Probléma teljesen új ként

5 éve jobb volt ph is, én is ott kezdtem miután minden szart összevásároltam.

1 kedvelés

Ha már 12- 13 év. Teljesen igazad van, hogy nem volt kitől kérdezni. És még akkor nagyon gyerekcipőben járt, ha jól sejtem.
Egyszer próbáltam kb. ennyi idővel ezelőtt. Vettem egy gépet bele levét. A vége az lett, hogy vissza is vittem a gépet, mert nekem égett a torkom tőle. Nem tudom miért, mitől.

Én nekimentem a témának,mint bolond tehén az anyjának.Nem volt kitől kérdezni,szerintem a "faluban"első voltam aki vape-elt.Most sem vagyunk sokan 3-4 talán. :wink:

2 kedvelés

Nálunk szerintem egy sincs. Még

Ha pod akkor Ursa. Az arra jó hogy felpróbáld a vapet. Azzal kell min. 2-3 db, hogy legyen nálad ha tenylegesen el akarod engedni az analógot. Bár még úgy sem egy vállalhatatlan bekerülési költséget tenne ki! :thinking:

2 kedvelés

Biztos :slight_smile:
Most teljesen egyet értek @Ispy vel :slight_smile:
Ursa Nano Pro

Ezt olvasd el légy szí:

Az RTAk mellett a mai napig is használjuk pl. @Elek_Segits kolléga is :slight_smile:
Nekem “sétálósnak” a mai napig tökéletes :slight_smile:

Tisztelettel

5 kedvelés

látod, ha akkor lett volna kitől tanácsot kérni akkor 12-13 év analóg mellékhatását spóroltad volna meg és költségben tippre legalább 5-6 milliót alsóhangon

1 kedvelés

Majd Veled lesz legalább egy.
“There can be only one”(Highlander)

2 kedvelés

Pedig nem is szoktál rendelni csak nagyon-nagyon ritkán…:rofl::rofl::rofl:

És ehhez a ursa nano podhoz milyen levet illetve hány mg nikotinos levet tanácsolnál? Kezdés képpen?

Mint az RTAba.
Én 50/50 PG/VG 12%Nic.

Tisztelettel

70vg-s 12mg, de az erősséget nehéz belőni, javaslom több picit keverj, 10-12-15, elég 10ml mindből, amíg nincs meg a tuti.

Vegyél külön vgt, fele/harmad annyi pgt (nem kell sok, mert az aroma és a nik is pgs), meg 100-as niket és a kalkulátorral (vapediy) ki tudod számolni miből mennyi kell (aroma, vg, pg, nik). Kell még fecskendő és széles tű (mi ennek a hivatalos neve? :sweat_smile: ), meg csörös flakon. Ha megvan mi jön be, utána érdemes csak vödör számra keverni, a wcbe önteni drága.

Az aroma lehet koncentrátum, longfill, shortfill, ami tetszik, ugyis a fele lefolyó lesz. :grin:

A keverési arányt a gyártó megadja. 3%-tól mehet akár 33%-ig is, nyilván a fix arányokhoz mindig más-más mennyiség kell vg-ből és pg-ből. Nem gyógyszer, szóval nem kell atomi szinten stimmelnie a mennyiségeknek, de inkább ez, mint szemre.

Az ízvilág a hardkór dohánytól a gyümiig terjed, a gyümi jobban bánik a porlasztóval, van olyan kivonatos, amiből pár milli és game over.

Ha megvan az íz dobd be ide, majd jönnek vélemények, ha sietsz akció van:

www.aromaparadise.hu

4 kedvelés

Váo. Ezt most elképzeltem ahogy egyben ledarálod szóban :rofl:

Prof. Dr. Ispy-t látták hallották (olvasták) az Országos Szakértő -és Kutatóintézet tiszteletbeli munkatársát.
Engem meggyőzött. :clap:

3 kedvelés

Mint írtam,@Ispy tanult kolléga,de ez inkább már egy felsőbb szint. :slightly_smiling_face:

Felejtsd el azt a kazánt! nekem is van egy ilyenem. A Mod még éppen jó, vegyél rá egy másik kazánt. Vannak nagyon jó kazánok a piacon, a jó kazán ismérve, hogy nem az van rá írva hogy Smok!

1 kedvelés

Én 23 év dohányzás után egy nagyon alapszintű DL motyóval kezdtem 6 éve. Azóta sem szívtam egy szál cigit sem.
Sztem nyugodtan toljad ezzel, de az alaplé legyen legalább 3mg/ml nikotin tartalmú.

Ismet segitokesz tarsasag. Respect.

2 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm a segítséget mindenkinek. Elgondolkodom a dolgokon.