteni, jól adagolható

Szerk.: Mondom csőrös… Na. Sógortól szoktam a liquidhallos nagy palackokat üresen eltarhálni. Ilyesmit ők szállítanak a legjobb flakonban​:grin:
Lusta, és ingyenélő. Most h íly belegondoltam, inkább kussolok!:crazy_face:

Egyem a szívedet ,tessék :grin: én ezt használom önt borít GÓÓÓÓL :grin:
https://www.aromaparadise.hu/meropohar-50ml

1 kedvelés

Egyébként ez az éxer-mérleg nem is olyan veszett nagy hülyeség :+1:mondjuk nekem jó a szemmértékem is.
(Nem eladó!)

Vg fecskendőzéshez lehet annyit könnyíteni, hogy megmelegíted 30-35 fokosra.

Csak ebben a komboban nem iagazn van keszleten senkinek sehol​:laughing: sokat buknek a szallitason bar vape42 be szemelyesen betudok menni viszont ott 500 meg 100 as van

Oké, oké, végülis lovaskocsival is mehetnék az Auchanba minden pénteken. :joy:

Mi a baj a szerdával? Hánnyal megy? :roll_eyes::grin:

1 liter pgt akkor is felesleges megvenni, ha nik is pgs, meg az aromák is mind azok, ezért kérdeztem, ha nem használsz snvt, akkor fog fogyni a pg, egyébként ott fog állni a polcon, mert az 50-50-hez elég lesz a nik meg az aroma majdnem mindig.

Fény koromban én is coptam fecsivel mióta ezek vannak minden tuti​:grin:

Akkor ha mondjuk vape42 nel maradok 500-500 pg vg rendelek egy 130ml 100 as niket meg aromakat az ugy jo gondolom bar a dl ek felhuzosak de nem osszeontom hanem majd minden keveresnel mericskelek

Első körben bőven, amikor ez elfogy már látni fogod legközelebb miből mennyit kell rendelned.

2 kedvelés

Viccet félretéve, tényleg jó cucc az a mérleg. Sokszor keverek viszonylag kis adagokat, 30-60ml, pofátlanul kényelmes megoldás. Az egyik legjobb vételem volt vape cuccok közül.

2 kedvelés

Rendelés done. :sweat_smile:

Régebben én is magam kevertem a pg/vg/nic-et aztán rászoktam a kumuluson vásárolt 70/30-as alapra (de van 80/20, 50/50, stb)…ha 1 liter elég neked pl fél évre akkor 11.5 eur-ból megvagy, nincs öntögetés, vg többlet sem marad…hozzáöntöd a nic-et és így hűtőben tárolod. Ha 2 liter pg/vg veszel akkor is csak az egyiket keverd be nic-el…a másik hűtőben várjon a sorára. Az, hogy mikor mennyit keversz be aromával már felhasználás és aromafüggő…ki kell tapasztalni, hogy csak annyit keverj be amennyit még ízvesztés nélkül el tudsz használni.

2 kedvelés

Rossz ötlet…ha 20ml aromához hozzárakszt 40ml 12-es 50-50-es alapot, akkor kapni fogsz 60ml 8mg-os 67%-os pg cuccot…szerintem ne ajánljunk ilyet.

Lazáskodni ráér majd, ha már tudja mi jó neki és mi nem.

most őszintén ki érzékeli, hogy 64/36 vagy 70/30as az e-liquid…vagy, hogy 45/55 vagy 55/45. De jogos, kezdőként én is törekedtem a pontosra

Lehet ezert gyenge mert elore kevert cuccal felhuztam itt a 300ml redastiret azt a vegen a 12 es cuccom volt vagy 6 os

Nem az a lényeg, hogy érzed-e, hanem, hogy még azt sem tudja miket akar szívni. Amiket nekem írt, abban vannak, amiket 8%-ban kell keverni, van ami 20%-ban és van ami 33%-ban. Na erre tökéletesen alkalmatlan egy előre bekevert kész alap.

2 kedvelés

Így van, én is jártam így az elején, mert az aromát nem számoltam bele a kész mennyiségbe.

1 kedvelés