Rendeles jo otlet?

Sziasztok!

Osszekeszitettem magamnak egy nagyobb rendelest csak nem tudom, hogy jo otlet lenne-e.



Lenyegeben fognam a pg-vgt osszeontenem ez ugy 2 liter rendelnek melle egy 200-260ml 100 as nikotint amit meg melle ontok ezzel ugy 10-12 korul lesz a nikotin erosseg viszont nemtudom pg vagy vg alapu nikotin legyen mert ezutan ezzel az alappal huznam fel az osszes aromat kb 10% ban szoktam keverni.

Barkinek barmi eszrevetel tanacs? :grin:

Szerintem ne önts össze ennyit egyszerre! Ami ma jó, nembiztos, hogy jövőhéten is jó lesz!

5 kedvelés

Mennyi idő alatt szívsz el 2 litert?
Én inkább mindig frissen keverem.

5 kedvelés

Tudni kellene a havi fogyasztást is, DL vagy MTL? Nem mindegy, hogy ez 3 havi anyag, vagy 1.5 évnyi :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Igen, már leírtam neked: nem kerverünk mindent, csak ami kell és ha nem tudod melyik a jó neked, akkor keverj be több kicsit és próbáld ki.

Én csak annyi alapot keverek össze, ami éppen kell és arománként kiszámolom melyikhez mennyi pg,vg,nic kell, mert ez mindegyiknél más lehet.

Egyébként kapsz valamit, ami lesz valamilyen.

4 kedvelés

Tippelnem kene akkor 1-1.5 ev

2 kedvelés

Ha van 12mg-os alapod, de egy snvbe rakod, mondjuk dinner lady, 20ml aromához raksz 40ml alapot, nos, akkor az minden lesz, csak 12mg-os nem…ezért a dinner ladyhez kiszámolom mennyi niket kell rakni 20ml aroma mellett, hogy tényleg 12mg-os legyen. Ahol a 20ml pgnek felel meg…

1 kedvelés
  1. Ne öntsd össze, mindig csak annyit, amit el is használsz
  2. Pg alapú nik-a VG kényesebb is, és sokkal sűrűbb(főleg hidegen), nehezebb vele bánni, főleg ha ilyen töménységből akarsz viszonylag kis adagot keverni,pl. új aromából próba.
4 kedvelés

Hallgass @Ispy Istvánra.
Az ő agya már ilyen korán “forog” :slightly_smiling_face: és tök igaza van.
Saját kezdőkori példámból kiindulva, 10-30 ml-eket keverj be csak olyan aromából, ami nem biztos, hogy beválik.

2 kedvelés

Hat inkabb a 1.5​:joy: az a baj pg vg mondjuk 500 as vape42 on van kiszerelesben az taktikusabb lenne akkor

Én taktikus literes flakonokból dolgozom(PG-VG is).
Csak a PG nem nagyon kopik. Viszont eláll, enni nem kér​:grin:

2 kedvelés

Feljtsd el ezt az egészet, mondom mit vegyél: 500ml vg, 250ml pg és egy 100ml-es nik, holttérmentes fecskendő, cseppentős üveg/cseppentős flakon.

Teljesen felesleges és értelmeteln megvenni 2 liter alapot, meg 300ml niket, ha 3 évig használod.

4 kedvelés

Ertem, koszonom a gyors valaszokat! Akkor ha lerendelem egybe az nem problema viszont mindig csak az adott alkalomra amit kikeverek szamoljak es akkor ontsek ossze mindent a 0-rol. Ha ez kondjuk 1.5 evet all az ido alatt megromolhat? Illetve akkor inkabb pg alapu nik et rendeljek ha jol ertem

Én a fecskendőt cserélném ékszermérlegre, nem kell elmosni​:slightly_smiling_face:
De ez már lustaság-faktor…

1 kedvelés

István példájánál szerintem pg alapú nicre gondolt.

Elállás: nálam sok bekevert leves hűtőben van, van dedikált polcrész. Beérés után bevágom az 5 fokba. Nagyon klasszul eláll.

1 kedvelés
  1. 10 hó végén vettem 1 liter vg-t és 1 liter pg-t. Persze akkor még volt az előző adagból, meg közben kaptam is néhe ezt-azt, de még van 4 dl vg-m, és 2 dl pg-m, mert a pgt elajándékoztam, mert nem fogyott egy csepp se.

Fogyasztásom napi 3-5ml…szóval én meg az 1 liter vgt is soknak érzem, persze eláll, sötét hűvös helyen, de a nik simán gyengülhet idővel.

2 kedvelés

Link? :sweat_smile:

Fényvédett, hűvös hely, nem lesz baja. Csak ha valamit már kivettél belőle, soha NE töltsd vissza. Inkább kuka, mint elb@ssza az egész adagot

1 kedvelés

https://www.jofogas.hu/zala/Fa_mazsa_sulyokkal_elado__134676893.htm

Kína, mittudomén. Régóta megvan. 300g-ig századpontos, számol-önt-kész. Nincs fecskendőzés.

Baromi lusta vagyok